جهت اخذ هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید انواع سوئیچ و روتر  و اطلاع از آخرین موجودی کالا ها لطفا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

۶۶۵۷۸۹۷۷ -۰۲۱  و ۶۶۹۳۸۱۱۲ -۰۲۱ 


فروش سوئیچ – روتر :

سوئیچ شبکه :

سوئیچ شبکه  یکی از عناصر اصلی و مهم در شبکه های کامپیوتری است.

به زبان بسیار ساده ،  سوئیچ شبکه، سخت افزاری است که قادر به متمرکز سازی ارتباطات ،  مابین چندین دستگاه کامپیوتر ، پرینتر و …  کاربرد دارد .

در واقع با استفاده از سوئیچ  شبکه می‌توان چندین کامپیوتر را به هم وصل و تشکیل شبکه LAN را داد .

سوئیچ های شبکه را می توان از جهات مختلفی به شرح زیر دسته بندی کرد :

1- مدیریت : سوئیچ های شبکه می توانند قابلیت برنامه ریز را داشته باشند .

به طور مثال می توان یک سوئیچ را طوری برنامه ریزی کرد برخی از پورت های عملکرد متفاوت تری نسبت به سایر پورت ها داشته باشند .

2- سرعت و پهنای باند کاری پورت ها : سوئیچ ها شبکه در سرعت های مختلف عرضه می شوند مانند 10/100 یا 10/100/1000 مگابایت و حتی بالاتر .

3- لایه کارکرد : سوئیچ های شبکه درلایه های 2 یا 3 کار مدل osi کار میکنند و می توانند وظایف مختلفی را انجام دهند .

4- تعداد پورت ها :  سوئیچ های شبکه می توانند دارای 4 ، 8 ، 12 ، 16 ،24 و یا 48 پورت باشند که بر اساس نیاز خود می توانید سوئیچ مناسب خود را انتخاب نمائید .

5 – نوع ارتباط : سوئیچ های شبکه بسته به نوع شبکه می توانند دارای پورت های اترنت (کابلی) و یا بی سیمی باشند.

شرکت های مطرحی همچون  سوئیچ سیسکو ، لینک سیس ، میکروتیک ،هووایی ، دیلینک ، تی پی لینک  و … جزو معروفترین سازندگان سوئیچ های شبکه می باشند .

فروش سوئیچ شبکه

فروش سوئیچ شبکه

  روتر شبکه :

روتر ها جزو عناصر مهم در شبکه های کامپیوتری می باشند که وظیفه انها اتصال شبکه های مختلف به می باشند . به عبارت دیگر ، روترها ابزارهایی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان بسته‌ها را بین شبکه‌های مختلف ارسال و دریافت کرد.

ارسالی در شبکه حاوی آدرس‌هایی هستند که مقصد را نشان می‌دهد. روترها با استفاده از این آدرس، بسته‌ی مورد نظر را به مقصد می‌رسانند.

روتر شبکه

روتر شبکه

روتر زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شبکه‌ی داخلی به شبکه‌ی گسترده‌ تری متصل شده باشد. به زبان ساده تر ، روتر ها سوئیچ های شبکه را به هم وصل می کنند .

روتر های شبکه بر اساس نیاز شما ، می توانند دارای پورت ها و کاربری های مختفلی باشند . از معروف ترین روتر های های موجود در بازار می توان به روتر سیسکو اشاره کرد 

فروش روتر شبکه

فروش روتر شبکه

شرکت های مطرحی همچون سیسکو ، لینک سیس ، میکروتیک ،هووایی ، دیلینک ، تی پی لینک  و … جزو معروفترین سازندگان روتر های شبکه می باشند .

برای اخذ مشاوره رایگان  برای خرید کالای مناسب خودتان و یا راه اندازی شبکه مناسب محل کارتان با بودجه مناسب ، لطفا با ما تماس حاصل فرمائید تا همکاران ما جهت بازدید رایگان ( در صورت نیاز به احداث شبکه ) و ارائه انواع مشاوره در اسرع وقت مراجعه نمایند :

                      تماس : 02166578977 و 02166938112

 

پیشنهاد می گردد مطالعه فرمائید : اکسس پوینت