انواع گوشی تلفن تحت شبکه فنویل

قیمت گوشی تلفن تحت شبکه فنویل

تلفن تماس: 8112 6693 021 - 8977 6657 021
 

قیمت گوشی تلفن تحت شبکه فنویل fanvil :

از جمله برند های خوش نام در ایران که در سالیان اخیر توانسته جایی برای خود در بین برند های تجهیزات معروف ویپ باز کند ، برند فنویل می باشد . این برند برای نیازهای متفاوتی از قبیل کارمندی و کارشناسی و مدیریتی گوشی تولید می کند .

اکمپانی فنویل اوایل سال 2000 میلادی در چین شروع به تولید گوشی های ویپ نموده است و در حال حاظر یکی از مطرح ترین برندهای ویپ در کشور چین بوده که در ایران نیز به دلیل کیفیت ساخت خوب ، صدای hd ، صفحه نمایش رنگی ، امکانات خوب و قیمت مناسب توانسته است در سالیان اخیر بخشی از بازار را به خود اختصاص دهد .

گوشی های معروف این شرکت که در بازار ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارند شامل مدلهای X3 , X3sp , X4  میباشند . این مدل ها ، که بر خلاف گوشی های سطح کارمندی برندهای دیگر دارای صفحه نمایش رنگی میباشند که همین امر توانسته این محصولات را از سایر رقبای خود متمایز نماید .

برخی از مدل های این گوشی از سیستم عامل اندروید نیز حمایت می کنند .

صفحه نمایش رنگی در سایز های مختلف ، علی الخصوص در مدل های مدیریتی که امکان تاچ هم دارند از بزرگترین مزایای این گوشی ها می باشد .

در صورت نیاز به اخذ هر گونه راهنمایی ، مشاوره رایگان  و آگاهی از قیمت گوشی تلفن تحت شبکه فنویل fanvil و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش تجهیزات ویپ ما تماس حاصل فرمائید :

02166938112- 02166578977

خرید گوشی تلفن تحت شبکه فنویل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.