فروش تلفن دکت – تلفن ویپ بیسیم :

DECT  دکت استانداردی است برای سیستم های تلفن بی سیم . یک سیستم DECT شامل یک یا چند گوشی DECT و تعدادی ایستگاه پایه می باشد.  بسته به مدل گوشی انتخابی شما ، در حال حاضر می توان از 4 الی 6 گوشی دکت را به یک بیس دکت متصل کرد .

لازم به ذکر است که در این حال تنها بیس دستگاه آی پی گرفته و به شبکه متصل می شود و گوشی ها آی پی نگرفته بلکه از طریق موج بیسیم به بیس دستگاه متصل می شوند . ایستگاه های پایه (Base Stations) از طرفی با کابل شبکه به مرکز تلفن متصل می شوند و از طرف دیگر با فناوری بیسیم با گوشی های DECT ارتباط دارند.

به این ترتیب گوشی های دکت می توانند با مرکز تلفن ارتباط برقرار کنند.این تکنولوژی از یک لینک رادیویی برای ارتباطات صوتی امن بین هندست ها و Base Station ها استفاده می کند .با استفاده از تکنولوژی Dect کیفیتی به مراتب بهتر از Wireless LAN خواهید داشت .

آنتن در تلفن های دکت :

ایستگاه های پایه DECT تقریبا یک فاصله 50 الی 60 متری داخل ساختمان را می توانند پوشش بدهند. همچنین چنانکه در یک محوطه باز همانند سوله ها از این گوشی ها استفاده شود ، حدودا 100 الی 150 متر را پوشش می دهد .

در ساختمان های خیلی بزرگ و یا ادارات با چندین ساختمان می توان از تعداد زیادی ایستگاه پایه دکت استفاده کرد تا پوشش مناسب بدست آید. در این خصوص باید تعدادی از دستگاه های پایه را بهم وصل کرد تا زنجیره ای از دکت ها به وجود آورد .

در برخی موارد همچنین می توان از تکرار کننده های دکت (DECT Repeaters)  استفاده کرد.این تکرار کننده ها باعث افزایش برد ایستگاه های پایه می شوند. بیشترین استفاده و کاربرد تلفن ویپ بیسیم برای مدیران سیار و یا نگهبانان می باشد که نیازمند به سرکشی و حرکت  مداوم در ساختمان ها می باشند .

تلفن دکت  یا همان تلفن ویپ بیسیم دارای کیفیت صدای دیجیتالی و بسیار شفافی بوده و شما به راحتی می توانید از آن بهره ببرید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.