فروش سرور به چه منظور انجام می شود :

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، سهم عمده و بسزایی در رشد و شکوفایی اقتصادی کشور و بهبود فضای کسب‌و‌کار دارند. قطعاً رشد و تعالی این مجموعه‌ها در گرو استفاده از مناسب‌ترین، صحیح‌ترین و اصولی‌ترین زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است . هر یک از این کسب و کارهای حتی کوچک نیاز به انواع نرم افزارهای تحت شبکه مانند : CRM ، حسابداری ، مالی ، انبارداری  و… می باشند که همه اینها نیازمند نصب و اجرا به صورت شبکه ای می باشند . بدیهی است که اجرای چنین نرم افزار هایی که نیاز به اجرای بدون وقفه دارند از عهده یه دستگاه کامپیوتر ساده خارج بوده و در صورت استفاده از یک دستگاه کامپیوتر ساده به زودی شاهد از کار افتاده فن ها ، سوختن پاور و پردازنده اصلی دستگاه و در نهایت موجب از دست رفتن کل دیتای سازمانی خواهیم بود .

برای رفع چنین مشکلاتی ، استفاده از یک دستگاه سرور به جد توصیه می شود .

جهت آگاهی از موجودی و شرایط ویژه فروش سرور های دست دوم اچ پی به کانال تلگرامی ما به آدرس  ITshabake@ مراجعه فرمائید .

چه زمانی تهیه یک سرور اهمیت پیدا می‌کند؟

– اگر نیاز به رایانه‌ای دارید که باید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته روشن باشد. – اگر نیاز به رایانه‌ای دارید که باید دارای قدرت پردازش و سرعت بسیار بالا باشد. – زمانی که کارمندان شما از کامپیوترهای جداگانه استفاده می کنند. – نمی‌توانند بطور مشترک از اطلاعات یک نرم افزار استفاده کنند. – نمی‌توانند از تجهیزات فیزیکی شرکت مانند پرینتر بطور اشتراکی استفاده کنند. – اگر می‌خواهید انتقال فایل بین کارمندان خود را ساده کنید. – اگر می‌خواهید کارمندان دورکار داشته باشید.

– اگر می‌خواهید بر روی فایلهای تبادلی و ایمیلهای بین کارمندان کنترل داشته باشید. – اگر نیاز به تهیه گزارش از میزان استفاده کارمندان خود از اینترنت و سایر منابع سازمان دارید. – اگر نیاز به مانیتور کردن دائم وضعیت کارکرد و سلامت قطعات رایانه خود دارید. – اگر دنبال اطمینان خاطر از صحت کارکرد تجهیزات و نرم افزارهای تحت شبکه خود هستید. – اگر اطلاعات حساسی دارید و نیاز دارید کارمندان شما به بخش جداگانه ای از آن دسترسی داشته باشند. – اگر قبلا اطلاعات خود را به خاطر کرش کردن کامپیوتر ها از دست داده‌اید. – اگر به طور مرتب از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید. – و نسخه های پشتیبان کار آمدی از داده های خود ندارید. – و در نهایت اگر دنبال آرامش ،اعصاب قوی در شرکت و یا سازمان خود هستید!

با توجه به موارد فوق ، این شرکت آمادگی دارد مشاوره های رایگان خود را در خصوص انتخاب یک دستگاه سرور مناسب برای شما ارائه نماید . کافیست با شماره های ما تماس گرفته و سرور مناسب خود را انتخاب نمایید .

فروش انواع سرور دست دوم

فروش سرور دست دوم

فروش سرور HP :
این شرکت آمادگی ارائه انواع سرور های دست اول و به روز شرکت HPE اعم از نسل های G9 و G10 را دارد .
فروش سرور دست دوم HP :
با عنایت به قیمت های نسبتا بالای سرور های قوی ، این شرکت اقدام به فروش انواع سرور های دست دوم نیز نموده است . این سرور ها با قیمت های مناسب عرضه شده و دارای فرصت تست و گارانتی های یکساله می باشند . این سرور های در انواع سرور های g5 ، g6 ، g7 ، g8  ارائه میشود .
موجودی  سرور های نو و کارکرده HPE در انواع مختلف رکمونت، کیس و بلید سرور در این شرکت :

 سرور های رکمونت : 

HP Proliant DL380p

HP Proliant DL360p

HP Proliant DL180p

HP Proliant DL160p

HP Proliant DL580p

HP Proliant DL560p

HP Proliant DL320e

HP Proliant DL360e

HP Proliant DL380e

HP Proliant DL120e

HP Proliant DL80p

HP Proliant DL60p

HP Proliant DL20p

سرور های تاور (کیس) :

HP Proliant ML350p

HP Proliant ML150p

HP Proliant ML110e

HP Proliant ML310e

HP Proliant ML150p

HP Proliant ML30

HP Proliant ML10

ما با ارائه بهترین مدلهای این محصولات سعی در کسب رضایت مشتریان عزیز از مجموعه آی تی شبکه را داریم لطفا برای مشاوره و خرید محصولات فوق با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

تلفن : 02166938112-02166578977

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.