تجهیزات شبکه

برد تغذیه سوئیچ سیسکو

برد تغذیه سوئیچ سیسکو

برد تغذیه سوئیچ سیسکو :

برد منبع تغذیه سوئیچ سیسکو جزء یک دستگاه شبکه سیسکو است که برق سوئیچ را تامین می کند. برق متناوب از یک منبع خارجی مانند پریز دیواری را به برق DC تبدیل می کند که می تواند توسط سوئیچ استفاده شود. برد منبع تغذیه به طور معمول در پشت سوئیچ قرار دارد و به گونه ای طراحی شده است که در صورت خرابی به راحتی قابل تعویض باشد.

برد منبع تغذیه جزء حیاتی سوئیچ سیسکو است. توان لازم برای عملکرد سوئیچ را تامین می کند و وظیفه تبدیل منبع برق ورودی به سطوح ولتاژ و جریان مورد نیاز کلید را بر عهده دارد. 

سوئیچ های سیسکو معمولا دارای یک یا چند شیار منبع تغذیه هستند که می توانند انواع مختلفی از منابع تغذیه مانند AC یا DC را در خود جای دهند. برخی از سوئیچ ها همچنین دارای منابع تغذیه اضافی هستند، به این معنی که آنها دارای چندین واحد منبع تغذیه هستند که با هم کار می کنند تا قابلیت اطمینان بیشتری را ارائه دهند. این تضمین می کند که اگر یک منبع تغذیه از کار بیفتد، دیگری می تواند به تامین برق سوئیچ ادامه دهد.

انواع منبع تغذیه در سیسکو : 

همانطور که بیان شد ، برد منبع تغذیه سوئیچ سیسکو که به عنوان ماژول منبع تغذیه یا واحد منبع تغذیه نیز شناخته می شود، جزء سوئیچ سیسکو است که برق سوئیچ و اجزای مختلف آن را تامین می کند. برق متناوب از یک منبع خارجی را به برق DC تبدیل می کند که می تواند توسط سوئیچ استفاده شود. برخی از سوئیچ‌های سیسکو دارای گزینه‌های منبع تغذیه اضافی هستند که به منبع تغذیه ثانویه اجازه می‌دهند در صورت خرابی منبع تغذیه اولیه، قدرت را به دست بگیرند.

سیسکو انواع مختلفی از گزینه های منبع تغذیه را برای سوئیچ های خود ارائه می دهد، از جمله گزینه های منبع تغذیه داخلی و خارجی. منابع تغذیه داخلی در سوئیچ ادغام می شوند و معمولاً برای مدل های کم مصرف استفاده می شوند. منابع تغذیه خارجی واحدهای جداگانه ای هستند که به سوئیچ متصل می شوند و معمولاً برای مدل های با قدرت بالاتر استفاده می شوند.

بردهای منبع تغذیه یدکی سیسکو : 

سیسکو همچنین بردهای منبع تغذیه یدکی را برای سوئیچ های خود ارائه می دهد که می توانید مستقیماً از سیسکو یا نمایندگی های مجاز خریداری کنید. این بردهای منبع تغذیه یدکی را می توان برای جایگزینی منبع تغذیه خراب یا ارتقاء سوئیچ به یک مدل با توان بالاتر استفاده کرد.

توجه به این نکته ضروری است که برد منبع تغذیه ممکن است تاریخ پایان عمر مشخصی (EOL) و پایان پشتیبانی (EOS) داشته باشد، مهم است که این اطلاعات را در وب سایت سیسکو بررسی کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

معرفی یک مرکز تعمیر حرفه ای برای تعمیر سوئیچ poe  شما :

 برد منبع تغذیه جزء حیاتی سوئیچ سیسکو است که توان لازم برای عملکرد سوئیچ را فراهم می کند. سیسکو گزینه های مختلف منبع تغذیه، از جمله منابع تغذیه داخلی و خارجی، و همچنین بردهای منبع تغذیه یدکی را ارائه می دهد که می توانند برای جایگزینی منبع تغذیه خراب یا ارتقاء سوئیچ استفاده شوند.

اگر سوئیچ نیاز به تعمیر دارد، بهتر است آن را به مرکز تعمیر سیسکو آی تی شبکه ارسال کنید تا توسط تکنسین های آموزش دیده ما بررسی و تعمیر شوند.

 

شماره تماس مرکز تعمیر سیسکو آی تی شبکه   :  02162999231  داخلی 222 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *