فروش کارت تلفنی fxo/fxs

فروش کارت fxo و کارت fxs :

چنانکه از مراکز تلفنی آی پی (IP pbx) اوپن سورسی همچون استریسک و الستیکس (ایزابل) استفاده نماییم ، نیازمند به استفاده کارت های جانبی مبدلی برای تبدیل خطوط تلفنی شهری و خطوط تلفنی داخلی شرکت برای استفاده در یک کامپیوتر می باشیم . برای این منظور از کارت های FXO ،  FXS ، E1 و GSM  استفاده می کنیم .کارتهای تلفنی دارای انواع مختلف آنالوگ و دیجیتال  میباشند که از هرکدام به شرح ذیل استفاده می کنیم :

کارت FXO  :

برای اتصال خطوط شهری میباشد که برای تبدیل خط آنالوگ به دیجیتال استفاده میشود.

کارت FXS  :

برای اتصال گوشی های آنالوگ معمولی داخل یک سازمان  استفاده میشود که برای تبدیل سیگنالینگ دیجیتال به آنالوگ استفاده می گردند.

کارت GSM  :

برای استفاده از سیم کارت در این سیستم میباشد که توسط آن میتوان در جایی که امکان استفاده از خط شهری مقدور نبوده  توسط سیم کارت از این سیستم استفاده کرد.

کارت E1 :

از کارت های E1 برای استفاده از خطوط E1 ای که مخابرات در اختیار ما می گذارد استفاده می کنیم . این خطوط بسته به توانایی کارت می توانند از ۱ ، ۲ و …  پورت E1 به ما ارائه کنند . لازم به ذکر است که هر خط E1 دارای ۳۲ کانال تلفن بوده که عملا فقط ۳۰ کانال آن قابل استفاده بوده و الباقی برای کنترل خط و … کاربرد دارد .

مهمترین برندهای این کارت ها در ایران عبارتند از دیجیوم  Digium  و سنگوما sangoma  ، آتکام Atcom و اوپن ووکس Openvox میباشند که شرکت آی تی شبکه توانسته با ارائه محصولات اورجینال این برند اعتماد مشتریان عزیز را به دست آورد.

لطفا برای مشاوره و خرید با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۳۸۱۱۲-۰۲۱۶۶۵۷۸۹۷۷[

فروش کارت تلفنی fxo/fxs was last modified: بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۷ by admin