دستگاه ارسال پیامک :

با توجه به مشکل بلاک شدن پیام های تبلیغاتی در اکثر سیم کارت ها توسط مردم در حال حاضر استفاده از پنل های پیامکی موجود در بازار فاقد هرگونه کارایی می باشد و  بهترین راهکار برای مواجه با این مشکل  ، استفاده از دستگاه ارسال پیامک  میباشد . این دستگاه های ارسال پیامک که به عنوان مودم های جی اس ام در بازار معروف هستند دارای کاربرد های مختلفی در صنایع مختلف هستند .

این مودم ها دارای برندهای مختلفی همچون ویوکام ،  دی لینک و مارشال میباشند .  یکی از مهمترین دستگاههای  ارسال پیامک که دارای کیفیت و کارایی بالایی میباشد  و حتی در کارخانجات صنایع پتروشیمی و اتاق مانیتورینگ کاربرد دارد مودم  ویوکام میباشد .

مودم ارسال پیامک انبوه  دارای انواع تک سیم کارت ،  4 سیم کارت ،  8 سیم کارت و 16 سیم کارت میباشند و با هر سیم کارتی می توان تعداد  300 پیامک در ساعت  را ارسال نمود بدون اینکه مشکل هنگ کردن یا داغ شدن برای مودم پیش بیاید .

 

این مودم های ساخت کشور فرانسه و با برند ویوکام عرضه می شوند که نسبت به سایر مودم های موجود در بازار ( که بیش از ۹۰ درصد آنها ساخت کشور چین بوده ) دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بدون کوچکترین خطای نرم افزاری و هنگ کردن ، قادرند بدون کوچکترین مشکل با کاراکترهای فارسی کار کنند .

چنانچه ، علاقه مند به ارسال پیامک های فارسی در حجم بسیار بالا و بادقت عمل بالا هستید خرید این دستگاه ها را به شما به شدت توصیه می کنیم .

در صورت نیاز به اخذ مشاوره های بیشتر لطفا با واحد فروش شرکت  آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

تلفن : 02166938112-02166578977-02166563027-02166423254