جستجو
Generic filters

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس

شناسه محصول: c327a2549445 دسته:
0
5/5

ویژگی ها

نوع کانکتور :  SC-SC

برند : نگزنس

برش کانکتور ( نوع پولیش ) :  UPC-UPC

نوع فیبر :  سینگل مد

ساختار انتقال دیتا : Duplex

مجهز به کلیپ : بلی

طول : قابل انتخاب در متراژ های 1 ، 2 ، 3 ، 5 ، 10 ، 20 و 30 متری بر اساس انتخاب شما

رنگ : زرد

جنس روکش : PVC

ضخامت فیبر : 3.0 میلی متر 

استاندارد کابل : G652D

برای مشاهده قیمت دقیق ، متراژ کابل را انتخاب فرمائید :

55,000 تومان

صاف

ارسال سریع کالا

ضمانت اصالت کالا

ضمانت بهترین قیمت

مشاوره رایگان

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود نگزنس :

کابل های فیبر نوری از مهم ترین تجهیزات در شبکه های مخابراتی می باشند که ارسال اطلاعات در آنها با کمک پالس های نوری انجام میشود.

این کابل ها دارای هسته شیشه ای یا پلاستیکی بوده و چیزی شبیه به روکش اطراف آن را احاطه نموده و در نهایت اطلاعات به پالس های نوری تبدیل و با نور هدایت میشوند.

معرفی  کانکتور فیبر نوری مدل  SC :

از جنس پلاستیک با مغزی سرامیک ساخته شده و به صورت تک قل و یا دو قلو در بازار یافت می شود .

اشتراک گذاری :
0 آیتم سبد خرید
حساب کاربری

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟