لطفا در صورت نیاز به هرگونه نیاز مشاوره و یا استعلام قیمت در خصوص فروش محصولات پسیو شبکه  ( رده مس و فیبرنوری )  با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

ما مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهیم داد .

تلفن : 02166938112-02166578977

کلیه برند های لگراند ، نگزنس ، اشنایدر، دی لینک ، البرز ، سوپیتا ،بلدن  و … موجود می باشد  .

 

فروش محصولات پسیو شبکه – خرید پسیو شبکه :

در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی نامیده میشود شاهد به کارگیری شبکه های کامپیوتری در سرتاسر جهان هستیم و عملا دنیای خود را بدون آن متصور نیستیم ، چه این شبکه ها ، کاربری اداری داشته باشد و یا جهت امور تفریحی به کار گرفته شوند ، ماهیت اصلی آن  مبتنی بر شبکه LAN بوده که برای راه اندازی آن نیازمند کابل کشی شبکه خواهد بود .

تجهیزات شبکه به دو دسته تقسیم می شوند ، پسیو شبکه و اکتیو شبکه .

فروش محصولات پسیو شبکه

محصولات پسیو شبکه به طور کلی شامل تمامی تجهیزاتی است که عملکرد آن‌ها بدون نیاز به جریان برق باشند ، این تجهیزات تجهیزات پسیو نامیده می‌شود . این تجهیزات شامل : انواع داکت ها و ترانک ها ،  انواع کابل های شبکه ، برق ، مخابرات و فیبر ، انواع پچ پنل ، انواع رک ها و … میشوند . 

بر خلاف تجهیزات پسیو شبکه ، تجهیزاتی که نیاز به جریان الکتریکی برق‌دارند نظیر انواع سوئیچ، روتر، سرور ، مودم و … را تجهیزات اکتیو شبکه می‌گویند.

آی تی شبکه با 15 سال تجربه در خصوص طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های lan و ارائه دهنده  خدمات شبکه  نسبت به واردات و اخذ نمایندگی های لازم از معتبرترین برنده های تجهیزات پسیو شبکه ، این افتخار را دارد تا در خدمت جامعه آی تی کشور باشد .

در این راستا معروف ترین برندهای مورد استفاده ما در این زمینه شامل موارد ذیل می باشد  :

  • لگرند

  • اشنایدر

  • نگزنس

  • R&M

  • UNICOM

  • دلینک
  • و …

کلیه برند های لگراند ، نگزنس ، اشنایدر، دی لینک ، البرز ، سوپیتا ،بلدن  و … موجود می باشد  .

لطفا در صورت نیاز به هرگونه نیاز مشاوره و یا استعلام قیمت در خصوص فروش محصولات پسیو شبکه  ( رده مس و فیبرنوری )  با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

ما مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهیم داد .

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۳۸۱۱۲-۰۲۱۶۶۵۷۸۹۷۷