کاربرد مودم جی اس ام چیست  :

مودهای ارسال پیام کوتاه  gsm modem  (مودم جی اس ام  )  با توجه به کیفیت و کارایی و توان ارسال قیمت گذاری میشوند .  مهمترین و با کیفیت ترین مودم gsm   که در حال حاضر در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرد wavecom  میباشد . 

بنر - تماس - با - ما

معرفی مدل های مختلف مودم جی اس ام  ویوکام :

مودم جی اس ام  ویوکام ،  بر اساس تعداد سیم کارتی که ساپورت میکند دارای انواع مختلفی می باشد . مودم gsm  ویوکام wavecom  ، مدل m1306b  دارای یک ورودی سیم کارت میباشد و توانایی ارسال ۳۰۰ پیام در هر ساعت را دارد .

مدل بعدی Q2687RD  میباشد که دارای ۴ وروردی سیم کارت میباشد و توانایی ارسال ۱۲۰۰ پیام کوتاه در هر ساعت را دارد.

مدل بعدی که مجدد Q2687  میباشد که  دارای ورودی ۸ سیم کارت میباشد و توان ارسال ۲۴۰۰ پیام کوتاه در ساعت را دارد و مدل بالاتر از این دارای ۱۶ ورودی برای سیم کارت میباشد که توان ارسال ۴۸۰۰ پیام کوتاه در ساعت را دارد.

انواع مودم ارسال پیامک انبوه :

مودم ارسال پیامک انبوه در انواع  تک سیم کارته ، ۴ سیم کارته ، ۸ سیم کارته و ۱۶ سیم کارته در قیمت های مناسب موجود است .

از جمله سوالهای رایج خریداران محترم  در خصوص مودم ارسال پیامک انبوه  :

۱ – مودم ارسال پیامک انبوه تا چه تعدادی میتوانند در طول روز اقدام به ارسال و دریافت پیام کنند ؟

به طور استاندارد هر سیم کارتی توان ارسال ۳۰۰ پیام در هر ساعت را دارد

۲ – آیا میتوان تعداد بیشتری سیم کارت به این مودم ارسال پیامک انبوه  وصل نمود ؟

بله در صورتی که تعداد پیامک های بیشتری ارسال کنید میتوانید از مودم ۴ پورت یا ۸ یا ۱۶ پورت استفاده کنید.

۳ – آیا سیم کارت مسدود میشود ؟

در صورتی که از حد مجاز  ، تعداد ۳۰۰ عدد پیامک در هر ساعت برای هر سیم کارت ،  عبور کنید احتمال اینکه سیم کارت بعد از ۳ یا ۴ ماه مسدود شود وجود دارد . اما به هیچ عنوان برای مودم مشکلی پیش نیامده و فقط سیم کارت شما مسدود شده که م یتوانید با مراجعه به باجه های اپراتور های کشور نسبت به رفع مسدودی اقدام فرمائید .

۴ -نرم افزار چطور کار میکند ؟

نرم افزار روی ویندوز ۷ ، ۸ و ۱۰ به راحتی قابل نصب میباشد و همچنین نصب و کار با نرم افزار بسیار راحت میباشد .

۵- مزیت این مودم ها نسبت به سایر مودم های موجود در بازار چیست ؟

این مودم های ساخت کشور فرانسه و با برند ویوکام عرضه می شوند که نسبت به سایر مودم های موجود در بازار ( که بیش از ۹۰ درصد آنها ساخت کشور چین بوده ) دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بدون کوچکترین خطای نرم افزاری و هنگ کردن ، قادرند بدون کوچکترین مشکل با کاراکترهای فارسی کار کنند .

این مودم ها ساخت کشور فرانسه و با برند ویوکام عرضه می شوند که نسبت به سایر مودم های موجود در بازار ( که بیش از 90 درصد آنها ساخت کشور چین بوده ) دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بدون کوچکترین خطای نرم افزاری و هنگ کردن ، قادرند بدون کوچکترین مشکل با کاراکترهای فارسی کار کنند .

چنانچه ، علاقه مند به ارسال پیامک های فارسی در حجم بسیار بالا و بادقت عمل بالا هستید خرید این دستگاه ها را به شما به شدت توصیه می کنیم .