تلفن ویپ:

تلفن ویپ که نسل جدید گوشی های هوشمند میباشند و با امکاناتی که دارد رفته، رفته مورد استقبال مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته است .  تلفن های ویپ جهت اتصال به سیستم های تلفن مرکزی ویپ کاربرد دارد . این تلفن ها دارای قابلیت های بی شماری بوده که با اتصال به سیستم های سانترال ویپ می توانند امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار دهند . از اصلی ترین ویژه گی های تلفن های ویپ می توان به کیفیت صدای دیجیتالی آن اشاره کرد که شنونده را از شنیدن صدای بسیار شفاف و با کیفیت خود متحیر می کند. تلفن ویپ با قابلیت ذخیره سازی  300 تلفن بی پاسخ در حافظه خود و همچنین ایجاد دفترچه تلفن در حافظه و امکاناتی نظیر کنفرانس صوتی و تصویری و کیفیت hd مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است لذا شما با داشتن یک تلفن آی پی همه امکانات ویپ را میتوانید روی میز خود داشته باشید .

معروف ترین برند های تلفن ویپ عبارتند از : یالینک ، گرند استریم ، فنویل ، سیسکو .

شرکت آی تی شبکه با فراهم کردن بهترین برندهای تلفن ویپ  سعی در جلب رضایت مصرف کنندگان عزیز دارد ، کارشناسان آی تی شبکه آماده ارائه بهترین مشاوره برای خرید یک برند خوب و مطمئن هستند.

جهت آشنایی بیشتر و خرید انواع تلفن ویپ از این لینک استفاده فرمائید

جهت آشنایی بیشتر و خرید سایر تجهیزات ویپ از این لینک استفاده فرمائید 

در صورت نیاز به اخذ هر گونه راهنمایی ، مشاوره رایگان  و آگاهی از قیمت ها و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

02166938112- 02166578977