سنگوما :

شرکت سنگوما  یکی برترین تولید کنندگان تجهیزات ویپ (VOIP) در دنیا می باشد .  این شرکت ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید کارت های تلفنی آغاز کرد، اما در سال های گذشته توانسته است طیف وسیعی از محصولات ویپ را ارائه نماید که کارت ها و گیتوی های سنگوما جزو پرفروشترین محصولات این شرکت به حساب می آیند .

سنگوما یکی از خوشنام ترین برند های موجود در بازار جهانی تجهیزات ویپ بوده که در سالیان اخیر توانسته است بخش زیادی از فروش تجهیزات ویپ را به خود اختصاص دهد . محصولات سنگوما شامل کارت سنگوما و گیتوی سنگوما می باشد .

گیت وی سنگوما :

گیت وی ها(Gateway) به عنوان مبدل خطوط شهری و داخلی یک شرکت کاربرد دارند . گیت وی سنگوما به علت اتصال راحت و مجزا بودن از سانترال Ip (الستیکس ، استریسک و … ) همواره مورد اقبال عموم بوده اند .

گیت وی سنگوما به دو دسته گیتوی های آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود .

از گیتوی های آنالوگ FXO/FXS  برای تبدیل خطوط آنالوگ شهری و داخلی استفاده و از گیتوی های دیجیتال نیز برای خطوط دیجیتال E1 استفاده می شود .

 گیت وی های آنالوگ سنگوما:

شرکت سنگوما  از برترین تولید کنندگان تجهیزات ویپ (VOIP) در دنیا می باشد .  این شرکت ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید کارت های تلفنی آغاز نمود ، اما در سال های گذشته توانست طیف وسیعی از محصولات ویپ را ارائه نماید که کارت ها و گیتوی های سنگوما جزو پرفروش ترین محصولات این شرکت به حساب می آیند .

sangoma-final

فعالان حوزه تجهيزات ویپ ، توانائی منحصر بفرد Sangoma در ايجاد کيفيتی ممتاز برای ارتباط با شبکه‌های خارجی با استفاده از ساختاری هوشمند و در عين حال مقرون به صرفه را همواره تحسین می کنند .

 گیتوی E1 سنگوما :

همانطور که می دانیم از گیتوی ها به عنوان مبدل خطوط شهری و داخلی یک شرکت استفاده می شود . گیت وی ها به علت اتصال راحت ، مجزا بودن از سیستم عامل سانترال Ip (الستیکس – استریسک) همواره مورد اقبال عموم بوده اند .

گیتوی های سنگوما به دو دسته گیتوی های آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود . از گیتوی های آنالوگ FXO/FXS  برای تبدیل خطوط آنالوگ شهری و داخلی استفاده و از گیتوی های دیجیتال نیز برای خطوط دیجیتال E1 استفاده می شود .

معرفی برخی از گیت وی های سنگوما : 

1- گیتوی سنگوما Sangoma vega 400g/4E1 :

این گیتوی دارای ۴ پورت E1 می باشد . خط E1 یک خط دیجیتال می باشد ،  که هر خط E1 دارای ۳۲ کانال بوده که فقط ۳۰ خط آن قابل استفاده کاربر بوده و دو کانال دیگر برای کنترل سیگنال و خطا یابی کاربرد دارد  . برای تهیه این خطوط  باید از طریق مراکز مخابراتی اقدام گردد . این خطوط دیجیتالی با کیفیت بالایی عرضه شده و معمولا دارای ۴ یا ۵ رقم می باشند .

از گیت وی های دیجیتال سنگوما برای استفاده از خطوط e1 استفاده می شود . sangoma vega 400g یکی از قوی ترین و قابل اعتماد ترین گیتوی های موجود در بازار است که در صورت قطع شبکه کماکان با استفاده از پورت failure می تواند به کار خود ادامه دهد .

2- گیتوی سنگوما Sangoma vega 200g/2E1 :

این گیتوی دارای دو پورت E1 می باشد . خط E1 یک خط دیجیتال می باشد ،  که هر خط E1 دارای ۳۲ کانال بوده که فقط ۳۰ خط آن قابل استفاده کاربر بوده و دو کانال دیگر برای کنترل سیگنال و خطا یابی کاربرد دارد  . برای تهیه این خطوط  باید از طریق مراکز مخابراتی اقدام گردد . این خطوط دیجیتالی با کیفیت بالایی عرضه شده و معمولا دارای ۴ یا ۵ رقم می باشند .

از گیت وی های دیجیتال سنگوما برای استفاده از خطوط e1 استفاده می شود . در این راستا ، شرکت سنگوما نسبت به ارائه گیت وی Sangoma vega 200g اقدام که یکی از قوی ترین و قابل اعتماد ترین گیتوی های موجود در بازار است

3-گیتوی سنگوما Sangoma vega 100g/1E1 :

این گیتوی دارای یک پورت E1 می باشد . خط E1 یک خط دیجیتال می باشد ،  که هر خط E1 دارای ۳۲ کانال بوده که فقط ۳۰ خط آن قابل استفاده کاربر بوده و دو کانال دیگر برای کنترل سیگنال و خطا یابی کاربرد دارد  . برای تهیه این خطوط  باید از طریق مراکز مخابراتی اقدام گردد . این خطوط دیجیتالی با کیفیت بالایی عرضه شده و معمولا دارای ۴ یا ۵ رقم می باشند .

از گیتوی های دیجیتال سنگوما برای استفاده از خطوط e1 استفاده می شود . 

4 -گیتوی سنگوما Sangoma vega3000-24FXS :

همانطور که می دانیم از گیت وی ها به عنوان مبدل خطوط شهری و داخلی یک شرکت استفاده می شود  . گیت وی ها به علت اتصال راحت ، مجزا بودن از سیستم عامل سانترال Ip (الستیکس – استریسک) همواره مورد اقبال عموم بوده اند . در این میان ، برند سنگوما یکی از معروفترین برند های موجود در بازار دنیا می باشد که به خاطر کارت های بسیار باکیفیت خود از سالیان دور شهره خاص و عام بوده است .

گیتوی های سنگوما در انواع مختلف با توان مندی های سخت افزاری مختلف و با تنوع پورت های زیادی تولید و در بازار دنیا عرضه می شوند . یکی از معروفترین مدل گیتوی های سنگوما ، وگا ۳۰۰۰ می باشد که دارای ۲۴ پورت fxs میباشد .

5 – گیتوی سنگوما Sangoma vega50 VS0114-4FXS/2FXO :

گیتوی های سنگوما در انواع مختلف با توان مندی های سخت افزاری مختلف و با تنوع پورت های زیادی تولید و در بازار دنیا عرضه می شوند . یکی از معروفترین مدل گیتوی های سنگوما ، وگا ۵۰ می باشد که در ۴ نوع به شرح ذیل تولید و عرضه می شوند :

    1. سنگوما VS0118  : دارای ۸ پورت FXO
    2. سنگوما VS0119 : دارای ۴ پورت FXO
    3. سنگوما VS0113 : دارای ۸ پورت FXS و ۲ پورت FXO
    4. سنگوما VS0114 : دارای ۴ پورت FXS و ۲ پورت FXO

همانطور که بیان شد ،  گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0114-4FXS/2FXO  دارای ۴ پورت FXS و ۲ پورت FXO می باشد .

6 – گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0113-8FXS/2FXO :

گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0113-8FXS/2FXO  دارای 8 پورت FXS و ۲ پورت FXO می باشد .

7- گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0119-4FXO :

گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0119-4FXO  دارای ۴ پورت FXO می باشد .

8- گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0118-8FXO :

گیت وی سنگوما Sangoma vega50 VS0118-8FXO دارای 8 پورت FXO می باشد .

چنانکه شما مخاطب و کارفرمای گرامی ، هیچ گونه آشنایی با گیت وی سنگوما ندارید ، بهترین و راحترین کار تماس با کارشناسان فروش گیت وی سنگومای ماست تا بهترین گزینه ها را به سرعت در اختیار شما بگذارند . 

  66938112  –   66578977 021

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.