فروش تجهیزات شبکه – خرید تجهیزات شبکه – فروشگاه تجهیزات شبکه – شرکت تجهیزات شبکه

موجودی تجهیزات شبکه :

به دلیل حجم زیاد محصولات در سبد محصولات شبکه ، به اطلاع شما می رساند ، این شرکت در زمینه ها و برند های ذیل فعال بوده و بهترین راه کار ، برای دریافت مشاوره و اخذ قیمت تماس با همکاران فروش ما به شماره تلفن های : ۸۱۱۲ ۶۶۹۳ ۰۲۱ – ۸۹۷۷ ۶۶۵۷ ۰۲۱ می باشد .

برندها در بخش اکتیو شبکه : سیسکو ، میکروتیک ، اچ پی ، دی لینک ، تی پی لینک ، تندا ، پلنت و هواوی .

برندها در بخش پسیو شبکه : لگراند ، نگزنس ، اشنایدر ، آمپ ، متا الکترونیک ، دی لینک ، کی نت ، البرز ، سوپیتا ،دانوب و … 

برندها در بخش تجهیزات ویپ : سیسکو ، یالینک ، نیوراک ، گرند استریم 

 

فروش تجهیزات شبکه – خرید تجهیزات شبکه – فروشگاه تجهیزات شبکه – شرکت تجهیزات شبکه :

در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی نامیده میشود شاهد به کارگیری شبکه های کامپیوتری در سر تا سر جهان هستیم و عملا دنیای خود را بدون آن متصور نیستیم ، چه این شبکه ها ، کاربری اداری داشته باشد و یا جهت امور تفریحی به کار گرفته شوند ، ماهیت اصلی آن  مبتنی بر شبکه LAN بوده که برای راه اندازی آن نیازمند کابل کشی شبکه خواهد بود . تجهیزات شبکه به دو دسته تقسیم می شوند ، پسیو شبکه و اکتیو شبکه .

محصولات پسیو شبکه به طور کلی شامل تمامی تجهیزاتی است که عملکرد آن‌ها بدون نیاز به جریان برق باشند ، این تجهیزات تجهیزات پسیو نامیده می‌شود (مطالعه مقاله تفاوت تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه) . این تجهیزات شامل :انواع داکت ها و ترانک ها ،  انواع کابل های شبکه ، برق ، مخابرات و فیبر ، انواع پچ پنل ها ، انواع رک ها و … میشوند .

بر خلاف تجهیزات پسیو شبکه ، تجهیزاتی که نیاز به جریان الکتریکی برق‌دارند نظیر انواع سوئیچ، روتر، سرور ، مودم و … را تجهیزات اکتیو شبکه می‌گویند.

 

شرکت آی تی شبکه ، با استفاده از یک دهه تجربه و با داشتن درک صحیحی از بازار ایران و آشنایی کامل با تجهیزات شبکه موجود ، همواره در جهت جلب اعتماد و رضایت درونی مشتریان خود قدم بر داشته اشت  .

ما همواره کوشیده ایم تا مشتری مداری ، ارتقاء مستمر کیفیت محصولات و خدمات، رعایت صداقت و سلامت حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهیم. این شرکت  مصمم است تا در زمینه صنعت IT ، مفهوم واقعی و جدیدی از خدمات و گارانتی را ارائه کند. این  شرکت همواره در تلاش است  تا با درک صحیحی از فضای رقابتی حاکم بر بازار شبکه ، مناسب ترین قیمت ها  را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در این راستا این شرکت انواع تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه شامل انواع سرور و استوریج و انواع تجهیزات ارتباطی شامل انواع روتر ، سوئیچ و مودم  و …  را ، ارایه ، که با توجه به بررسی میزان رضایت مندی مشتریان خود از برند های معتبر و با کیفیت ، اقدام به واردات و یا اخذ نمایندگی برندهای معروف محصولات فوق کرده است.

 

فروش تجهیزات شبکه – خرید تجهیزات شبکه – فروشگاه تجهیزات شبکه – شرکت تجهیزات شبکه was last modified: اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۸ by admin