هدست مرکز تماس با پورت usb

950,000 تومان

هدست ویپ یالینک YHS33

برای قیمت تماس بگیرید

کابل هدست وی تی VT QD-USB

برای قیمت تماس بگیرید

کابل هدست وی تی VT QD-RJ09

100,000 تومان

کابل هدست وی تی VT QD-PC 3.5 Plug1

برای قیمت تماس بگیرید

کابل هدست وی تی VT QD-2.5mm Plug

برای قیمت تماس بگیرید

کابل ولوم صدا هدست وی تی VT

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT 9500 BT

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT 9000 DECT

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT8000UNC

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT7000UNC

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT6000 UNC

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT5000UNC-D

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT5000 USB

1,250,000 تومان1,350,000 تومان

هدست ویپ وی تی VT5000 SST

برای قیمت تماس بگیرید

هدست ویپ وی تی VT3000 USB

950,000 تومان

هدست ویپ وی تی VT2000 NC

برای قیمت تماس بگیرید

هدست تلفن مخصوص اپراتورهای مراکز تماس VT1000 omni

برای قیمت تماس بگیرید
هدست مرکزتماس

هدست ویپ چیست و کاربرد آن چست ؟

 یک نوع هدست برای استفاده در تلفن های ویپ ( تلفن های تحت شبکه ) می باشد . بدین صورت که این هدست ها توسط رابط های مختلفی به تلفن های تحت شبکه شما متصل می گردند و بعد از اتصال شما می توانید هنگام صحبت کردن ، به جای گوشی تلفن ، از هدست خود نیز با انتخاب یک دکمه ، استفاده نمائید .

هدست مرکزتماس :

هدست های ویپ معمولا در محل هایی استفاده می شوند که حجم بالایی از تماس های ورودی دارند . نمونه ای از این مکان های مراکز تماس یا کال سنتر ها هستند . در کال سنتر ها به خاطر وجود تعداد افراد زیاد در کنار هم و فواصل کم میز های اپراتور ها از هم ، صدای اپراتور های جانبی تاثیر مستقیم روی میکروفن یک اپراتور گذاشته و در نتیجه ، طرف مقابل ( کسی که با تلفن در حال مکالمه با او هست ) عملا برخی از کلمات و اعداد را به خوبی متوجه نمی شود .  اینجاست که هنر یک هد ست ویپ عیان می شود .

تمام هنر یک هد ست مرکزتماس این است که همهمه موجود در اتاق های شلوغ را با خاصیت نویز گیری خود گرفته و به طرف مقابل انتقال ندهد . بنابرین فرق اصلی یک هدست مرکزتماس  ویپ با هدست های معمولی موجود در بازار که از آنها برای گوش کردن به موزیک استفاده می شود ، جذب نویز و همهمه می باشد .

چرا از هدست مرکزتماس ویپ استفاده می کنیم :

1- دفع نویز و همهمه .

2- آزاد بودن دست برای انجام سایر کارها از جمله تایپ مطلب و … توسط اپراتو رها .

3- رهایی از سنگینی گوشی تلفن  روی دست در تماس های طولانی .

4- دریافت صدای واضح تر و قوی تر توسط یک یا دو گوشی هدست .

فروش هدست ویپ در شرکت آی تی شبکه :

فروش هدست ویپ از قبیل انواع هدست های ویپ که برای اتصال به گوشی ها و یا کامپیوتر استفاده میشوند و شامل مدلهای  زیادی  بوده و  عمدتا شامل برند های زیر می شود  :

  • هدست Yealink

  • هدست Vt

  • هدست Snom

این هدست ها برای تمامی تلفن های تحت شبکه از جمله : تلفن های یالینک ، سیسکو و … پاسخ گو بوده و فقط در هنگام خرید باید به نوع پورت ورودی دستگاه تلفن خود دقت نموده و مدلی انتخاب کنیم که به دستگاه ما امکان اتصال داشته باشد . در صورت عدم آشنایی شما با انواع پورت های ورودی ، کافیست مدل تلفن تحت شبکه خود را به همکاران فروش ما اطلاع دهید تا بتوانند دستگاه مناسب را به شما پیشنهاد بدهند .

تنوع پورت ها در هدست ویپ  :

هدست های ویپ در انواع بی سیم و با سیم عرضه گردیده و قبل از اقدام به خرید هدست از وجود پورت های مناسب روی گوشی خود اطمینان باید نمود . این هدست ها توسط پورت های مختلفی از قبیل RJ9 , USB , JAC 2.5mm , JAC 3.5mm به تجهیزات شما متصل می گردند .

در بسیاری از مدل های هد ست، کابل ارتباطی به صورت دو تکه بوده و امکان اتصال پورت مناسب مورد نیاز شما را مرتفع می نماید ، بدین صورت که هر کدام از این هد ست ها دارای سوکت های متفاوت و قابل انتخاب می باشند .

همچنین در برخی از مدل های هدست  امکان تعبیه دکمه های کنترل صدا نیز ممکن می باشد .

توجه :

به جهت استفاده از هد ست های بی سیم ، گوشی شما باید امکان استفاده از چنین هدستی را به شما بدهد(دکت ساپورت و بلوتوث ساپورت).

هدست vt
کیفیت ساخت بدنه هدست voip :

این هدست ها در مدل های مونو ( تک گوشی) و یا دوبل ( دو گوشی) عرضه می گردند. همچنین این هدست ها دارای میکروفن هایی با دسته فلزی و یا پلاستیکی و گوشی های با کیفیت عمدتا چرمی بوده که قادرند نویز محیط اطراف کاربر را تا 100 درصد حذف نمایند .

ویژه گی الترا نویز در هدست vt و هدست yealink  :

ویژه گی Ultra Noise بسیاری از این هد ست ها ،به شما کمک می کند تا در کال سنتر های بسیار شلوغ و پر هیاهو که فاصله اپراتور ها از هم بسیار کمک می باشند نیز به خوبی  از این هد ست ها استفاده نمایید . این ویژه گی 100 % صدای مزاحم اطراف را می تواند حذف کرده و صدایی شفاف به گوش مخاطب شما برساند .

لطفا برای مشاوره و خرید محصولات فوق با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید :

تلفن : 02166938112-02166578977

هدست سیسکو