مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مودم فیبر نوری هواوی Hg8245c

برای قیمت تماس بگیرید

مودم GPON مورد تایید مخابرات ایران 

کاربرد دستگاه : مودم فیبر نوری +  Wi-Fi  + FXS

نوع کانکتور فیبر نوری : آبی رنگ SC/UPC 

تعداد پورت شبکه : 4 پورت با سرعت 10/100

تعداد پورت FXS تلفن : 2 پورت Rj11

پورت USB :  یک پورت از نوع USB2

تعداد آنتن اکسس پوینت : 2 عدد و پشتیبانی از باند فرکانسی 2.4 گیگا هرتزی

استاندارد شبکه بی سیم : 802.11b/g/n

گین آنتن : 2 dBi

نشانگر های روی دستگاه  : POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

 برای راه اندازی این دستگاه نیازمند به تهیه پچ کورد فیبر نوری هستید 

 

 

مودم فیبر نوری هواوی Hg8546m

970,000 تومان

مودم GPON مورد تایید مخابرات ایران 

کاربرد دستگاه : مودم فیبر نوری +  Wi-Fi  + FXS

نوع کانکتور فیبر نوری : آبی رنگ SC/UPC 

تعداد پورت شبکه : 4 پورت با سرعت 10/100

تعداد پورت FXS تلفن : 1 پورت Rj11

پورت USB :  یک پورت از نوع USB2

تعداد آنتن اکسس پوینت : 2 عدد و پشتیبانی از باند فرکانسی 2.4 گیگا هرتزی

استاندارد شبکه بی سیم : 802.11b/g/n

گین آنتن : 2 dBi

نشانگر های روی دستگاه  : POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

 برای راه اندازی این دستگاه نیازمند به تهیه پچ کورد فیبر نوری هستید 

 

 

مودم فیبر نوری هواوی Hg8245h پورت سبز

1,680,000 تومان

مودم GPON مورد تایید مخابرات ایران 

کاربرد دستگاه : مودم فیبر نوری +  Wi-Fi  + FXS

نوع کانکتور فیبر نوری : سبز رنگ SC/APC 

تعداد پورت شبکه : 4 پورت با سرعت 10/100/1000

تعداد پورت FXS تلفن : 2 پورت Rj11

پورت USB :  یک پورت از نوع USB2

تعداد آنتن اکسس پوینت : 2 عدد و پشتیبانی از باند فرکانسی 2.4  گیگا هرتزی

استاندارد شبکه بی سیم : 802.11b/g/n

گین آنتن : 5 dBi – تقویت شده .

نشانگر های روی دستگاه  : POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

 برای راه اندازی این دستگاه نیازمند به تهیه پچ کورد فیبر نوری هستید