سیسکو :

امروزه ، شرکت معظم سیسکو سیستمز ، رهبر بلامنازع دنیای شبکه است . محصولات  و راه کار های این شرکت  آمریکایی ، همه در نوع خود بی نظیر بوده و همه ساله ، سیسکو و محصولاتش ،  جزوه سه شرکت مطرح در حوزه های مختلف بوده تولید تجهیزات شبکه بوده  و کار تا بدان جا پیشرفته که استاندارد های این شرکت بعضا ، جایگاهی رفیع تر از استاندارد هایی نظیر  IEEE بدست آورده اند . 

شرکت سیسکو ، کار خود را با تولید روترهای خود شروع نموده و امروزه حجم عظیمی از محصولات را در زمینه های مختلف شبکه و برای سایز های مختلف صنایع و تجارت تولید و عرضه می کند .

مدارک سیسکو :

این شرکت نه تنها در بخش تجارت و کیفیت کالای خود شهره خاص و عام است ، بلکه در زمینه آموزش نیز سردمدار ، آموزش تجهیزات شبکه است . دوره های مختلف این شرکت در سطوح مختلف ، همه ساله توانسته اند متخصصین فراوانی را ، راهی بازار کار نمایند . پایین ترین مدرک در چرخه آموزش سیسکو ، مدرک  CCNA  ،معادل آشنایی و داشتن دانش اولیه و CCIE معادل دکترای آن رشته خاص است که اخذ آن سالیان سال برای یک فرد طول می کشد . 

مدارک cisco در ایران :

به مدد الهی و با حضور آموزشگاه های علمی مختلف ، در کشورمان ایران دوره های این غول آمریکایی ، در بیشتر موارد ، به خوبی برگزار شده و استقبال خوبی نیز آز آن به عمل می آید .مدارک صادره از این آموزشگاه های ایرانی ، صرفا در ایران اعتبار دارند و در صورت نیاز به داشتن مدارک رسمی سیسکو ، تجربه نشان داده است که به علت تحریم های آمریکا ، این عمل به سختی و با قبول هزینه های بالاتر از عرف صورت می پذیرد . 
 

تجهیزات سیسکو در شرکت آی تی شبکه :

همان طور که بیان گردید ، شرکت سیسکو محصولات متنوعی دارد . در راستای محبوبیت بی نظیر تجهیزات cisco،  این شرکت  از اوان کار خود تا کنون ،  بعضی از محصولات پرطرفدار این غول دنیای ارتباطات را عرضه می کند این محصولات شامل راه کار های Routing & Switching & collaboration بوده که می توان به تجهیزات سخت افزاری شامل انواع :

1- انواع سوئیچ های Cisco .

2- انواع روتر های Cisco.

3- انواع آی پی فون های Cisco .

4- انواع فایروال های Cisco .

5- انواع سرور های Cisco .

6 – انواع ماژول ها و تجهیزات وابسطه .

اشاره کرد .

در صورت نیاز به اخذ هر گونه راهنمایی ، مشاوره رایگان  و آگاهی از قیمت ها و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

02166938112- 02166578977