تجهیزات شبکه

بهترین کابل های شبکه ای 2019 را بشناسید

بهترین کابل های شبکه ای شبکه 2.19
بهترین کابل های شبکه ای 2019 را بشناسید

بهترین کابل های شبکه ای 2019

اگر چه امروزه شبکه های بی سیم توانسته اند راحتی و آسایش ما در رابطه با استفاده از اینترنت را افزایش دهند، اما هنوز چیزی نتوانسته است جایگزین استفاده کابل های شبکه ای را بگیرد و این کابل ها همچنان از نظر سرعت و پایداری بی رقیب هستند. در این مقاله قصد داریم تا بهترین کابل های شبکه ای 2019 را به شما معرفی کنیم. این کابل ها شامل موارد زیر می باشند:

کابل Vandesail سری Cat7

کابل های Cat7 از جدید ترین و بهترین کابل های شبکه ای 2019 هستند و می توانند تا سرعتی برابر با 10 گیگابایت بر ثانیه را پشتیبانی کنند. کابل های بلند Vanesail به این استاندارد ها پایبند هستند و همچنین با دستگاه های قدیمی تر نیز سازگاری کامل دارند. طول این کابل ها از 90 سانتی متر شروع شده و تا 50 متر نیز ادامه پیدا می کند. علاوه بر آن، صاف بودن این کابل ها باعث می شود تا رد کردن و پنهان کردن آنها از زیر فرش بسیار آسان تر باشد و صدمه ای به کابل وارد نشود.

کابل Mediabridge سری 5e

اگر چه کابل های Cat7 پر سرعت ترین و بهترین کابل های شبکه ای 2019 و 2018هستند، اما به احتمال زیاد استفاده از این کابل ها چیزی نیست که خانواده ها به دنبال آن باشند، و یا حتی بسیاری از شبکه های خانگی توان پشتیبانی از آن را داشته باشند. کابل های 5e با توان پشتیبانی و ساپروت شبکه ها تا سرعت 2 گیگابایت را داشته و می توانند انتخاب ایده آلی برای شبکه های با سرعت کمتر باشند. کابل های 15 متری مدیابریج می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای اکثر کاربران باشد، به خصوص از آنجا که این کابل ها هر سه تجهیزات شبکه ای مروبط به 5e،Cat5 و Cat6 پشتیبانی می کنند.

کابل AmazonBasics RJ45 سری Cat6

هنگام استفاده از تکنولوژی اترنت، اگر قصد دارید تا از سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه به طور کامل بهره مند شوید، طول کابل شما نباید بیشتر از 55 متر باشد. نظر به همین پارامتر، این کابل سری Cat6 می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اتصال سریعتر باشد.

کابل Schneider Digilink  سری Cat6

کابل های اشنایدر دیجی لینک به علت مقاومت بسیار بالا و کیفیت مثال زدنی خود در لیست بهترین کابل های شبکه ای 2019 و سال 2018 قرار گرفته اند. این کابل ها دارای چهار زوج شیلد دار با هادی مسی 24AWG، به همراه روکش PVC و امپدانس صد اهم می باشند. کابل های اشنایدر از استاندارد های ETL و UL به خوبی پیروی می کنند و قابل نصب به صورت افقی می باشند. شما عزیزان می توانید جهت خرید این کابل های با دوام و با کیفیت به این لینک مراجعه فرمایید.

کابل K-NET PLUS UTP outdoor سری Cat6

کابل های شبکه ای سری K Net نیز یکی از کابل هایی است که در سال 2018 جزء بهترین ها شناخته شد و در امسال نیز کابل های این کمپانی، به خصوص سری UTP outdoor آنها توانست سر و صدای زیادی در میان هواداران خود بپا کند. این کابل ها از روکش PVC برای محافظت استفاده می کنند. طول این کابل ها به بیش از 280 متر می رسد و می تواند برای انواع اتصالات و شبکه های مختلف مفید واقع شود. جهت سفارش این کابل می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

کابل های Cable Matters سری Cat6

کابل های کمپانی Cable Matters می تواند سیستم کابل کشی خانه ی شما را ضمن حفظ ارزانی و سرعت بالا ساده کند. به طور معمول یک بسته از این کابل ها به صورت 5 کابل در رنگ های مختلف ارائه می شوند. این امر باعث می شود تا اگر شما قصد داشته باشید کابل مربوط به یک دستگاه را جدا کنید، به راحتی بدون اینکه مجبور شوید مسیر آن را دنبال کنید این کار را انجام دهید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *