فروش تجهیزات و محصولات سیسکو

در صورت نیاز به اخذ هر گونه راهنمایی ، مشاوره رایگان  و آگاهی از قیمت ها و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید : 02162999231

 

 

سیسکو چیست ؟

سیسکو نام یک شرکت چند ملیتی معتبر آمریکائی و تولید کننده محصولات ارتباطاتی و شبکه های کامپیوتری می باشد . این شرکت با نام تجاری سیسکو سیستمز ، از سال 1984 در سن خوزه کالیفرنیای آمریکا فعال شده است  .

این شرکت با تولید روتر های خود به شهرت رسیده و امروزه بیش از 100 نوع کالای (متفاوت ) در زمینه های ارتباطات و انرژی تولید کرده و جزوه 500 برند موفق دنیا می باشد .

نماد این شرکت پل سانفرانسیسکو ( گلدن گیت ) می باشد .

سیسکو پرچم دار محصولات ارتباطات :

امروزه ، شرکت معظم سیسکو سیستمز ، رهبر بلامنازع دنیای شبکه است . 

تجهیزات  و راه کار های این شرکت همه در نوع خود بی نظیر بوده و در سالیان اخیر،  طبق رتبه بندی های گارتنر در حوزه های مختلف تولید تجهیزات شبکه ، جزوه سه شرکت مطرح در حوزه های مختلف تولید تجهیزات شبکه می باشد .

این موضوع تا بدان جا پیشرفت کرده که استاندارد های این شرکت بعضا ، جایگاهی رفیع تر از استاندارد هایی نظیر  IEEE پیدا کرده است  .

تجهیزات و محصولات سیسکو :

 شرکت آمریکایی سیسکو دارای بازه وسیعی از محصولات مختلف از جمله تجهیزات ارتباطی شبکه و سرور (شامل انواع روتر ها، سوئیچ ها ، مودم ها و سرورها ) ، تجهیزات ویپ ( شامل انواع مراکز تلفنی ، مبدل ها ، آی پی فون ها  و … ) ، تجهیزات ویدئو کنفرانس ، اینترنت اشیا  و …  و مناسب با سایز شبکه و تجارت شما می باشد .

 به طور قطع می توان سیسکو را در  هر کدام از زمینه های فوق جزوه سردمداران آن حوزه نام برد . 

دسته بندی محصولات سیسکو :

شرکت سیسکو محصولات خود را به سه دسته اصلی تقسیم کرده است :

محصولات small business ، محصولات midsize و محصولات enterprise .  

 شما با توجه به شکل و ابعداد و گسترده گی کار خود ( سایز تجارتتان ) می توانید از یکی از شاخه های فوق ، محصول مناسب خود را انتخاب نمائید . 

آی تی شبکه متخصص فروش تجهیزات و محصولات سیسکو :

در راستای محبوبیت و کیفیت بی نظیر تجهیزات سیسکو ،  این شرکت  از اوان کار خود تاکنون ، نسبت به واردات و عرضه  محصولات پرطرفدار این غول دنیای ارتباطات اقدام نموده است .

این محصولات شامل راه کار های Routing & Switching & collaboration بوده که می توان به تجهیزات سخت افزاری شامل انواع سوئیچ های سیسکو ، روتر های سیسکو  ، فایروال های سیسکو  ، سرور های سیسکو  و آی پی فون های سیسکو اشاره کرد .

نمایندگی رسمی سیسکو در ایران :

با احترام به تمامی شرکت های همکار و مدعی ، به آگاهی می رساند ، با عنایت به تحریم های آمریکا ، شرکت سیسکو سیستمز  ، هیچ نوع نمایندگی رسمی سیسکو در ایران ندارد . این موضوع به مفهوم تقلبی بودن محصولات وارداتی و موجود در ایران نبوده و صرفا واردات این تجهیزات را شامل دغدغه می نماید .

بنابرین به جد توصیه می شود ،  که مشتریان گرامی در صورت خرید محصولات این برند معتبر و معروف صرفا به مطرح بودن شرکتی که محصولات را خریداری می کنند توجه نموده و از خرید و فروش محصولات  سیسکو از شرکت های بی نام ، جدا خودداری نمایند .  این مهم کمک می کند  که حداقل بتوان از امکانات وارانتی و گارانتی که خود این شرکت ها ارائه می نمایند استفاده کنند .

دقت در خرید و فروش سیسکو  (فروش تجهیزات و محصولات سیسکو):

شما می توانید کلیه محصولات مورد نظر را به راحتی و به صورت اورجینال و تضمین شده با قابلیت رجیستر شدن 100 % از ما تهیه نمائید . 

ما تضمین های لازم را به صورت کتبی به شماخواهیم داد و کلیه مدارک لازم جهت اثبات اصل بودن جنس را در اختیار شما قرار می دهیم . 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش تجهیزات و محصولات سیسکو با همکاران فروش ما در تماس باشید . 

 

در صورت نیاز به اخذ هر گونه راهنمایی ، مشاوره رایگان  و آگاهی از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید