فروش فیوز لگراند : 

از تابلو های مینیاتوری برای نگهداری انواع فیوز های لگراند استفاده می شود که در انواع توکار و رو کار و در سایز ها متفاوت تولید و عرضه می شود .

انواع فیوز لگراند :

از انواع فیوز های مینیاتوری به عنوان کلیدهای فشار ضعیف که معمولأ در جریانهای پایین و در تابلوهای روشنایی وتابلوهای توزیع با توان کم و یا جهت حفاظت مدارات کنترل و فرمان تجهیزات و تاسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت به وجود آمدن خطا در مدار به طور خودکار مدار را قطع می کند و  از وسایل و سیم کشی محافظت می نماید. در بسیاری از موارد می توان از کلید مینیاتوری به جای فیوز استفاده کرد. این کلیدها به سادگی به حالت قبلی برمی گردند و در صورت قطع شدن نیازی به تعویض کردن آنها نیست . این فیوز در انواع تک فاز ، دو پل و سه فاز  و برای مصارف خانگی( تیپ B ) و صنعتی (تیپ C ) در جریان های مختلف تولید می شود.

 

کارکرد کلید های محافظ جان لگراند :

 کارکرد کلید های محافظ جان لگراند بر اساسمقایسه مقدار جریان رفت و برگشت در مدار است  ، زیرا در حالت عادی این دو مقدار با هم برابر است ،  اما اگر خطایی در مدار ایجاد شود میزان جریان در سیم های رفت و برگشت متفاوت شده  و برق در منبع جمع شده و باعث برق گرفتگی می گردد که توسط این کلید ها برق مدار قطع شده و از اسب و آتش سوزی جلوگیری به عمل می آید .

کلید محافظ جان لگراند در دو نوع دو پل و چهار پل ساخته می شود که حساسیت آن ها بین 30 تا 300 میلی آمپر متغییر است و حد تحمل جریان در این کلیدها مقادیر مختلفی می باشد. 

کلید جریان نشتی لگراند :

کلید جریان نشتی لگراند دارای تیپ های B (مصارف خانگی) و C (مصارف صنعتی) می باشد که ولتاژ مورد نیاز آن ها 230 یا 400 ولت است و دارای کاربردهای گوناگون می باشند .  در مصارف خانگی و مدارهای تک فاز از کلید جریان نشتی دو پل لگراند و برای مصارف صنعتی و مدارهای سه فاز از کلید محافظ جان چهار پل استفاده میشود.