کارت سنگوما Sangoma B600

برای قیمت تماس بگیرید

کارت سنگوما Sangoma A400

برای قیمت تماس بگیرید

کارت سنگوما Sangoma A200

برای قیمت تماس بگیرید

کارت سنگوما Sangoma B601- 4FXO/1FXS/1E1

برای قیمت تماس بگیرید

کارت سنگوما Sangoma A116- 16E1

تومان

کارت سنگوما Sangoma A108- 8E1

تومان

کارت سنگوما Sangoma A104- 4E1

تومان

کارت سنگوما Sangoma A102- 2E1

تومان

کارت سنگوما Sangoma A101- 1E1

تومان
 

فروش کارت استریسک  :

چنانکه از مراکز تلفنی آی پی (IP pbx) اوپن سورسی همچون استریسک و الستیکس (ایزابل) استفاده نماییم ، نیازمند به استفاده کارت های جانبی مبدلی برای تبدیل خطوط تلفنی شهری و خطوط تلفنی داخلی شرکت برای استفاده در یک کامپیوتر می باشیم .

برای این منظور از کارت های FXO ،  FXS ، E1 و GSM  استفاده می کنیم . این کارت ها به صورت های PCI و PCI e در بازار یافت می گردند . این کارت های دارای انواع مختلفی و تنوع پورت بالایی در بازار عرصه می شوند . 

کارتهای تلفنی دارای انواع مختلف آنالوگ و دیجیتال میباشند که از هرکدام به شرح ذیل استفاده می کنیم :

کارت FXO  :

برای اتصال خطوط تلفن شهری میباشد به عبارت دیگر  برای تبدیل خط آنالوگ به دیجیتال استفاده میشوند.  در این نوع از کارت ها ، خطوط تلفن شهری آنالوگ بدون واسطه و به هرتعدادی  روی خود کارت متصل می شود .   این کارت ها باید دارای DSP بوده تا بتواند نویز و اکو ورودی روی خط تلفن را حذف کند . در برخی از این کارت ها ، ماژول dsp قابلیت جدا سازی از خود کارت را داشته و مصرف کننده باید به این موضوع دقت وافی داشته باشد . 

کارت FXS  :

در برخی از پروژه ها ، کارفا  به هر علتی از جمله عدم صرفه اقتصادی ، علاقه ای به استفاده از تلفنهای تحت شبکه ندارد در این مواقع تلفن های قدیمی آنالوگ ، توسط واسط FXS به سیستم ویپ متصل می گردند . به عبارتی ، برای اتصال گوشی های آنالوگ معمولی داخل یک سازمان  استفاده میشود که در واقع برای تبدیل سیگنالینگ دیجیتال به آنالوگ استفاده می گردند. کارت fxs نه تنها موظف است سیگنال را تبدیل کند ، بلکه موظف است برق لازم برای کارکرد دستگاه های تلفن را نیز تامین نماید ، به همین دلیل در هنگام اتصال این کارت روی مادر برد ، لازم است از اتصال کابل برق خروجی از پاور سیستم مطمین گردید . 

کارت GSM  :

برای استفاده از سیم کارت در این سیستم میباشد که توسط آن میتوان در جایی که امکان استفاده از خط شهری مقدور نبوده  توسط سیم کارت از این سیستم استفاده کرد. به عبارتی در صورتی که شما از سیم کارت ها به عنوان خط تلفن استفاده می کنید ، باید از این کارت ها استفاده نماییم .  با استفاده از این کارت ها شما می توانید سیم کارت های متعدد خود را منظم سازید .

کارت E1 :

از کارت های E1 برای استفاده از خطوط E1 ای که مخابرات در اختیار ما می گذارد استفاده می کنیم . این خطوط بسته به توانایی کارت می توانند از ۱ ، ۲ و …  پورت E1 به ما ارائه کنند . لازم به ذکر است که هر خط E1 دارای ۳۲ کانال تلفن بوده که عملا فقط ۳۰ کانال آن قابل استفاده بوده و الباقی برای کنترل خط و … کاربرد دارد . خطوط  E1 خطوط 4 و 5 رقمی می باشند که از مخابرات اخذ می گردند . 

کارت gsm سنگوما

مهمترین برندهای این کارت ها در ایران عبارتند از دیجیوم  Digium  و کارت سنگوما sangoma  ، آتکام Atcom و اوپن ووکس Openvox میباشند که شرکت آی تی شبکه توانسته با ارائه محصولات اورجینال این برند اعتماد مشتریان عزیز را به دست آورد.

چنانکه شما مخاطب و کارفرمای گرامی ، هیچ گونه آشنایی با محصولات ذیل ندارید ، بهترین و راحترین کار تماس با کارشناسان فروش ماست تا بهترین گزینه ها را به سرعت در اختیار شما بگذارند .

شماره های تماس ما : 66938112-021  و 66578977-021

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.