باکس کف خواب لگراند

قیمت باکس و جعبه پریز کف خواب لگراند :

باکس کف خواب یا جعبه پربز کف خواب و یا جعبه تقسیم کف خواب و یا جعبه پریز کف خواب  همه گی اصطلاحاتی هستند که اشاره به نوعی جعبه دارند که روی کف زمین ( عملا داخل کف و مانند یک کاشی ) قرار گرفته و در داخل این جعبه ، تعداد محدودی پریز برق ، سانترال تحت شبکه و تلفن قرار می گیرند .

در هنگام خریدن جعبه تقسیم کف خواب مناسب به چه مواردی دقت کنیم ؟

1- به علت پا خور بودن این جعبه ها ، کیفیت و دوام آن علی الخصوص درپوش آن برا ما بسیار مهم است و چنانکه از جنس با کیفیتی استفاده نشود به مروز زمان درپوش آن شکسته و عملا با حفره ای روی کف زمین مواجه خواهیم شد که این حفره محلی برای جمع شدن زباله و تجمع حشرات موزی تبدیل خواهد شد .

2- چنانکه درپوش ، کاملا روی درب چفت نشود و یا جنس بدنه و درب آن قوی نباشد ، درب به علت پاخوری حالت محدب پیدا کرده و روی کف خواب به درستی نخواهد نشست و عملا مشکل ذکر شده در بند اول تکرار خواهد شد .

قیمت باکس و جعبه پریز کف خواب لگراند

قیمت باکس و جعبه پریز کف خواب لگراند

فروش باکس و پریز رومیزی لگراند

فروش باکس و پریز رومیزی لگراند

با عنایت به موارد فوق انتخاب جنس درجه یک در هنگام خرید باکس های کف خواب کاملا مهم به نظر می رسد .

موارد استفاده از جعبه تقسیم کف خواب  در شبکه  :

1-  در مواقعی که به جای مناسبی از قبیل دیوار ها و یا میز ها برای قرار دادن تجهیزات شبکه مانند پریز ها و … دسترسی نداریم ( نه لزوما) .

2 – ساختمان و محیط در حال بازسازی و یا تعمیر است و امکان استفاده از باکس های کف خواب ممکن است .

3- از کف کاذب استفاده شده است .

پیاده سازی و ظرفیت باکس و جعبه پریز کف خواب استیل لگراند :

باکس های لگراند یکی از بهترین جعبه کف خواب موجود در بازار می باشد که دوام زیادی داشته و به مرور زمان و به آسانی مستهلک نمی شود . باکس های کف خواب لگراند که به همراه سینی های فلزی در کف زمین استفاده می شوند معمولا در انواع فلزی و پلاستیکی در بازار موجود می باشد .همانطور که گفته شد این جعبه های کف خواب ، روی کف زمین تعبیه میشوند به شکلی که که بتوان داخل آنها پریز برق  ، تلفن و قیمت کابل شبکه را  جا گذاری  کرد . 

ظرفیت پریز کف خواب استیل معمولا در انواع پورتهای 4و 8و 16 در بازار موجود می باشد . از سایر برند های معتبردر این خصوص می توان به باکس کف خواب البرز  و پریز کف خواب اشنایدر اشاره کرد که این شرکت در سالیان گذشته توانسته است با فروش محصولات فوق رضایت خاطر هموطنان عزیز را جلب نماید .(برای مطالعه بیشتر درباره پچ پنل لگراند )