فرو ش تجهیزات سیسکو

فرو ش تجهیزات سیسکو

فروش تجهیزات شبکه – خرید تجهیزات شبکه – فروشگاه تجهیزات شبکه – شرکت تجهیزات شبکه :

 
در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی نامیده میشود شاهد به کارگیری شبکه های کامپیوتری در سر تا سر جهان هستیم و عملا دنیای خود را بدون آن متصور نیستیم ، چه این شبکه ها ، کاربری اداری داشته باشد و یا جهت امور تفریحی به کار گرفته شوند ، ماهیت اصلی آن  مبتنی بر شبکه LAN بوده که برای راه اندازی آن نیازمند کابل کشی شبکه خواهد بود . 
تجهیزات شبکه به دو دسته تقسیم می شوند ، پسیو شبکه و اکتیو شبکه .

 

محصولات پسیو شبکه

محصولات پسیو شبکه

محصولات پسیو شبکه :

محصولات پسیو شبکه به طور کلی شامل تمامی تجهیزاتی است که عملکرد آن‌ها بدون نیاز به جریان برق باشند ، این  تجهیزات پسیو شبکه  نامیده می‌شود  . این تجهیزات شامل :انواع داکت ها و ترانک ها ،  انواع کابل های شبکه ، برق ، مخابرات و فیبر ، انواع پچ پنل ها ، انواع رک ها و … میشوند .
 
سوئیچ شبکه

خرید سوئیچ شبکه

محصولات اکتیو شبکه :

بر خلاف تجهیزات پسیو شبکه ، تجهیزاتی که نیاز به جریان الکتریکی برق‌دارند نظیر انواع سوئیچ، روتر، سرور ، مودم و … را تجهیزات اکتیو شبکه می‌گویند.
 
 
آی تی شبكه |فروشگاه تجهیزات شبکه | فروش تجهیزات ویپ | فروش تجهیزات voip

آی تی شبكه | فروش تجهیزات شبکه | فروش تجهیزات ویپ | فروش تجهیزات اجرای پسیو شبکه

شرکت تجهیزات شبکه :

شرکت آی تی شبکه ، با استفاده از یک دهه تجربه و با داشتن درک صحیحی از بازار ایران و آشنایی کامل با تجهیزات شبکه موجود ، همواره در جهت جلب اعتماد و رضایت درونی مشتریان خود قدم بر داشته اشت  .
ما همواره کوشیده ایم تا مشتری مداری ، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و خدمات، رعایت صداقت و سلامت حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
این شرکت  مصمم است تا در زمینه صنعت IT ، مفهوم واقعی و جدیدی از خدمات و گارانتی را ارائه کند. این  شرکت همواره در تلاش است  تا با درک صحیحی از فضای رقابتی حاکم بر بازار راه انداز شبکه کامپیوتر ، مناسب ترین قیمت ها  را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
 
 

 فروشگاه تجهیزات شبکه :

در این راستا این شرکت با راه اندازی فروشگاه تجهیزات شبکه خود ،  آی تی شبکه  ، انواع تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه شامل انواع سرور و استوریج و انواع تجهیزات ارتباطی شامل انواع روتر ، سوئیچ و مودم  و …  را ، ارایه  می نماید .
در این راستا ، این شرکت ، با توجه به بررسی میزان رضایت مندی مشتریان خود از برند های معتبر و با کیفیت ، اقدام به واردات و یا اخذ نمایندگی برندهای معروف محصولات فوق کرده است.
 

موجودی تجهیزات شبکه :

به دلیل حجم زیاد محصولات در سبد محصولات سانترال تحت شبکه ، به اطلاع شما می رساند ، این شرکت در زمینه ها و برند های ذیل فعال بوده و بهترین راه کار ، برای دریافت مشاوره و اخذ قیمت تماس با همکاران فروش ما به شماره تلفن های : ۸۱۱۲ ۶۶۹۳ ۰۲۱ – ۸۹۷۷ ۶۶۵۷ ۰۲۱ می باشد .

برندها در بخش اکتیو شبکه :

سیسکو ، میکروتیک ، اچ پی ، دی لینک ، تی پی لینک ، تندا ، پلنت و هواوی .

برندها در بخش پسیو شبکه :

لگراند ، نگزنس ، اشنایدر ، آمپ ، متا الکترونیک ، دی لینک ، کی نت ، البرز ، سوپیتا ،دانوب و … 
 

برندها در بخش تجهیزات ویپ :

 
تجهیزات ویپ این سرکت شامل برند های : سیسکو ، یالینک ، نیوراک ، گرند استریم .