تفاوت ویپ (voip) با ویپ (vape) و dream whap در چیست ؟

در این مقاله به طور اختصار به بررسی انواع ویپ خواهیم پرداخت ، با ما همراه باشید : 

ویپ (VOIP) :

ویپ یا (VOIP (Voice Over Internet Protocol  به معنی  (انتقال صدا بر بستر اینترنت) میباشد ، این تکنولوژی امکان استفاده از تلفن  بر بستر اینترنت که با مزیت های بسیار بیشتر نسبت به تلفن های معمولی همراه است را برای ما فراهم می نماید . 

 voip ویپ 

در تکنولوژی VoIP  که  روشی برای تبدیل سیگنال ها ( آنالوگ به دیجیتال ) است ، از طریق اینترنت صدایی با کیفیت بالا منتقل میشود و از آن برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا استفاده میشود.  کافیست هزینه مربوط به ISP را بپردازید. هدف از انجام این‌کار غلبه بر چالش‌هایی است که انتقال ترافیک صوتی را بر بستر نه چندان باکیفیت شبکه‌های محلی را با خطر همراه می‌سازد. به همین دلیل پیمودن این مسیر، لازمه تضمین موفقیت پروژه های VoIP سازمانی میباشد. مکالمات تلفنی مبتنی بر IP، تفاوت‌های اساسی با ارتباطات داده دارند و کیفیت این مکالمات با کارایی شبکه مرتبط است. به‌ نحوی که هر دیرکردی در تبادلات سطح شبکه، موجب افت کیفیت خواهد شد.

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویپ (voip) میباشید ، کلیک کنید .

 

ویپ (vape)

ویپ vape یا سیگار الکترونیکی وسیله‌ای الکترونیکی است که به نوعی استعمال دخانیات را برای افراد که قصد ترک دخانیات را دارند شبیه سازی مینماید. این کار به صورت تولید بخاری خاص که ، طعم، مزه ، بو و احساس کشیدن سیگار را به صورت واقعی ( اما با دارا بودن حداقل یا بدون مضرات سیگار واقعی )  را به فرد میدهد . البته در رابطه با مضرات احتمالی سیگارهای الکترونیکی نمی‌توان با اطمینان و به راحتی  نظر داد.

 سیگار الکترونیکی برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۳ ، در کشور چین به تولید رسید ، اما امروزه در اقصی نقاط جهان به فروش میرسد و میلیونها مصرف‌کننده دارد. ويپ 

  vape ها در قیاس با سیگارهای معمولی و پرضرر سالمتر هستند، اما تأثیرات استفاده از آن‌ها در دراز مدت بر روی بدن انسان همچنان ناشناخته است. شواهد حاکی از آن است که استفاده از این دستگاه‌ها می‌تواند به افراد سیگاری در ترک سیگار کمک چشمگیری کند . هرچند که برتری این دستگاه‌ها در مقایسه با  روش‌های دیگر ترک سیگار هنوز ثابت نشده است.  آزمایش‌های صورت گرفته تابه حال هیچ عوارض خطرناکی برای مصرف کنندگان نشان نداده‌ است. عوارض بدتر که تاکنون ثبت شده شامل التهاب و حس ناخوشایند در گلو و دهان، سرفه، سرگیجه و تهوع است. قابل ذکر است افراد غیر سیگاری در صورت استفاده از این دستگاه‌ها امکان دارد در معرض اعتیاد به نیکوتین قرار گیرند.

 

چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویپ (vaip) میباشید ، کلیک کنید .

 

dream whip

 

دریم ویپ ( dream whip ) یک نوع پودر است که با شیر و وانیل مخلوط می شود تا یک دسر نوشیدنی حاصل شود.

والتر باکر اولین بار این محصول را در ایالات متحده در سال ۱۹۵۷ تولید کرد. این محصول در سال ۱۹۵۷ به بازار عرضه شد. GALA FOODS توسط Philip Morris  در سال ۱۹۸۵ خریداری شد. و به طور کلی توسط Kraft Foods Inc جذب شد.