پنل ارسال پیامک :

امروزه ، پنل ارسال پیامک از جایگاه ویژه ای در امر بازاریابی و معرفی محصولات پیدا کرده است ،  بطوری که میتوان در یک لحظه تعداد بالایی پیام را به یک گروه شغلی خاص یا یک نقطه از شهر یا کشور ارسال کرد و جامعه هدف رو به طور دقیق با محصولات خود آشنا نمود و یا اطلاع رسانی های خود را انجام داد .

بطور کلی استفاده از  پنل ارسال پیامک در تمامی صنوف افزایش چشمگیری پیدا کرده است و می تواند جوابگوی بخشی از مطالبات اصناف در خصوص اطلاع رسانی و تبلیغات محصولاتشان باشد . در این میان استفاده از پنل ارسال پیامک دارای مشکلات عدیده ای نیز می باشد از جمله :

1- عدم امکان ارسال پیامک در ساعات خاص و دلخواه مخاطب.

2- مسدود بودن و عدم دریافت پیام های تبلیغاتی توسط افراد بطوریکه بر اساس امار موجود ، بیش از 90 درصد مردم و قشر فعال جامعه امکان دریافت پیامک های تبلیغاتی را توسط اپراتور های خود غیر فعال نموده اند .

3- اتلاف هزینه پیامک های ارسال شده و دریافت نشده . بر اساس نرخ های اعلامی اپراتور های کشور در سال 96 ، نرخ ارسال یک پیامک فارسی 90 ریال و یک پیامک انگلیسی 222 ریال می باشد .

4 – ….

در این میان این شرکت برای رفع مشکلات فوق اقدام به واردات مودم های GSM نموده است . این مودم ها با استفاده از سیم کارت های معمولی کشور فعال شده و امکانات فوق العاده ای در اختیار مخاطبین قرار می دهد .

 

این مودم ها ساخت کشور فرانسه و با برند ویوکام عرضه می شوند که نسبت به سایر مودم های موجود در بازار ( که بیش از 90 درصد آنها ساخت کشور چین بوده ) دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بدون کوچکترین خطای نرم افزاری و هنگ کردن ، قادرند بدون کوچکترین مشکل با کاراکترهای فارسی کار کنند .

چنانچه ، علاقه مند به ارسال پیامک های فارسی در حجم بسیار بالا و بادقت عمل بالا هستید خرید این دستگاه ها را به شما به شدت توصیه می کنیم .

 

 امکانات و توانایی های فوق العاده این مودم ها  را از این لینک مطالعه فرمائید .

 

در صورت نیاز به اخذ مشاوره های بیشتر لطفا با واحد فروش شرکت  آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

تلفن : 02166938112-02166578977-02166563027-02166423254