سایت آی تی شبکه

شماره تلفن ویژه : 231 999 62-021

سبد خرید

جستجو
Generic filters

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM درجه یک

0
5/5
ویژگی ها

کاربرد : آپ لینک در سوئیچ های سیسکو 

نوع کانکتور فیبر : Dual LC Simplex

نوع کابل فیبر نوری مورد استفاده : Multi Mode Fiber

طول موج :  850 نانومتر

سرعت انتقال دیتا  : 1G

ماهیت پورت : SFP

حداکثر برد :  550 متر  

قابلیت مانیتورینگ Dom : خیر

نوع کالا : OEM

شناسه محصول: 7bf4691aff93 دسته: برچسب ها : ,
سایت آی تی شبکه
موجود
  • گارانتی بر اساس انتخاب مشتری
  • ارسال 2 ساعته کالا در تهران

185,000 تومان

صاف
ارسال سریع کالا
ضمانت اصالت کالا
ضمانت بهترین قیمت
مشاوره رایگان
توضیحات

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM :

ماژول های sfp استانداردی برای ارائه پورت های ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ بر روی رسانه فیبر نوری و یا مس هستند . این ماژول ها به صورت هات پلاگ هستند و در حین کار کرد دستگاه قابلیت اضافه شدن و یا بر عکس را دارند . این ماژول ها دارای طول عمر بوده و نباید به صورت مداوم بر روی دستگاه تغییر وضعیت دهند ( = وصل کردن و جدا کردن ) .

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM  امکان کارکرد با  کابل مالتی مد با  برد دیتای  تا 550 متر خواهد بود  .

توضیحات تکمیلی
مودم فیبر نوری - نوع گارانتی

12 ماهه نقره ای آی تی شبکه, 18 ماهه طلایی آی تی شبکه

سوئیچ - نوع گارانتی

12 ماهه نقره ای آی تی شبکه, 18 ماهه طلایی آی تی شبکه

نوع فیبرنوری

گروه بندی

برند

Cisco

اشتراک گذاری :
0 آیتم سبد خرید
حساب کاربری

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟