فروش گیت وی ویپ

فروش گیت وی ویپ :

گیت وی (Gateway) به عنوان یک مبدل برای خطوط شهری و داخلی یک شرکت کاربرد دارند . با عنایت به آنالوگ بودن خطوط تلفن و دیجیتال بودن مرکز تلفن شبکه  ، جهت تبدیل خطوط انالوگ به خطوط دیجیتال قطعا نیاز به مبدل خواهیم بود . در این راستا ، گیت وی های ویپ به وجود آمده اند . گیت وی های ویپ با اتصال به سوئیچ شبکه خطوط ورودی را به سرور تلفنی متصل می نمایند . 

 

گیت وی ویپ

 

 

امکانات ویژه در گیتوی ویپ :

همانطور که بیان گردید ، یکی از اجزای مهم در یک سیستم تلفن ویپ VOIP  گیت وی می باشد .  انتخاب گیتوی مناسب  همیشه یک از دغدغه های مدیران و کارشناسان مرتبط با این زمینه می باشد . یک دستگاه گیتوی ویپ مناسب باید دارای امکانات و ویژه گی های خاصی از جمله اکو کنسلر ( echo cancellation ) بوده تا بتواند صدای با کیفیت بالا و بدون نویز و برگشت صدا را به کاربر ارائه دهد همچنین توانایی ارائه و پشتیبانی از فکس را نیز دارا باشند.

 

کاربرد گیت وی ویپ :

گیت وی ها به دو دسته گیتوی های آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود . از گیتوی های آنالوگ FXO / FXS  برای تبدیل خطوط آنالوگ شهری و داخلی استفاده و از گیت وی های دیجیتال نیز برای خطوط دیجیتال E1 استفاده می شود .

گیتوی FXO Gateway :

برای اتصال خط شهری استفاده میشود که توانایی تبدیل خط آنالوگ به دیجیتال برای استفاده در سیستم VOIP  را دارا میباشند.

fxo gateway

گیتوی FXS Gateway :

در برخی از موارد،  کابران تمایل به استفاده از گوشی های معمولی آنالوگ را دارا میباشند در این صورت ،  باید از این مدل گیتوی ها استفاده کنند که توانایی تبدیل تلفن های آنالوگ به تلفن های دیجیتال را به کاربر می دهد و همچنین از سیستم فکس نیز پشتیبانی میکنند.

 

 

 

FXS Gateway

 

 

مبدل های ATA : 

مدلهای  پایین تر از گیتوی Gateway ها ،   مبدل های ATA  هستند که دارای تک پورت FXO / Fxs می باشند .

 

تولید کنندگان گیتوی ویپ :

از معروف ترین سازنده های گیتوی های ویپ عبارتند از شرکت های نیوراک ، سنگوما ، سیسکو  و گرند استریم که در ایران طرفداران بسیاری را دارا می باشند . 

 

 

در این راستا آی تی شبکه توانسته با ارائه محصولات با کیفیت بالا (در انواع برندهای مطرح و معتبر بازار)  در این زمینه رضایت مشتریان را جلب نماید.

 

 

چنانچه شما مخاطب و کارفرمای گرامی ، هیچ گونه آشنایی با محصولات فوق ندارید ، بهترین و راحترین کار تماس با کارشناسان فروش شرکت میباشد تا بهترین گزینه ها را به سرعت در اختیار شما قرار دهند . شماره های تماس ما :

۶۶۹۳۸۱۱۲  و ۶۶۵۷۸۹۷۷   –   ۰۲۱

 

فروش گیت وی ویپ was last modified: مهر ۴ام, ۱۳۹۸ by admin
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :