گوشی گرنداستریم

تلفن تحت شبکه گرند استریم

 گوشی گرند استریم :

درباره گرند استریم :

شرکت گرند استریم در سال ۲۰۰۲ در شهر بروکلین آمریکا، تاسیس شد و هم اکنون از پیشگامان صنعت انتقال صوت و تصویر از طریق بستر IP می باشد.بازار هدف شرکت گرند استریم، ارائه خدمات به شرکت های کوچک تا متوسط می باشد و از ویژگی های عمده محصولات این شرکت کیفیت خوب، قیمت مناسب و امنیت بالای محصولاتش می باشد.

شرکت گرند استریم با تولید تلفن های تصویری با کیفیت و قیمت مناسب، دوربین های نظارتی با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SIP برای ارتباط با سیستم تلفنی و بخصوص تلفن های تصویری و انتقال صدای HD ، توانسته انقلابی در صنعت یکپارچه سازی صنعت صوت و تصویر و داده ایجاد کند .

محصولات شرکت گرنداستریم را می توان  به گروه های تلفن های تحت شبکه  IP، تلفن های تصویری، گیت وی های VoIP، سانترال های IP، دوربین های SIP و دستگاه های ضبط تصاویر دوربین های مداربشته  تقسیم بندی نمود.

کیفیت حرف اول گوشی های گرند استریم :

تلفن های گرند استریم یکی از پر فروشترین محصولات این شرکت می باشد که در سالیان اخیر به واسطه کیفیت مثال زدنی خود و قیمت مناسب خود توانسته است جایگاه خوبی را در بین تلفن های ویپ موجود در بازار پیدا کند . گوشی های گرند استریم ،  با استفاده از تکنولوژی صدای دیجیتالی بر گرفته از کدک های معروف شبکه ، بر روی بستر شبکه صدای با کیفیت Hd  را به مخاطب خود عرضه می کند .

این گوشی ها بسته به نوع و مدلی که تهیه می فرمائید می توانند  دارای صفحه نمایش های کوچک و بزرگ ، سیاه و سفید و یا رنگی باشند ، در واقع تلفن های این شرکت جهت مصارف مختلفی تدارک دیده شده است از جمله گوشی های کارمندی ، کارشناسی و مدیریتی .

 

 

 

 

 

در صورت نیاز به اخذ هر گونه راهنمایی ، مشاوره رایگان  و آگاهی از قیمت ها و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

۰۲۱۶۶۹۳۸۱۱۲- ۰۲۱۶۶۵۷۸۹۷۷

 

 

گوشی گرند استریم 1610 | گوشی گرند استریم 1615 | گوشی گرند استریم 1625 | گوشی گرند استریم 1628 | گوشی گرند استریم 1630

معرفی اجمالی گوشی های گرند استریم : 

دسته بندی تلفن های تحت شبکه گرند استریم : 

  • گوشی گرند استریم رده کارمندی 
  • گوشی گرند استریم رده مدیریتی
  • گوشی گرند استریم تصویری 
  • گوشی گرند استریم بی سیم دکت
  •  گوشی گرند استریم بی سیم  وای فای 

الف ) معرفی اجمالی تلفن تحت شبکه گرند استریم ، رده کارمندی و کارشناسی :

۱- مشخصات گوشی های گرند استریم  GXP1610 – GXP1615 : 

تلفن های تحت شبکه  GXP1610 و GXP1615 ، گوشی هایی شکیل ، ساده و تک خط هستند که برای دفاتر کوچک توصیه می گردند . این گوشی های دارای صفحه نمایش با رزولویشن مناسب و سایز ۱۳۲*۴۸  می باشد . این گوشی ها داری اسپیکر دو طرفه و صدای HD می باشد .

این گوشی ها دارای سوئیچ داخلی با ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰ بوده که شما را از کابل کشی های بیشتر برای شبکه بی نیاز می کند . همچنین گوشی های گرند استریم ۱۶۱۰ و  گرند استریم ۱۶۱۵  قابلیت استفاده از هدست ویپ را نیز دارا می باشند . این گوشی ها از هدست به پورت RJ9 حمایت می کنند .

این گوشی های تحت شبکه ، دارای ۳ دکمه برای برنامه ریزی می باشند . این گوشی ها از کدک های صدای معروف  G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32، G.722 حمایت می کنند . از سایر ویژه گی های گوشی های گرند استریم ۱۶۱۰ و گرند استریک ۱۶۱۵ می توان به  انتقال تماس، انتظار تماس، موزیک های اختصاصی زنگ تماس و … اشاره نمود .

فرق گوشی گرند استریم ۱۶۱۰ با گوشی گرند استریم ۱۶۱۵  در پورت POE است . گوشی گرند استریم ۱۶۱۵ داری پورت های poe می باشد .

 

۲- مشخصات گوشی گرند استریم  GXP1625 :

تلفن گرند استریم ۱۶۲۵ ، یکی از پرفروشترین آی پی فون های موجود در بازار می باشد. این گوشی کارشناسی مناسب دفاتر کوچک و متوسط طراحی شده است . تلفن استریم ۱۶۲۵ دارای ۲ خط SIP بوده و دارای صدای بسیار شفاف hd  است .

اسپیکر این گوشی دو طرفه بوده و لذت یک تماس هیجان انگیز را به کاربر می چشاند . گرنداستریم ۱۶۲۵ دارای صفحه نمایش به سایز ۱۳۲*۴۸  با رنگ پس زمینه آبی می باشد .این گوشی دارای سوئیچ داخلی با ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰  به صورت POE بوده که شما را از کابل کشی های بیشتر برای شبکه بی نیاز می کند . همچنین گوشی ۱۶۲۵  قابلیت استفاده از هدست ویپ را نیز دارا می باشند . این گوشی از هدست به پورت RJ9 حمایت می کند .

این گوشی تحت شبکه ، دارای ۳ دکمه برای برنامه ریزی می باشند . گرند استریم ۱۶۲۵ از کدک های صدای معروف  G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32، G.722 حمایت می کنند . از سایر ویژه گی های گوشی ۱۶۲۵ می توان به  انتقال تماس، انتظار تماس، موزیک های اختصاصی زنگ تماس و … اشاره نمود .

به طور کلی ، کیفیت صدای  HD، اسپیکر گوشی دو طرفه، حذف اکوی اکوستیک ، صدای زنگ قابل تعویض و  کیفیت مناسب ساخت  به همراه  ظاهری مدرن و به روز ، از امکانات برجسته این تلفن تحت شبکه می باشد .

۳- مشخصات گوشی گرند استریم  GXP1628 :

گوشی گرند استریم ۱۶۲۸ جزو روانترین و پرفروش ترین محصولات گرند استریم بوده و قطعا می توان کی از پرفروش ترین تلفن های تحت شبکه بازار ایران نام برد . این گوشی با داشتن ۸ کلید BLF ، مناسب اپراتور ها و منشی های تلفنی می باشد . در عین حال  این گوشی امکان استفاده از ماژول اکسپنشن را ندارد . 

تلفن گرند استریم ۱۶۲۸ دارای ۲ خط سیپ بوده و دارای صدای بسیار  شفاف hd می باشد  . اسپیکر این گوشی دو طرفه است  . تلفن گرنداستریم ۱۶۲۸ دارای صفحه نمایشی با کیفیت  با سایز ۱۳۲*۴۸  و با رنگ پس زمینه آبی می باشد .

این گوشی دارای سوئیچ داخلی با ۲ پورت شبکه  ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰  به صورت POE  می باشد  . این گوشی اولین گوشی با پورت شبکه ۱۰۰۰ در بین گوشی های رده کارشناسی گرند استریم باشد .

تلفن گرند استریم ۱۶۲۸  قابلیت استفاده از هدست ویپ با پورت RJ9 را دارا می باشد  . این گوشی تحت شبکه ، دارای ۳ دکمه برای برنامه ریزی می باشند .

تلفن گرند استریم ۱۶۲۸ از کدک های صدای معروف  G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32، G.722 حمایت می کنند . از سایر ویژه گی های گوشی ۱۶۲۵ می توان به  انتقال تماس، انتظار تماس، موزیک های اختصاصی زنگ تماس و … اشاره نمود .

 

مقایسه گوشی گرند استریم ۱۶۲۵ با گوشی گرنداستریم ۱۶۲۸ :

۱- وجود دکمه های blf در مدل ۱۶۲۸ .

۲ – وجود پورت پورت شبکه ۱۰۰۰ در مدل ۱۶۲۸٫

۴ – مشخصات گوشی گرند استریم  GXP1630 :

گوشی گرند استریم ۱۶۳۰ با داشتن ۸ کلید BLF ، مناسب اپراتور ها و منشی های تلفنی می باشد . در عین حال  این گوشی امکان استفاده از ماژول اکسپنشن را ندارد . 

گوشی گرند استریم ۱۶۳۰ دارای ۳ خطه بوده و دارای صدای شفاف hd می باشد  . اسپیکر این گوشی دو طرفه است  . گرنداستریم ۱۶۳۰ دارای صفحه نمایشی با کیفیت  با سایز ۱۳۲*۴۸  و با رنگ پس زمینه آبی می باشد . این گوشی دارای سوئیچ داخلی با ۲ پورت شبکه  ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰  به صورت POE  می باشد  .

گوشی ۱۶۳۰  قابلیت استفاده از هدست ویپ با پورت RJ9 را دارا می باشد  . این گوشی تحت شبکه ، دارای ۳ دکمه برای برنامه ریزی می باشند .

گرند استریم ۱۶۳۰ از کدک های صدای معروف  G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32، G.722 حمایت می کنند . از سایر ویژه گی های گوشی ۱۶۳۰ می توان به  انتقال تماس، انتظار تماس، موزیک های اختصاصی زنگ تماس و … اشاره نمود .

 

مقایسه گوشی گرند استریم ۱۶۳۰ با گوشی گرنداستریم ۱۶۲۸ :

۱- صرفا ۳ اکانته بودن مدل ۱۶۳۰ .

 

گوشی گرند استریم

ب ) معرفی اجمالی تلفن تحت شبکه گرند استریم ، رده مدیریتی  :

۱ – مشخصات گوشی گرند استریم  GXP2130 :

گوشی گرند استریم ۲۱۳۰ ، یک گوشی مدیریتی ۳ اکانته ، خوش ساخت و پرفروش برای سازمان های متوسط و بزرگ  می باشد . این گوشی با داشتن ۸ کلید BLF در پست منشی سازمان ها نیز قابل استفاده است . گرند استریم ۲۱۳۰ دارای صفحه نمایشگر رنگی بسیار باکیفیت و با سایز ۳۲۰*۲۴۰ می باشد .

این گوشی با عنایت به حمایت از تمامی کدک های صدا ، دارای صدای بسیار با کیفیت Hd بوده که حتی روی اسپیکر دو طرفه این گوشی نیز مشهود می باشد . 

گوشی گرند استریم ۲۱۳۰ دارای ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ با قابلیت poe  و با سوئیچ داخلی می باشد . تلفن تحت شبکه گرند استریم ۲۱۳۰ از تکنولوژی بلوتوث حمایت می کند ، بدین معنی که شما نه تنها می توانید از هدست با سیم با پورت RJ9 استفاده کنید ، بلکه می توانید با استفاده از هدست بی سیم ، بلوتوثی نیز از شنیدن صدای این گوشی لذت ببرید . 

گوشی پیشرفته گرند استریم ۲۱۳۰ از امکان تماس IP به IP نیز پشتیبانی می نماید ، بدین معنی که بدون استفاده از مرکز تلفن (IP-PBX) ، شما قادر به استفاده از این گوشی برای تماس گرفتن خواهید بود .

از سایر امکانات پیشرفته گرند استریم ۲۱۳۰ به کنفرانس چهار طرفه این گوشی می توان اشاره نمود . بدین معنی که در آن واحد ، ۴ نفر می توانند با هم کنفرانس صوتی برقرار کنند و صدای همدیگر را در یک اتاق مشترک مجازی بشنود .

این گوشی دارای دفترچه تلفن ۵۰۰ عددی بوده که شما را حتی قادر به تعریف لیست سیاه تماس ها می نماید . 

این تلفن تحت شبکه قدرتمند ، از کلیه پروتکل های استاندارد شبکه نظیر   SIP، TCP/IP/UDP، HTTP/HTTPS، ARP/RARP، ICMP، DNS،DHCP ،PPPoE ، SNTP FTP ،TFTP ،STUN ،۸۰۲٫۱q حمایت می کند .

عین تمامی گوشی های پیشرفته ، گرند استریم ۲۱۳۰ نیز از رنج وسیعی از کدک های صدا شامل کدک های G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32 :  G.722 پشتیبانی کامل می کند .

۲ – مشخصات گوشی گرند استریم  GXP2140 :

گوشی گرند استریم ۲۱۴۰ ، یک گوشی بسیار قدرتمند و خوش فرم مدیریتی ۴ اکانته ، خوش ساخت و پرفروش برای سازمان های متوسط و بزرگ  می باشد . این گوشی با داشتن ۸ کلید BLF و قابلیت اتصال توسعه و استفاده از ماژول اکسپنشن ،در پست منشی سازمان ها نیز قابل استفاده است . گرند استریم ۲۱۴۰ دارای صفحه نمایشگر رنگی بسیار باکیفیت و با سایز ۴۸۰*۲۷۲ می باشد .

این گوشی با عنایت به حمایت از تمامی کدک های صدا ، دارای صدای بسیار با کیفیت Hd بوده که حتی روی اسپیکر دو طرفه این گوشی نیز مشهود می باشد . 

گوشی گرند استریم ۲۱۴۰ دارای ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ با قابلیت poe  و با سوئیچ داخلی می باشد . تلفن تحت شبکه گرند استریم ۲۱۴۰ از تکنولوژی بلوتوث حمایت می کند ، بدین معنی که شما نه تنها می توانید از هدست با سیم با پورت RJ9 استفاده کنید ، بلکه می توانید با استفاده از هدست بی سیم ، بلوتوثی نیز از شنیدن صدای این گوشی لذت ببرید . همچنین لازم به ذکر است گوشی ۲۱۴۰ دارای پورت USB بوده فلذا امکان استفاده هدست با پورت usb نیز مهیا می باشد .

گوشی پیشرفته گرند استریم ۲۱۴۰ از امکان تماس IP به IP نیز پشتیبانی می نماید ، بدین معنی که بدون استفاده از مرکز تلفن (IP-PBX) ، شما قادر به استفاده از این گوشی برای تماس گرفتن خواهید بود .

از سایر امکانات پیشرفته گرند استریم ۲۱۴۰ به کنفرانس پنج طرفه این گوشی می توان اشاره نمود . بدین معنی که در آن واحد ، ۵ نفر می توانند با هم کنفرانس صوتی برقرار کنند و صدای همدیگر را در یک اتاق مشترک مجازی بشنود .

این گوشی دارای دفترچه تلفن ۵۰۰ عددی بوده که شما را حتی قادر به تعریف لیست سیاه تماس ها می نماید . 

این تلفن تحت شبکه قدرتمند ، از کلیه پروتکل های استاندارد شبکه نظیر   SIP، TCP/IP/UDP، HTTP/HTTPS، ARP/RARP، ICMP، DNS،DHCP ،PPPoE ، SNTP FTP ،TFTP ،STUN ،۸۰۲٫۱q حمایت می کند .

عین تمامی گوشی های پیشرفته ، گرند استریم ۲۱۴۰ نیز از رنج وسیعی از کدک های صدا شامل کدک های G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32 :  G.722 پشتیبانی کامل می کند .

 

مقایسه گوشی گرند استریم ۲۱۳۰ با گرند استریم ۲۱۴۰ :

۱- گوشی گرند استریم ۲۱۴۰ دارای ۴ اکانت بوده در حالی که ۲۱۳۰ ، ۳ اکانته است .

۲- صفحه نمایش گوشی گرنداستریم ۲۱۴۰ بزرگتر از گوشی گرنداستریم ۲۱۳۰ است .

۳- گوشی گرنداستریم ۲۱۴۰ از کنفرانس ۵ نفره و گوشی گرنداستریم ۲۱۳۰ از کنفرانس ۴ نفره حمایت می کند .

۴- گوشی گرنداستریم ۲۱۴۰ دارای پورت usb است .  

۵- گوشی گرند استریم ۲۱۴۰ امکان اتصال به ماژول توسعه ( اکسپنشن  ) را نیز دارا می باشد .

۳ – مشخصات گوشی گرند استریم  GXP2160 :

گوشی گرند استریم ۲۱۶۰ ، یک گوشی بسیار قدرتمند و خوش فرم مدیریتی ۶ اکانته ، خوش ساخت و پرفروش برای سازمان های متوسط و بزرگ  می باشد . این گوشی با داشتن ۲۴ کلید BLF در پست منشی سازمان ها نیز قابل استفاده است . گرند استریم ۲۱۶۰ دارای صفحه نمایشگر رنگی بسیار باکیفیت و با سایز ۴۸۰*۲۷۲ می باشد .

این گوشی با عنایت به حمایت از تمامی کدک های صدا ، دارای صدای بسیار با کیفیت Hd بوده که حتی روی اسپیکر دو طرفه این گوشی نیز مشهود می باشد . 

گوشی گرند استریم ۲۱۶۰ دارای ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ با قابلیت poe  و با سوئیچ داخلی می باشد . تلفن تحت شبکه گرند استریم ۲۱۴۰ از تکنولوژی بلوتوث حمایت می کند ، بدین معنی که شما نه تنها می توانید از هدست با سیم با پورت RJ9 استفاده کنید ، بلکه می توانید با استفاده از هدست بی سیم ، بلوتوثی نیز از شنیدن صدای این گوشی لذت ببرید . همچنین لازم به ذکر است گوشی ۲۱۶۰ دارای پورت USB بوده فلذا امکان استفاده هدست با پورت usb نیز مهیا می باشد .

گوشی پیشرفته گرند استریم ۲۱۶۰ از امکان تماس IP به IP نیز پشتیبانی می نماید ، بدین معنی که بدون استفاده از مرکز تلفن (IP-PBX) ، شما قادر به استفاده از این گوشی برای تماس گرفتن خواهید بود .

از سایر امکانات پیشرفته گرند استریم ۲۱۶۰ به کنفرانس پنج طرفه این گوشی می توان اشاره نمود . بدین معنی که در آن واحد ، ۵ نفر می توانند با هم کنفرانس صوتی برقرار کنند و صدای همدیگر را در یک اتاق مشترک مجازی بشنود .

این گوشی دارای دفترچه تلفن ۵۰۰ عددی بوده که شما را حتی قادر به تعریف لیست سیاه تماس ها می نماید . 

این تلفن تحت شبکه قدرتمند ، از کلیه پروتکل های استاندارد شبکه نظیر   SIP، TCP/IP/UDP، HTTP/HTTPS، ARP/RARP، ICMP، DNS،DHCP ،PPPoE ، SNTP FTP ،TFTP ،STUN ،۸۰۲٫۱q حمایت می کند .

عین تمامی گوشی های پیشرفته ، گرند استریم ۲۱۶۰ نیز از رنج وسیعی از کدک های صدا شامل کدک های G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32 :  G.722 پشتیبانی کامل می کند .

 

مقایسه گوشی گرند استریم ۲۱۶۰ با گرند استریم ۲۱۴۰ :

۱- گوشی گرند استریم ۲۱۶۰ ، دارای ۲۴ دکمه BLF بوده در حالی که ۲۱۴۰ دارای ۸ دکمه Blf می باشد .

۲-  گوشی گرند استریم ۲۱۶۰ فاقد قابلیت اتصال به اکسپنشن میباشد .

۳-  گوشی گرند استریم ۲۱۶۰ دارای ۶ اکانت ویپ یوده ولی گوشی گرند ۲۱۴۰ دارای ۴ اکانت ویپ می باشد .

 

۴ – مشخصات گوشی گرند استریم  GXP2135 :

تلفن تحت شبکه گرند استریم ۲۱۳۵  یک گوشی مدیریتی  مناسب دفاتر کوچک و متوسط طراحی شده است . گوشی گرند استریم ۲۱۳۵ دارای ۸ لاین و ۴ اکانت SIP می باشد بدین معنی که امکان رجیستر کردن ۴ خط را داشته در حالی که می توان با ۸ نفر همزمان صحبت نمود .

گوشی گرند استریم ۲۱۳۵  دارای صدای بسیار شفاف hd  است . اسپیکر این گوشی دو طرفه بوده و لذت یک تماس هیجان انگیز را به کاربر می چشاند . گرنداستریم ۲۱۳۵ دارای صفحه نمایش رنگی  به سایز ۳۲۰*۲۴۰  می باشد .

این گوشی دارای سوئیچ داخلی با ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰  به صورت POE بوده که شما را از کابل کشی های بیشتر برای شبکه بی نیاز می کند . همچنین گوشی ۲۱۳۵  قابلیت استفاده از هدست ویپ را نیز دارا می باشند . این گوشی از هدست به پورت RJ9 حمایت می کند .

این گوشی تحت شبکه ، دارای ۴ دکمه برای برنامه ریزی می باشند . تلفن گرند استریم ۲۱۳۵ از کدک های صدای معروف  G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32، G.722 حمایت می کنند . از سایر ویژه گی های گوشی ۲۱۳۵ می توان به  انتقال تماس، انتظار تماس، موزیک های اختصاصی زنگ تماس و … اشاره نمود .

به طور کلی ، کیفیت صدای  HD، اسپیکر گوشی دو طرفه، حذف اکوی اکوستیک ، صدای زنگ قابل تعویض و  کیفیت مناسب ساخت  به همراه  ظاهری مدرن و به روز ، از امکانات برجسته این تلفن تحت شبکه مدیریتی می باشد .

 

۵ – مشخصات گوشی گرند استریم  GXP2170 :

تلفن تحت شبکه گرند استریم ۲۱۷۰  یک گوشی مدیریتی  مناسب دفاتر متوسط و بزرگ طراحی شده است . گوشی گرند استریم ۲۱۷۰ دارای ۱۲ لاین و ۶ اکانت SIP می باشد بدین معنی که امکان رجیستر کردن ۶ خط را داشته در حالی که می توان با ۱۲ نفر همزمان صحبت نمود . این گوشی امکان اتصال ۴ عدد اکسپنشن را در اختیار شما می گذارد بنابرین می توان از این گوشی به عنوان گوشی اپراتور در اتاق های مدیر دفاتر مدیرعاملین نیز استفاده کرد .

گوشی گرند استریم ۲۱۷۰  دارای صدای بسیار شفاف hd  است . اسپیکر این گوشی دو طرفه بوده و لذت یک تماس هیجان انگیز را به کاربر می چشاند . گرنداستریم ۲۱۷۰ دارای صفحه نمایش رنگی  به سایز ۴۸۰*۲۷۲  می باشد .

این گوشی دارای سوئیچ داخلی با ۲ پورت شبکه ۱۰/۱۰۰  به صورت POE بوده که شما را از کابل کشی های بیشتر برای شبکه بی نیاز می کند . همچنین گوشی ۲۱۷۰  قابلیت استفاده از هدست ویپ را نیز دارا می باشند . این گوشی از هدست به پورت RJ9 حمایت می کند .

این گوشی تحت شبکه ، دارای ۴ دکمه برای برنامه ریزی می باشند . گرند استریم ۲۱۷۰ از کدک های صدای معروف  G.723.1، G.729A/B،G.711µ/a ، G.726-32، G.722 حمایت می کنند . از سایر ویژه گی های تلفن گرند استریم ۲۱۷۰ می توان به  انتقال تماس، انتظار تماس، موزیک های اختصاصی زنگ تماس و … اشاره نمود .

به طور کلی ، کیفیت صدای  HD، اسپیکر گوشی دو طرفه، حذف اکوی اکوستیک ، صدای زنگ قابل تعویض و  کیفیت مناسب ساخت  به همراه  ظاهری مدرن و به روز ، از امکانات برجسته این تلفن تحت شبکه مدیریتی و رنگی می باشد .

گوشی تصویری گرنداستریم

معرفی اجمالی تلفن تحت شبکه گرند استریم تصویری :

۱ – مشخصات گوشی تصویری گرنداستریم GXV3240 : 

اگر با کمترین هزینه ، بدنبال راه اندازی کنفرانس صوتی و تصویری هستید ، این بهترین و ارزان ترین  انتخاب شما می تواند باشد . گوشی تصویری ۳۲۴۰ گرنداستریم ، با تکنولوژی آمریکائی خود ،  یک گوشی به تمام معنی مدیریتی بوده که قابلیت استفاده در اتاق های کنفرانس را نیز دارا می باشد . این گوشی دارای پورت HDMI می باشد بدین معنی که خروجی تصویری دریافتی را می توانید به مانیتور موجود در اتاق کنفرانس خود وصل نموده و تصویر دریافتی را بزرگتر در اختیار شرکت کننده گان قرار دهید . صدای ارسالی و دریافتی از مخاطبین تان توسط اسپیکر دو طرفه این گوشی با قابلیت اکوستیک و دفع نویز  ، بسیار واضح در اختیار طرفین قرار خواهد گرفت .

گرند استریم ۳۲۴۰ ، امکان برقراری کنفراس ۶ طرفه و امکان برقراری کنفرانس تصویری ۳ طرفه را با کیفیت بی نظیری در اختیار شما می گذارد . به این مهم توجه فرمائید قابلیت هایی که این گوشی به تنهایی به شما ارئه می دهد ، صرفا از عهده دستگاه های پیشرفته ویدئو کنفرانس بر می آید که حداقل هزینه آنها ۱۰۰ برابر این گوشی می باشد . 

چنانکه شما بر روی این گوشی ارتباط اینترنتی داشته باشید ، می توانید با هر نقطه ای از دنیا کنفراس تصویری و صوتی برقرار نمائید . این گوشی شاه کاری است که می تواند هزینه های سفرهای کاری شما را به صفر نزدیک کند . با این گوشی ، همه دنیا به صورت زنده در اختیار شما می باشد . کیفیت صدا و تصویر این گوشی به صورت HD می باشد و شما  از این کیفیت لذت خواهید برد . توجه کنید که ، بر خلاف سایر گوشی ها تحت شبکه ، سیستم عامل این گوشی اندروید است . بنابرین شما می توانید با نصب همه نرم افزار های مورد نیاز خود روی این گوشی از آنها لذت ببرید . با این گوشی شما می توانید از امکانات بی نظیر مایکروسافت Lync نیز بهره ببرید .

بر روی این دستگاه دوربین با تکنولوژی cmos  با کیفیت تصویر ۱٫۳ مگا پیکسلی فعال بوده و کیفیت رنگ های تصویر ارسالی طبیعی جلوه خواهد نمود .

صفحه نمایش گوشی بسیار پرقدرت گرند استریم ۳۲۴۰ ، ۴٫۳ اینچ ، رنگی و لمسی می باشد .

این گوشی تحت شبکه با امکان تماس ویدئویی ، دارای ۶ اکانت sip میباشد و همچنین در صورت نیاز شما می توانید از ماژول های اکسپنشن به تعداد حداکثر ۴ عدد روی این گوشی استفاده نمائید . گرند استریم ۳۲۴۰ دارای دو پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ می باشد .

تلفن تحت شبکه گرند استریم ۳۲۴۰  از تکنولوژی وای فای نیز حمایت می کند ، بدین معنی که شما نه تنها می توانید از هدست با سیم با پورت RJ9 استفاده کنید ، بلکه می توانید با استفاده از هدست بی سیم  نیز از شنیدن صدای این گوشی لذت ببرید . همچنین لازم به ذکر است گوشی ۳۲۴۰ دارای پورت USB بوده فلذا امکان استفاده هدست با پورت usb نیز مهیا می باشد .

این تلفن تحت شبکه قدرتمند ، از کلیه پروتکل های استاندارد شبکه نظیر   SIP، TCP/IP/UDP، HTTP/HTTPS، ARP/RARP، ICMP، DNS،DHCP ،PPPoE ، SNTP FTP ،TFTP ،STUN ،۸۰۲٫۱q حمایت می کند .

عین تمامی گوشی های پیشرفته ، گرند استریم ۳۲۴۰ نیز از رنج وسیعی از کدک های صوت و تصویری پشتیبانی کاملی می کند .

۲ – مشخصات گوشی تصویری گرنداستریم GXV3370 :

گوشی گرند استریم ۳۳۷۰  ، یک گوشی بسیار زیبای مدیریتی ، بدون صفحه کلید و کاملا لمسی و  با امکان کنفرانس صوتی و تصویری می باشد  . گوشی تصویری ۳۳۷۰ گرنداستریم ، با تکنولوژی آمریکائی خود ،  یک گوشی به تمام معنی مدیریتی بوده که قابلیت استفاده در اتاق های کنفرانس را نیز دارا می باشد . این گوشی دارای پورت HDMI می باشد بدین معنی که خروجی تصویری دریافتی را می توانید به مانیتور موجود در اتاق کنفرانس خود وصل نموده و تصویر دریافتی را بزرگتر در اختیار شرکت کننده گان قرار دهید . صدای ارسالی و دریافتی از مخاطبین تان توسط اسپیکر دو طرفه این گوشی با قابلیت اکوستیک و دفع نویز  ، بسیار واضح در اختیار طرفین قرار خواهد گرفت .

گرند استریم ۳۳۷۰ ، امکان برقراری کنفراس ۷ طرفه و امکان برقراری کنفرانس تصویری ۳ طرفه را با کیفیت بی نظیری در اختیار شما می گذارد . 

چنانکه شما بر روی این گوشی ارتباط اینترنتی داشته باشید ، می توانید با هر نقطه ای از دنیا کنفراس تصویری و صوتی برقرار نمائید . این گوشی شاه کاری است که می تواند هزینه های سفرهای کاری شما را به صفر نزدیک کند . با این گوشی ، همه دنیا به صورت زنده در اختیار شما می باشد . کیفیت صدا و تصویر این گوشی به صورت HD می باشد و شما  از این کیفیت لذت خواهید برد . توجه کنید که ، بر خلاف سایر گوشی ها تحت شبکه ، سیستم عامل این گوشی اندروید است . بنابرین شما می توانید با نصب همه نرم افزار های مورد نیاز خود روی این گوشی از آنها لذت ببرید . با این گوشی شما می توانید از امکانات بی نظیر مایکروسافت Lync نیز بهره ببرید .

بر روی این دستگاه دوربین با تکنولوژی cmos  با کیفیت تصویر ۲ مگا پیکسلی فعال بوده و کیفیت رنگ های تصویر ارسالی طبیعی جلوه خواهد نمود .

صفحه نمایش گوشی بسیار پرقدرت گرند استریم ۳۳۷۰ ، ۷ اینچ ، رنگی و لمسی می باشد . این گوشی فاقد صفحه کلید می باشد و صرفا تمامی کلید ها و صفحه کلید لمسی می باشد .

این گوشی تحت شبکه با امکان تماس ویدئویی ، دارای ۱۶ اکانت sip میباشد  . گرند استریم ۳۳۷۰ دارای دو پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ می باشد .

تلفن تحت شبکه گرند استریم ۳۳۷۰ به صورت هم زمان  از تکنولوژی وای فای و بلوتوث  نیز حمایت می کند ، بدین معنی که شما نه تنها می توانید از هدست با سیم با پورت RJ9 استفاده کنید ، بلکه می توانید با استفاده از هدست بی سیم  نیز از شنیدن صدای این گوشی لذت ببرید . همچنین لازم به ذکر است گوشی ۳۳۷۰ دارای پورت USB بوده فلذا امکان استفاده هدست با پورت usb نیز مهیا می باشد .

این تلفن تحت شبکه قدرتمند ، از کلیه پروتکل های استاندارد شبکه نظیر   SIP، TCP/IP/UDP، HTTP/HTTPS، ARP/RARP، ICMP، DNS،DHCP ،PPPoE ، SNTP FTP ،TFTP ،STUN ،۸۰۲٫۱q حمایت می کند .

عین تمامی گوشی های پیشرفته ، گرند استریم ۳۳۷۰ نیز از رنج وسیعی از کدک های صوت و تصویری پشتیبانی کاملی می کند .

این گوشی از نظر سخت افزاری بسیار قوی بوده و دارای پردازنده ۴  هسته و ۲ گیگ حافظه ram و ۸ گیگ حافظه فلش می باشد .

مقایسه گوشی  گرند استریم ۳۲۴۰ با گوشی گرند استریم ۳۳۷۰ :

۱- گوشی ۳۳۷۰ کاملا به صورت تاچ بوده و فاقد هر گونه کلید است .

۲- گوشی ۳۳۷۰ از تکنولوژی های بی سیم بلوتوث و وای فای حمایت می کند در حالی که گوشی ۳۲۴۰ صرفا از بلوتوث حمایت می کند .

۳- سخت افزار گوشی ۳۳۷۰ بسیار قوی تر از ۳۲۴۰ است .

۴- گوشی ۳۳۷۰ بسیار زیبا تر و مدیریتی تر از ۳۲۴۰ است .

۵- دوربین گرند استریم ۳۳۷۰ قوی تر از ۳۲۴۰ است . 

۶ – تعداد اکانت های سیپ ۳۳۷۰ ، ۱۶ بوده در حالی که ۳۲۴۰ ، ۶ اکانته می باشد . 

۷- صفحه نمایش ۳۳۷۰ بزرگتر از ۳۲۴۰ است  .

۸- نسخه اندروید ۳۳۷۰ بالاتر از ۳۲۴۰ است .

۹- گوشی ۳۳۷۰ از ۷ مکالمه صوتی  و گوشی ۳۲۴۰ از ۶ مکالمه صوتی حمایت می کند .

 

۳ – مشخصات گوشی تصویری گرنداستریم GXV3275 :

گوشی گرند استریم ۳۲۷۵  ، یک گوشی بسیار زیبای مدیریتی ، بدون صفحه کلید و کاملا لمسی و  با امکان کنفرانس صوتی و تصویری می باشد  . گوشی تصویری ۳۲۷۵ گرنداستریم ، با تکنولوژی آمریکائی خود ،  یک گوشی به تمام معنی مدیریتی بوده که قابلیت استفاده در اتاق های کنفرانس را نیز دارا می باشد . این گوشی دارای پورت HDMI می باشد بدین معنی که خروجی تصویری دریافتی را می توانید به مانیتور موجود در اتاق کنفرانس خود وصل نموده و تصویر دریافتی را بزرگتر در اختیار شرکت کننده گان قرار دهید . صدای ارسالی و دریافتی از مخاطبین تان توسط اسپیکر دو طرفه این گوشی با قابلیت اکوستیک و دفع نویز  ، بسیار واضح در اختیار طرفین قرار خواهد گرفت .

گرند استریم ۳۲۷۵ ، امکان برقراری کنفراس ۶ طرفه و امکان برقراری کنفرانس تصویری ۳ طرفه را با کیفیت بی نظیری در اختیار شما می گذارد . 

چنانکه شما بر روی این گوشی ارتباط اینترنتی داشته باشید ، می توانید با هر نقطه ای از دنیا کنفراس تصویری و صوتی برقرار نمائید . این گوشی شاه کاری است که می تواند هزینه های سفرهای کاری شما را به صفر نزدیک کند . با این گوشی ، همه دنیا به صورت زنده در اختیار شما می باشد . کیفیت صدا و تصویر این گوشی به صورت HD می باشد و شما  از این کیفیت لذت خواهید برد . توجه کنید که ، بر خلاف سایر گوشی ها تحت شبکه ، سیستم عامل این گوشی اندروید است . بنابرین شما می توانید با نصب همه نرم افزار های مورد نیاز خود روی این گوشی از آنها لذت ببرید . با این گوشی شما می توانید از امکانات بی نظیر مایکروسافت Lync نیز بهره ببرید .

بر روی این دستگاه دوربین با تکنولوژی cmos  با کیفیت تصویر ۲ مگا پیکسلی فعال بوده و کیفیت رنگ های تصویر ارسالی طبیعی جلوه خواهد نمود .

صفحه نمایش گوشی بسیار پرقدرت گرند استریم ۳۲۷۵ ، ۷ اینچ ، رنگی و لمسی می باشد . این گوشی فاقد صفحه کلید می باشد و صرفا تمامی کلید ها و صفحه کلید لمسی می باشد .

این گوشی تحت شبکه با امکان تماس ویدئویی ، دارای ۶ اکانت sip میباشد  . گرند استریم ۳۲۷۵ دارای دو پورت شبکه ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ می باشد .

تلفن تحت شبکه گرند استریم ۳۲۷۵   از تکنولوژی بلوتوث نیز حمایت می کند ، بدین معنی که شما نه تنها می توانید از هدست با سیم با پورت RJ9 استفاده کنید ، بلکه می توانید با استفاده از هدست بی سیم  نیز از شنیدن صدای این گوشی لذت ببرید . همچنین لازم به ذکر است گوشی ۳۲۷۵ دارای پورت USB بوده فلذا امکان استفاده هدست با پورت usb نیز مهیا می باشد .

این تلفن تحت شبکه قدرتمند ، از کلیه پروتکل های استاندارد شبکه نظیر   SIP، TCP/IP/UDP، HTTP/HTTPS، ARP/RARP، ICMP، DNS،DHCP ،PPPoE ، SNTP FTP ،TFTP ،STUN ،۸۰۲٫۱q حمایت می کند .

عین تمامی گوشی های پیشرفته ، گرند استریم ۳۲۷۵ نیز از رنج وسیعی از کدک های صوت و تصویری پشتیبانی کاملی می کند .

مقایسه گوشی  گرند استریم ۳۲۷۵ با گوشی گرند استریم ۳۳۷۰ :

۱ –  گوشی ۳۳۷۰ از تکنولوژی های بی سیم بلوتوث و وای فای حمایت می کند در حالی که گوشی ۳۲۷۵ صرفا از بلوتوث حمایت می کند .

۲ – تعداد اکانت های سیپ ۳۳۷۰ ، ۱۶ بوده در حالی که ۳۲۷۵ ، ۶ اکانته می باشد . 

۳- گوشی ۳۳۷۰ از ۷ مکالمه صوتی  و گوشی ۳۲۷۵ از ۶ مکالمه صوتی حمایت می کند .

گوشی دکت گرند استریم

معرفی اجمالی تلفن تحت شبکه گرند استریم بی سیم (دکت ) :

۱ – مشخصات پایه دکت بی سیم گرنداستریم DP750 : 

شرکت گرند استریم برای دادن آزادی عمل برای کابران پرتابل ( متحرک ) در محیط های کاری ، نسبت به تولید گوشی های بی سیم تحت شبکه معروف به دکت فون کاربران اقدام نموده است . روال کار بدین صورت است که یک دستگاه  آنتن مرکزی به عنوان هاب شبکه وظیفه اتصال گوشی های گرند استریم را بر عهده دارد . این آنتن که به آن بیس دکت یا آنتن می گوییم ، در شبکه آی پی گرفته و کلیه داخلی ها روی آن رجیستر شده و در نهایت ، گوشی ها ( هند ست ها ) روی آن توسط شبکه وایرلس داخلی رجیستر می شوند .

گرند استریم dp750 یک دستگاه آنتن  Indoor ( بیس دکت ) برای اتصال گوشی های تحت شبکه بی سیم گرند استریم می باشد . این آنتن در باند فرکانسی ۱۸۸۰ تا ۱۹۰۰ مگا هرتز کار می کند .  قدرت سیگنال دهی این آنتن به شعاع ۳۰۰ متر در فضای آزاد ( دقت شود منظور از فضای آزاد ، زیر سقف مسقف می باشد و این آنتن به هیچ وجه قابلیت مقاومت در برابر باد ، باران ، گرد و خاک را ندارد ) و ۵۰ متر در فضای بسته داخل ساختمان ها می باشد .

۵ دستگاه گوشی بی سیم گرند استریم dp720  می توانند به این آنتن مرکزی وصل شوند . تعداد ۱۰ اکانت سیپ را می توان روی گرند استریم dp750 رجیستر نمود و این آنتن اجازه تنها ۴ تماس همزمان را شما می دهد . 

این آنتن اجازه  تماس با کیفیت hd را به کابران می دهد . همین طور این بیس دکت (گرند استریم dp750 ) اجازه کنفرانس صوتی ۳ طرفه را به کاربرانش می دهد .  این آنتن برای رمز نگاری دیتا روی میدان عملکردش از استاندارد های بسیار قوی استفاده می کند .

گرند استریم dp750 دارای یک پورت ۱۰/۱۰۰ به صورت poe می باشد و نیازی به آداپتور ندارد ولی در عین حال در داخل جعبه گرند استریم dp750 ، آداپتور موجود است .توجه شود ، این گوشی در لایه های ۲ و ۳ شبکه ، قابلیت اجرای Qos را به شما ارائه می دهد . 

استراتژی زنگ خوردن روی گرند استریم dp750 : همانطور که بیان شد ، رویی گرند استریم dp750 تعداد ۱۰ اکانت سیپ قابلیت رجیستر شدن وجود دارد . این تعداد اکانت سیپ حداکثر بر روی ۵ گوشی هندست قابلیت استفاده می باشد . با عنایت به اشتراکی بودن ۱۰ اکانت سیپ روی ۵ گوشی ، می توان استراتژی های متفاوتی برای نحوه زنگ خوردن هند ست ها برنامه ریزی کرد به طور مثال : همه گوشی ها با هم زنگ بخورند ، یا پشت سر هم زنگ بخورند و یا … دقت شود که می توان یک اکانت سیپ را روی همه گوشی های هند ست حتی می توان رجیستر کرد . 

 

کدک های صوتی : این گوشی از تمامی کدک های معروف صوت پشتیبانی می کند .

وزن گرند استریم    ،  ۱۴۳ گرم و ابعاد آن ۲۸٫۵ *  ۱۳۰ * ۹۰  میلی متر می باشد . این آنتن در دمای -۱۰ تا +۵۰ درجه سانتی گراد و رطوبت تا ۹۰ درصد قابلیت کارکرد داد ( مجدد تاکید می شود ، این آنتن ضد آب نیست )

 

 

 

۲ – مشخصات گوشی بی سیم دکت گرند استریم DP720 :

گوشی گرند استریم dp720  یک دستگاه گوشی تحت شبکه بی سیم می باشد که روی آنتن dp750  رجیستر می شود . این گوشی در فضای باز می تواند به شعاع ۳۰۰ متر و در فضای بسته تا ۵۰ متر نسبت به بیس dp750  قدرت عملکرد داشته باشد . روی این هند ست ۱۰ اکانت سیپ را می توانیم رجیستر کنیم . این هند ست دارای اسپیکر بوده و می تواند از کنفرانس ۳ جانبه صوتی حمایت کند . همچنین شما می توانید از هد ست های ویپ با جک ۳٫۵ اینچی استفاده کنید .

گوشی بی سیم گرند استریم

گوشی تحت شبکه بی سیم وای فای  گرند استریم WP820 :

گوشی گرند استریم wp820 ، یک گوشی پرتابل با تکنولوژی Wi-Fi می باشد . این گوشی داری دو خط sip بوده و در داخل چتر وای فای شما به صورت بی سیم به سرور ویپ شما متصل می گردد . این گوشی همانند گوشی های dp720  نیازی به بیس دکت  اختصاصی  ( همانند گوشی گرند استریم dp750 )برای کار کردن ندارد ، و می تواند به تمامی مودم های وایرلس  (۸۰۲٫۱۱a/b/g/n )متصل گردد . 

گوشی گرند استریم wp820 دارای ۲ آنتن داخلی روی باند های ۲٫۵ و ۵ گیگاهرتز می باشد . 

باتری این گوشی قابلیت ۷٫۵ ساعت مکالمه و ۱۵۰ ساعت حالت آماده باش را دارد .  این گوشی از تکنولوژی بلوتوث نیز برای اتصال هدست در کنار جک ۳٫۵ ،  استفاده می کند . همچنین این گوشی دارای پورت usb می باشد . 

سایز صفحه نمایش رنگی این گوشی ۲٫۴ اینچی با وضوح ۲۴۰*۳۲۰ می باشد . سیستم عامل گوشی اندروید بوده و از برخی از برنامه ای تحت آندروید جهت نصب حمایت می کند . 

برای حبت کردن این گوشی از دکمه push to talk هم استفاده می کند .

گوشی گرنداستریم was last modified: خرداد ۲ام, ۱۳۹۸ by admin