پنل اس ام اس

پنل اس ام اس :

ارسال پیامک های تبلیغاتی توسط پنل اس ام اس امروزه  ، یکی از روش های بازاریابی بوده که کمتر کسی می تواند نقش آن را کتمان نماید . اما در این میان با توجه به اینکه ، بسیاری از افراد علاقه ای به دریافت پیامهای تبلیغاتی ندارند ، توسط اپراتور های تلفن همراه ،  اقدام به غیر فعال نمودن دریافت پیام های تبلیغاتی نموده  و عملا استفاده از پنل پیامک غیر ممکن شده و بشدت موجب اتلاف هزینه های شما می گردد  .

(لازم به ذکر است که در حال حاضر ، اپراتور های کشور ،  هزینه ارسال یک پیامک فارسی مشتمل بر ۷۰ کاراکتر را حداقل ۹۰ ریال و پیامک انگلیسی مشتمل بر ۱۶۰ کاراکتر را حداقل  ۲۲۲ ریال محاسبه می کنند )

برای رفع این مشکل پنل اس ام اس  ناگزیر به استفاده از سیم کارت های شخصی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی هستیم ، اما ارسال پیامک های تبلیغاتی در مقیاس زیاد و توسط دستگاه های تلفن همراه کاملا عملی سخت و غیر ممکن می باشد .

شرکت آی تی شبکه ، به جهت رفع این مشکل اقدام به واردات و جایگزینی  دستگاه های مودم GSM  به جای پنل اس ام اس نموده که توسط این دستگاه ها شما قادر هستید که تعداد زیادی اس ام اس را  در محدوه مورد نظر ارسال کنید بدون کوچکترین بلاکی و از دست رفتن هزینه های شما  .

این مودم ها با استفاده از سیم کارت رایج کشور و به ازای هر سیم کارت ،  توان ارسال ۳۰۰ پیامک در ساعت را دارند .

مدیریت این مودم ها :

با استفاده از نرم افزار این محصول شما قادر خواهید بود که این فرایند را بدرستی مدیریت نموده و  توانایی ارسال و دریافت  پیامک  ،  اخذ انواع گزارش ها و… را به سادگی به انجام برسانید .

از دیگر قابلیت های این سیستم امکان ورود اطلاعات مخاطبین مورد نظر شما از طریق دفترچه موبایل شخصی تان و یا دریافت آن از طریق فایل اکسل می باشد .

اتصال به نرم افزار های جانبی :

این مودم با توجه  به استفاده از  دستورات at-command شما را قادر می سازد تا نسبت به طراحی برنامه های مورد نیاز خود ، اقدام نموده و به راحتی بتوانید این مودم را به نرم افزارهایی همچون حسابداری ، اتوماسیون  و برنامه های مانیتورینگ و … متصل نمایید .

امکانات نرم افزار مودم های ارسال پیام کوتاه :

این نرم افزار دارای قابلیت های پیشرفته ارسال و دریافت پیامک های انگلیسی و فارسی را داشته  و همچنین توان پاسخگویی خودکار( تعامل با مخاطب ) را به مخاطب می دهد .

همچنین شما می توانید گزارش های بسیار دقیقی از پیام های ارسالی را مشاهده نمائید  .

انواع مودم ارسال پیامک انبوه :

مودم ارسال پیامک انبوه در انواع  تک سیم کارته ، ۴ سیم کارته ، ۸ سیم کارته و ۱۶ سیم کارته در قیمت های مناسب موجود است .

از جمله سوالهای رایج خریداران محترم  در خصوص مودم ارسال پیامک انبوه  :

۱ – مودم ارسال پیامک انبوه تا چه تعدادی میتواننند در طول روز اقدام به ارسال و دریافت پیام کنند ؟

به طور استاندارد هر سیم کارتی توان ارسال ۳۰۰ پیام در هر ساعت را دارد .

۲ – آیا میتوان تعداد بیشتری سیم کارت به این مودم ارسال پیامک انبوه  وصل نمود ؟

بله در صورتی که تعداد پیامک های بیشتری ارسال کنید میتوانید از مودم ۴ پورت یا ۸ یا ۱۶ پورت استفاده کنید.

۳ – آیا سیم کارت مسدود میشود ؟

در صورتی که از حد مجاز  ، تعداد ۳۰۰ عدد پیامک در هر ساعت برای هر سیم کارت ،  عبور کنید احتمال اینکه سیم کارت بعد از ۳ یا ۴ ماه مسدود شود وجود دارد . اما به هیچ عنوان برای مودم مشکلی پیش نیامده و فقط سیم کارت شما مسدود شده که م یتوانید با مراجعه به باجه های اپراتور های کشور نسبت به رفع مسدودی اقدام فرمائید .

۴ -نرم افزار چطور کار میکند ؟

نرم افزار روی ویندوز ۷ ، ۸ و ۱۰ به راحتی قابل نصب میباشد و همچنین نصب و کار با نرم افزار بسیار راحت میباشد .

۵- مزیت این مودم ها نسبت به سایر مودم های موجود در بازار چیست ؟

این مودم های ساخت کشور فرانسه و با برند ویوکام عرضه می شوند که نسبت به سایر مودم های موجود در بازار ( که بیش از ۹۰ درصد آنها ساخت کشور چین بوده ) دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بدون کوچکترین خطای نرم افزاری و هنگ کردن ، قادرند بدون کوچکترین مشکل با کاراکترهای فارسی کار کنند .

چنانچه ، علاقه مند به ارسال پیامک های فارسی در حجم بسیار بالا و بادقت عمل بالا هستید خرید این دستگاه ها را به شما به شدت توصیه می کنیم .

سایر مطالب مرتبط با این موضوع :

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

پنل ارسال پیامک

پنل پیامک

سامانه ارسال پیامک

مودم ارسال پیامک انبوه

در صورت نیاز به اخذ مشاوره های بیشتر لطفا با واحد فروش شرکت  آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۳۸۱۱۲-۰۲۱۶۶۵۷۸۹۷۷-۰۲۱۶۶۵۶۳۰۲۷-۰۲۱۶۶۴۲۳۲۵۴

پنل اس ام اس was last modified: بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۷ by admin