فروش محصولات linksys – نمایندگی linksys  – مودم لینک سیس:

شرکت لینکسیس یکی از بزرگان تولید تجهیزات شبکه است که در سالیان اخیر به کمک شرکت سیسکو توانسته است به خوبی خود را به قله های افتخار تولید تجهیزات شبکه برساند .

عمده ترین دلایل انتخاب محصولات Linksys به شرح ذیل می باشد :

1- قیمت مناسب تر.

2- دوام و کارائی عالی.

3 – پاسخ گو بودن به نیاز های خانگی در کنار نیاز های حرفه ای .

4 – امنیت مثال زدنی .

5 – در دسترس بودن برای کشور ما .

6 – گارانتی 3 ساله .

7 – تنوع فوق العاده محصولات .

این شرکت دارای محصولات متنوعی در دو رده حرفه ای  و خانگی به شرح ذیل می باشد . که برای تهیه این محصولات کافیست با همکاران بخش فروش این شرکت تماس حاصل نموده و ضمن بهره گیری از مشاوره های رایگان محصول مطلوب خود را انتخاب و خریداری نمایید .

اکسس پوینت  Bridge دوباند لینکسیس Linksys WET610N

اکسس پوینت Bridge دوباند لینکسیس Linksys WET610N

محصولات لینکسیس در نمایندگی linksys :

1- اکسس پوینت ها لینکسیس :

با استفاده از استاندارد های 802.11a و 802.11ac با برقرای سطح امنیت فوق العاده با استفاده از آنتن های قوی خود و یک یا دو باند فرکانسی توان پوشش دهی بسیار مطلوبی را برای محیط های کوچک و بزرگ شما فراهم می آورند . بسیاری از این دستگاه ها دارای ویژه گی POE  بوده و کابل کشی های شبکه را به حداقل می رساند .

معروف ترین محصولات این خانواده عبارتند از : LAPN300 , LAPN600  ,LAPAC1200 , LAPAC1750 و LAPAC1750PRO  می باشند .

در کنار اکسس پوینت ها می توان از افزایش دهنده های برد Wi-Fi نیز برای تقویت پوشش دهی در صورت لزوم بهره گرفت .

 2- سوئیچ های لینکسیس :

یکی از مهمترین خانواده تجهیزات لینک سیس می باشند که به سه دسته سوئیچ های اسمارت ، سوئیچ های غیر مدریتی و سوئیچ های مدیریتی تقسیم می شوند .  این سوئیچ ها با بهره گیری از تنوع پورت بالا در نوع های 5 ،8 ،16 ، 24 و 48 پورت تولید و می توانند از تکنولوژی های POE و +POE  بهره گیری نمایند .

این سوئیچ ها عموما دارای پورت های 10/100/1000 بوده و با پورت های آپ لینک مناسب با نیاز شما از قبیل پورت های گیگ اترنت و یا فیبر قابل تهیه می باشند .

دوام و استقامت بالا ، پهنای باند خوب و قدرت سوئیچینگ بسیار عالی از مهمترین مزایای سوئیچ های لینک سیس می باشند .

3- روتر های لینکسیس :

روتر های لینک سیس به دو دسته روتر های VPN و روتر های Wi-Fi تقسیم می شوند .

     3-1 : روتر های VPN لینکسیس :

با استفاده از روتر های VPN شبکه LAN شما از دسترسی های غیر مجاز در امان خواهد بود . این روتر های مانند یه دیوار آتش در مقابل تهدیداتی که از سوی شبکه های غیر مجاز علی الخصوص شبکه اینترنت ، شبکه خصوصی شما را تهدید می کند مقاومت می کند و در عین حال دسترسی های صحیح شما به تجهیزات راه دور را به راحتی ممکن می سازد .

      این روتر ها از ویژه گی های زیر به خوبی حمایت می کنند : پشتیبانی از سرور Open VPN ، برقراری VPN گروهی ،  پشتیبانی از VPN سایت به سایت و توازن بار WAN دوگانه و WAN-failover .

معروف ترین مدل های این گروه : LRT214 و LRT224

   3-2 : روتر های Wi-Fi لینکسیس :

سر دسته این دسته از روتر های لینکسیس ،  سری WRT می باشند که با بهره گیری از پردازنده ای قوی و دو یا چهار آنتن قوی به خوبی فضای بسیار وسیعی را پوشش می دهند . سر دسته این خانواده روتر های WRT1900ACS , WRT1200AC  می باشند .

4- مودم روتر های لینکسیس :

این مودم روتر های وایرلس  که از تکنولوژی ADSL2+ استفاده می کنند با سرعت های 300 و 600 مگابیت بر ثانیه در یک یا دو باند فرکانسی توانایی پوشش فوق العاده ای را به کاربر ارائه می دهد . این مودم روتر ها دارای 3 تا 4 پورت شبکه نیز می باشند . سر دسته این خانواده n300 ، n750  ، ac1200 می باشند .

6 – کارت های شبکه لینکسیس :

این کارت شبکه های USB در یک یا دو باند فرکانسی با حداقل سرعت 300 مگابیت بر ثانیه منطبق بر usb2 با انتن دهی فوق العاده عرضه می شوند .

سر دسته این خانواده :  AE1200 , AE2500 , AE6000  , … می باشد .

این شرکت افتخار دارد به عنوان نمایندگی توزیع لینکسیس در ایران کلیه محصولات فوق را با گارانتی 24 ماهه در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد .