جستجو
Generic filters

ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S

0
5/5

ویژگی ها

ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S :

نوع کانکتور فیبر : LC

سرعت انتقال دیتا  : 10G

ماهیت پورت : +SFP

قابل استفاده در مد  Single mode / Multi mode تا برد 40 کیلو متر

قابلیت مانیتورینگ dom : بلی

موجود
  • گارانتی بر اساس انتخاب مشتری
  • ارسال 2 ساعته کالا در تهران

برای قیمت تماس بگیرید

ارسال سریع کالا

ضمانت اصالت کالا

ضمانت بهترین قیمت

مشاوره رایگان

توضیحات

ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S :

ماژول های +sfp استانداردی برای ارائه پورت های ۱۰G بر روی رسانه فیبر نوری  هستند . این ماژول ها به صورت هات پلاگ هستند و در حین کار کرد دستگاه قابلیت اضافه شدن و یا بر عکس را دارند . این ماژول ها دارای طول عمر بوده و نباید به صورت مداوم بر روی دستگاه تغییر وضعیت دهند ( = وصل کردن و جدا کردن ) .

ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S امکان کارکرد با  کابل سینگل مد برد دیتای  تا 40 کیلومتر خواهد بود  .

نظرات (0)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول سیسکو SFP-10G-ER-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری :
0 آیتم سبد خرید
حساب کاربری

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟