گرنداستریم

نمایندگی گرند استریم

گرند استریم :

شرکت گرند استریم با نام اصلی Grandstream Networks  در سال ۲۰۰۲ در آمریکا تاسیس شده است . این شرکت  سازنده تجهیزات ارتباطات صوتی و تصویری IP، نظارت تصویری، گیتوی ها و آداپتورهای تلفنی آنالوگ (ATA) و مراکز تلفن IP-PBX ، مبتنی بر Asterisk است. 

بازار هدف شرکت  Grandstream بر روی کسب و کارهای کوچک و متوسط تنظیم شده است .

شرکت Grandstream Networks در سال ۲۰۱۶ به نام شرکت Grandstream تغییر نام داده است  . 

حقایق کلیدی در باره گرند استریم :

• از سال ۲۰۰۲ به شدت به سودآور رسیده و نمودار رشد آن نمایی شده است  .
• این شرکت دارای کانال های توزیع خوبی در جهان است .
• حداق ۵۰ نمونه کالای مختلف در حوزه تجهیزات شبکه و ویپ و دوربین های مداربسته دارد .
• بطور متوالی چندین سال در صنعت آمریکا برای رعایت کیفیت، نوآوری و حفظ ارزش و کیفیت محصول مورد تشویق نهاد های رسمی قرارگرفته است .

• تعداد پرسنل این شرکت در حال حاضر بیش از ۵۰۰ نفر در سراسر جهان است . 

 

نمایندگی گرند استریم در ایران :

مقر Grandstream Networks در بوستون، ماساچوست  آمریکا است و دفاتر آن در پلانو، تگزاس و لس آنجلس، کالیفرنیا در ایالات متحده ، کازابلانکا در مراکش، والنسیا، ونزوئلا و شنزن در چین است . این شرکت صرفا در آسیا و در چین دارای نمایندگی تولید و توزیع می باشد . 

متاسفانه به خاطر تحریم های بین المللی ، هیچ کدام از شرکت های معتبر بین الملی ، از قبیل سیسکو ، اچ پی ، نیوراک ، گرند استریم و …  دارای نمایندگی فروش در ایران نبوده و هرگونه ادعای نمایندگی از سوی این شرکت ها ، صرفا سود جویی می باشد و این موضوع به سادگی در وب سایت های این شرکت ها و در بخش  partners قابل مشاهده می باشد . آدرس وب سایت شرکت www.grandstream.com  می باشد .

با عنایت به عدم وجود نمایندگی گرند استریم در ایران ، پیشنهاد ما به شما این است که از شرکت هایی این تجهیزات را تهیه نمایید که خوش نام و با سابقه باشند . بر این اساس شما می توانید از خدمات پشتیبانی خود این شرکت ها استفاده نمایید .

آی تی شبکه با قدمت ۱۵ ساله و تخصص در خصوص تجهیزات شبکه و ویپ و همچنین با داشتن امکانات آموزشی مناسب به طور قطع می تواند شما را در این راه یاری نماید . 

مبنای تجارت شرکت  گرند استریم بر سه اصل استوار است :

  • کیفیت : محصولات Grandstream برای حفظ کیفیت طراحی شده و دارای قابلیت اطمینان قابل قبولی می باشند  .
  • قابلیت اطمینان : محصولات Grandstream توسط برخی از بزرگترین شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات در جهان استفاده می شوند.
  • نوآوری : مبنای شرکت Grandstream بر تحقیق و توسعه متمرکز است. این شرکت به طور مداوم  محصولات جدید و نوآورانه به بازار عرضه می کند.
گوشی گرند استریم
مرکز تلفن گرند استریم

گرنداستریم :

شرکت گرنداستریم در سال ۲۰۰۲ در شهر بروکلین آمریکا، تاسیس شد و هم اکنون از پیشگامان صنعت انتقال صوت و تصویر از طریق بستر IP می باشد.بازار هدف شرکت گرند استریم، ارائه خدمات به شرکت های کوچک تا متوسط می باشد و از ویژگی های عمده محصولات این شرکت کیفیت خوب، قیمت مناسب و امنیت بالای آن می باشد.

شرکت گرنداستریم با تولید تلفن های تصویری با کیفیت و قیمت مناسب، دوربین های نظارتی با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SIP برای ارتباط با سیستم تلفنی و بخصوص تلفن های تصویری و انتقال صدای HD انقلابی در صنعت یکپارچه سازی صنعت صوت و تصویر و داده ایجاد کرده است.

محصولات شرکت گرنداستریم را به گروه های تلفن های IP، تلفن های تصویری، گیت وی های VoIP، سانترال های IP، دوربین های SIP و دستگاه های ضبط تصاویر دوربین ها تقسیم بندی نمود.

معرفی محصولات ویپ  voip  گرند استریم GrandStream :

گرنداستریم Grand Stream   یک محصول با تکنولوژی آمریکا میباشد که جزو ۳ محصول برتر دنیا میباشد که در ایران هم GrandStream گرند استریم  به لحاظ پایداری بسیار خوب با شبکه مخابراتی مورد توجه بسیاری از متخصصان شبکه و مخابرات و سانترال  واقع شده است محصولات ویپ Voip گرند استریم GrandStream  با دارا بودن استانداردهای برتر مخابراتی توانسته اند جایگاهی خوبی برای خود در سالهای اخیر کسب نماید درادامه به بیان ویژگی های محصولات گرند استریم GrandStream خواهیم پرداخت .

مهمترین مسئله در اجرای یک سیستم پیشرفته ویپ voip  انتخاب اجزای آن میباشد که یکی از مهمترین آنها انتخاب گیتوی Gateway  میباشد گیتوی وظیفه تبدیل خطوط آنالوگ به دیجیتال را دارند یعنی خط های شهری یا تلفن های ثابت ابتدا بایستی وارد گیتوی Gateway  شده تا الباقی مراحل نصب و راه اندازی روی آنها انجام شود اما انتخاب نوع گیتوی Gateway نیز بسایر مهم میباشد چون باید حتما به این نکته نیز توجه نمود که گیتوی Gateway انتخابی دارای اکو کنسلر حرفه ای باشد که بتواند نویز و اکو یا همان برگشت صدا موقع مکالمه را از بین ببرد که Gateway  گیتوی های     گرند استریم GrandStream  دارای این امکان میباشند همچنین تمام Gateway  گیتوی های      گرند استریم GrandStream  توانایی پشتیبانی از  Fax فکس وConference  کنفرانس صوتی و تصویری را دارا میباشند به شرطی که گوشی IP PHONE آی پی فون انتخابی نیز بتواند این امکانات را به مصرف کننده بدهد

انواع  گیتوی گرند استریم شهری  ( Gateway  Grandstream )   :

گیتوی گرند استریم  GrandStream Gateway GXW4104 :

این مدل دارای ۴ پورت برای ورود خطوط شهری تلفن ثابت میباشد که به اصطلاح دارای ۴ پورت FXO  بوده  همچنین دارای سیستم اکو کنسلر میباشد و پشتیبانی کامل از Fax  فکس را دارا میباشد .

گیتوی گرنداستریم  GrandStream Gateway GXW4108 :

این مدل دارای ۸ پورت برای ورود خطوط شهری تلفن ثابت میباشد که به اصطلاح دارای ۸ پورت FXO  بوده و همچنین دارای سیستم اکو کنسلر میباشد و پشتیبانی کامل از Fax  فکس را دارا میباشد

اما گرند استریم   GrandStrem دارای Gateway  گیتوی های دیگری نیز میباشد که برای تبدیل خطوط دیجیتال به آنالوگ استفاده میشوند که برای جاهایی هست که تمایلی به استفاده از  آی پی فون ها IP PHONE ندارند و میخواهند از گوشی های معمولی استفاده کنند

انواع  گیتوی گرند استریم ( Gateway  Grandstream )   :

گیتوی گرند استریم GrandStream Gateway GXW4004:

این مدل دارای ۴ پورت FXS  برای ورود گوشی های تلفن معمولی رومیزی به سیستم ویپ voip  بوده و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا بوده و همچنین دارای سیستم پیشرفته اکو کنسلر میباشد که میتواند در حین مکالمه چلوی نویز و برگشت صدا و پارازیت را بگیرد

گیتوی گرند استریم GrandStream Gateway GXW4008:

این مدل دارای ۸ پورت FXS  برای ورود گوشی های تلفن معمولی رومیزی به سیستم ویپ voip  بوده و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا بوده و همچنین دارای سیستم پیشرفته اکو کنسلر میباشد که میتواند در حین مکالمه چلوی نویز و برگشت صدا و پارازیت را بگیرد .

گیتوی گرند استریم GrandStream Gateway GXW4216:

این مدل دارای ۱۶ پورت FXS  برای ورود گوشی های تلفن معمولی رومیزی به سیستم ویپ voip  بوده و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا بوده و همچنین دارای سیستم پیشرفته اکو کنسلر میباشد که میتواند در حین مکالمه چلوی نویز و برگشت صدا و پارازیت را بگیرد .

گیتوی گرند استریم GrandStream Gateway GXW4224 :

این مدل دارای ۲۴ پورت FXS  برای ورود گوشی های تلفن معمولی رومیزی به سیستم ویپ voip  بوده و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا بوده و همچنین دارای سیستم پیشرفته اکو کنسلر میباشد که میتواند در حین مکالمه چلوی نویز و برگشت صدا و پارازیت را بگیرد .

گیتوی گرند استریم GrandStream Gateway GXW4232 :

این مدل دارای ۳۲ پورت FXS  برای ورود گوشی های تلفن معمولی رومیزی به سیستم ویپ voip  بوده و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا بوده و همچنین دارای سیستم پیشرفته اکو کنسلر میباشد که میتواند در حین مکالمه چلوی نویز و برگشت صدا و پارازیت را بگیرد .

گیتوی گرند استریم GrandStream Gateway GXW4248 :

این مدل دارای ۴۸ پورت FXS  برای ورود گوشی های تلفن معمولی رومیزی به سیستم ویپ voip  بوده و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا بوده و همچنین دارای سیستم پیشرفته اکو کنسلر میباشد که میتواند در حین مکالمه چلوی نویز و برگشت صدا و پارازیت را بگیرد .

همچنین Gateway  گیتوی ها یی که برای اتصال گوشی های رومیزی استفاده میشوند دارای پورتهای کمتری نیز میباشند که اصطلاحا به آنها ATA  گفته میشود ATA  ها نیز همانند گیتوی ها دارای اکو کنسلر و سیستم لغو نویز میباشد و همچنین توانایی پشتیبانی از فکس را دارا میباشند .
[/av_textblock]

گرنداستریم was last modified: اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۸ by admin