باکس کف خواب لگراند

قیمت باکس و جعبه پریز کف خواب لگراند :

باکس کف خواب یا جعبه پربز کف خواب و یا جعبه تقسیم کف خواب و یا جعبه پریز کف خواب  همه گی اصطلاحاتی هستند که اشاره به نوعی جعبه دارند که روی کف زمین ( عملا داخل کف و مانند یک کاشی ) قرار گرفته و در داخل این جعبه ، تعداد محدودی پریز برق ، شبکه و تلفن قرار می گیرند .

در هنگام خریدن جعبه تقسیم کف خواب مناسب به چه مواردی دقت کنیم ؟

1- به علت پا خور بودن این جعبه ها ، کیفیت و دوام آن علی الخصوص درپوش آن برا ما بسیار مهم است و چنانکه از جنس با کیفیتی استفاده نشود به مروز زمان درپوش آن شکسته و عملا با حفره ای روی کف زمین مواجه خواهیم شد که این حفره محلی برای جمع شدن زباله و تجمع حشرات موزی تبدیل خواهد شد .

2- چنانکه درپوش ، کاملا روی درب چفت نشود و یا جنس بدنه و درب آن قوی نباشد ، درب به علت پاخوری حالت محدب پیدا کرده و روی کف خواب به درستی نخواهد نشست و عملا مشکل ذکر شده در بند اول تکرار خواهد شد .

قیمت باکس و جعبه پریز کف خواب لگراند

قیمت باکس و جعبه پریز کف خواب لگراند

فروش باکس و پریز رومیزی لگراند

فروش باکس و پریز رومیزی لگراند

 

با عنایت به موارد فوق انتخاب جنس درجه یک در هنگام خرید باکس های کف خواب کاملا مهم به نظر می رسد .

موارد استفاده از جعبه تقسیم کف خواب  در شبکه  :

1-  در مواقعی که به جای مناسبی از قبیل دیوار ها و یا میز ها برای قرار دادن تجهیزات شبکه مانند پریز ها و … دسترسی نداریم ( نه لزوما) .

2 – ساختمان و محیط در حال بازسازی و یا تعمیر است و امکان استفاده از باکس های کف خواب ممکن است .

3- از کف کاذب استفاده شده است .

پیاده سازی و ظرفیت باکس و جعبه پریز کف خواب استیل لگراند :

باکس های لگراند یکی از بهترین جعبه کف خواب موجود در بازار می باشد که دوام زیادی داشته و به مرور زمان و به آسانی مستهلک نمی شود . باکس های کف خواب لگراند که به همراه سینی های فلزی در کف زمین استفاده می شوند معمولا در انواع فلزی و پلاستیکی در بازار موجود می باشد .همانطور که گفته شد این جعبه های کف خواب ، روی کف زمین تعبیه میشوند به شکلی که که بتوان داخل آنها پریز برق  ، تلفن و شبکه را  جا گذاری  کرد . 

ظرفیت پریز کف خواب استیل معمولا در انواع پورتهای 4و 8و 16 در بازار موجود می باشد . از سایر برند های معتبردر این خصوص می توان به باکس کف خواب البرز  و پریز کف خواب اشنایدر اشاره کرد که این شرکت در سالیان گذشته توانسته است با فروش محصولات فوق رضایت خاطر هموطنان عزیز را جلب نماید .