رک ۹ و ۴۲ یونیت دیتاشین

 رک ۹ و ۴۲ یونیت دیتاشین :

عرضه و فروش مستقیم انواع رک های دیتاشین با مناسب ترین قیمت در ایران که شامل انواع رک های دیواری (wall- mount) دیتاشین در سایز های ۴ ،۶ و ۹ یونیت در عمق های ۲۰ ، ۲۲ ، ۳۷ و … ، و انواع رک های ایستاده(server-rack) دیتاشین در سایز های ۱۲ ، ۲۲ ، ۳۲ ، ۴۲ و…  یونیت  و در عمق های ۶۰ ، ۸۰ ، ۱۰۰ .

عرضه و فروش رک های دیتاشین ، لایت پنل ، کابل منیج منت ، انواع سینی ها و …  فقط با یک تماس در سراسر ایران .

 

 

فروش رک دیتاشین

 

نمایندگی دیتاشین  :

دیتاشین یکی از برندهای خوش نام در ایران می باشد و این شرکت افتخار دارد که یکی از اولین وارد کنندگان محصولات دیتاشین در ایران بوده است .

دیتاشین دارای محصولات متنوعی از جمله رک سرور بوده که رک های دیتاشین به علت استحکام و قیمت مناسب هوادارن بسیاری در ایران دارد .

رک های دیتاشین ، شامل انواع رک های دیواری (wall- mount) دیتاشین در سایز های ۴ ،۶ و ۹ یونیت در عمق های ۲۰ ، ۲۲ ، ۳۷ و …  و انواع رک های ایستاده(server-rack) دیتاشین در سایز های ۱۲ ، ۲۲ ، ۳۲ ، ۴۲ و…  یونیت  و در عمق های ۶۰ ، ۸۰ ، ۱۰۰ .

 شرکت آی تی شبکه انواع محصولات دیتاشین را از جمله انواع رک های این شرکت و متعلقات داخلی آنها از جمله انواع سینی ها ، لایت پنل ، کابل منیج منت و …  را فقط با یک تماس در سراسر ایران پخش می نماید .

 

 

جهت اخذ هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص قیمت  رک ۹ و ۴۲ یونیت دیتاشین  و اطلاع از آخرین موجودی کالا ها لطفا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

۶۶۵۷۸۹۷۷ -۰۲۱  و ۶۶۹۳۸۱۱۲ -۰۲۱ 

لینک خرید رک و محصولات مرتبط با رک

 

رک ۹ و ۴۲ یونیت دیتاشین was last modified: مهر ۱۳ام, ۱۳۹۸ by admin
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :