هدست مرکزتماس

هدست ویپ چیست و کاربرد آن چست ؟

 یک نوع هدست برای استفاده در تلفن های ویپ ( تلفن های تحت شبکه ) می باشد . بدین صورت که این هدست کامپیوتر ها توسط رابط های مختلفی به تلفن های تحت شبکه شما متصل می گردند و بعد از اتصال شما می توانید هنگام صحبت کردن ، به جای گوشی تلفن ، از هدست خود نیز با انتخاب یک دکمه ، استفاده نمائید .

هدست مرکزتماس :

هدست های ویپ معمولا در محل هایی استفاده می شوند که حجم بالایی از تماس های ورودی دارند . نمونه ای از این مکان های مراکز تماس یا کال سنتر ها هستند . در کال سنتر ها به خاطر وجود تعداد افراد زیاد در کنار هم و فواصل کم میز های اپراتور ها از هم ، صدای اپراتور های جانبی تاثیر مستقیم روی میکروفن یک اپراتور گذاشته و در نتیجه ، طرف مقابل ( کسی که با تلفنvoip در حال مکالمه با او هست ) عملا برخی از کلمات و اعداد را به خوبی متوجه نمی شود .  اینجاست که هنر یک هد ست ویپ عیان می شود .

تمام هنر یک هد ست مرکزتماس این است که همهمه موجود در اتاق های شلوغ را با خاصیت نویز گیری خود گرفته و به طرف مقابل انتقال ندهد . بنابرین فرق اصلی یک هدست مرکزتماس  ویپ با هدست های معمولی موجود در بازار که از آنها برای گوش کردن به موزیک استفاده می شود ، جذب نویز و همهمه می باشد .

چرا از هدست مرکزتماس ویپ استفاده می کنیم :

1- دفع نویز و همهمه .

2- آزاد بودن دست برای انجام سایر کارها از جمله تایپ مطلب و … توسط اپراتو رها .

3- رهایی از سنگینی گوشی تلفن  روی دست در تماس های طولانی .

4- دریافت صدای واضح تر و قوی تر توسط یک یا دو گوشی هدست .

فروش هدست ویپ در شرکت آی تی شبکه :

فروش هدست ویپ از قبیل انواع هدست های ویپ که برای اتصال به گوشی ها و یا کامپیوتر استفاده میشوند و شامل مدلهای  زیادی  بوده و  عمدتا شامل برند های زیر می شود  :

  • هدست Yealink

  • هدست Vt

  • هدست Snom

این هدست ها برای تمامی تلفن های تحت شبکه از جمله : تلفن های یالینک ، سیسکو و … پاسخ گو بوده و فقط در هنگام خرید باید به نوع پورت ورودی دستگاه تلفن خود دقت نموده و مدلی انتخاب کنیم که به دستگاه ما امکان اتصال داشته باشد . در صورت عدم آشنایی شما با انواع پورت های ورودی ، کافیست مدل تلفن تحت شبکه خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید تا بتوانند دستگاه مناسب را به شما پیشنهاد بدهند .

تنوع پورت ها در هدست ویپ  :

هدست های ویپ در انواع بی سیم و با سیم عرضه گردیده و قبل از اقدام به خرید هدست از وجود پورت های مناسب روی گوشی خود اطمینان باید نمود . این هدست ها توسط پورت های مختلفی از قبیل RJ9 , USB , JAC 2.5mm , JAC 3.5mm به تجهیزات شما متصل می گردند .

در بسیاری از مدل های هد ست، کابل ارتباطی به صورت دو تکه بوده و امکان اتصال پورت مناسب مورد نیاز شما را مرتفع می نماید ، بدین صورت که هر کدام از این هد ست ها دارای سوکت های متفاوت و قابل انتخاب می باشند .

همچنین در برخی از مدل های هدست  امکان تعبیه دکمه های کنترل صدا نیز ممکن می باشد .

توجه :

به جهت استفاده از هد ست های بی سیم ، گوشی شما باید امکان استفاده از چنین هدستی را به شما بدهد(دکت ساپورت و بلوتوث ساپورت).

هدست vt

کیفیت ساخت بدنه هدست voip :

این هدست ها در مدل های مونو ( تک گوشی) و یا دوبل ( دو گوشی) عرضه می گردند. همچنین این هدست ها دارای میکروفن هایی با دسته فلزی و یا پلاستیکی و گوشی های با کیفیت عمدتا چرمی بوده که قادرند نویز محیط اطراف کاربر را تا 100 درصد حذف نمایند .

ویژه گی الترا نویز در هدست vt و هدست yealink  :

ویژه گی Ultra Noise بسیاری از این هد ست ها ،به شما کمک می کند تا در کال سنتر های بسیار شلوغ و پر هیاهو که فاصله اپراتور ها از هم بسیار کمک می باشند نیز به خوبی  از این هد ست ها استفاده نمایید . این ویژه گی 100 % صدای مزاحم اطراف را می تواند حذف کرده و صدایی شفاف به گوش مخاطب شما برساند .

 

 

لطفا برای مشاوره و خرید محصولات فوق با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید :

تلفن : 02166938112-02166578977

 

هدست سیسکو