ماژول کال سنتر

 

ماژول کال سنتر – مرکز تماس :

در تجارت امروزه، ارتباط با مشتری ، امری کاملا غیر قابل اجتناب است . هر شرکت کارامدی ، باید به نحو احسنت ،  روال مدیریت ارتباط با مشتریان را برای خود تعریف کند .  نقطه مرکزی مدیریت ارتباط با مشتریان در یک سازمان و نهاد می تواند یک مرکز تماس باشد ، جایی که تنی چند از کارمندان یک شرکت مسئول تمامی ارتباطات با مشتریان می باشند .

این ارتباط میتواند در قالب روال ها مختلفی از جمله تماس صوتی ، تصویری و یا دریافت انواع فکس ، ایمیل و … باشد .

خدمات مرکز تماس : 

نوع خدماتی که اعضای یک کال سنتر شرکت به تماس گیرنده ها ارائه می کنند می توانند شامل : فروش کالا یا خدمات ، ارائه خدمات پشتیبانی ، ارائه  انواع خدمات راهنما ، دریافت انواع پیام های انتقادی و پیشنهادی و …. می باشد .

به عبارت ساده تر ،  می‌توان گفت مرکز تماس پل ارتباطی است  بین سازمان و مشتریان و هر چقدر این مرکز تماس حرفه ای تر عمل کند ، نظم و چهره سازمان می تواند به شکل بسیار حرفه ای تری متبادر گردد .

راه اندازی مرکز تماس :

در سالیان اخیر شرکت های بزرگ و کوچک با راه اندازی باشگاه های مشتریان و … سعی کرده اند که به شکل بسیار حرفه ای تری با مشتریان خود ارتباط برقرار ساخته تا به اهداف خود بهتر نایل آیند .

امکانات مرکز تماس :

ماژول مرکز تماس یا کال سنتر ما برای چنین مواردی طراحی و به شکل بسیار حرفه ای پیاده سازی گردیده است تا شما را در رسیدن به اهداف عالیه شرکتتان یاری نماید.  این مجموعه نرم افزاری این امکان را برای مشتریان شما  فراهم می آورد که در هر زمان و هر مکانی و با سریع‌ترین و ساده‌ترین امکانات بتوانند با شرکت شما ارتباط برقرار کنند. هم‌چنین با استفاده از ماژول‌ها و امکانات موجود در نرم‌افزار مرکز تماس می‌توان با هر مشتری بر اساس ارزشی که برای سازمان به همراه می‌آورد ارتباط برقرار کرد.

ماژول کال سنتر جهت مدیریت و کنترل اپراتورهای یک ارگان و بالا بردن راندمان کاری این افراد و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و گرفتن تصمیمات بهتر مدیریتی در زمینه جذب نیرو و مدیریت آنها نیز می باشد.

این ماژول جهت مشاغل فروش اینترنتی و تلفنی فوق العاده کاربردیست و راندمان کارتان را ۱۰۰ درصد بالا میبرد.

از عمده مشتریان این ماژول ها : آژانس های مسافرتی ، شرکت ها با بخش فروش و …  می باشند .

امکانات مرکز تماس و نرم افزار call center : 

شما به وسیله نرم افزار call center ما  میتوانید ۳ سطح دسترسی تعریف نمائید :
۱- مدیر
۲- سرپرست
۳- اپراتور

لایه مدیر :

در لایه مدیر شما میتوانید گروه های کاری مجموعه خود را ایجاد نموده  و سپس در لایه پایین تر کاربران سرپرست  را مشخص نمایید . این گروه ها دارای اپراتور ها می باشند که هر کدام دسترسی های خاصی دارند .

لایه اپراتور :

اپراتور می تواند تعداد افراد منتظر در صف خود را مشاهده نماید و همچنین حالت فعلی خود را تغییر دهد .
این حالات توسط کاربر مدیر مشخص می شود به طور مثال :  حالت استراحت ، حالت تماس ورودی خودکار ، حالت جلسه و …
هر کدام از این حالات میتواند تماس ورودی یا خروجی داشته باشد .

همچنین اپراتور ها می توانند گزارش های مربوط به خود ، از قبیل گزارشات سیستم ، نظرسنجی های مربوط به خودش ، میزان زمان بودن در حالات مختلف و … را هم به صورت جدول و هم نمودار مشاهده نماید.

لایه سرپرست :

کاربران سرپرست میتواند وضعیت صفوف تحت کنترل خود را مشاهده کرده و به صورت ان لاین مشاهده نمایند . به طور مثال : اینکه چند نفر داخل صف منتظر هستند و چه اپراتور هایی در حالت اماده پاسخگویی هستند .
زمانی که یک تماس به اپراتور وصل میشود ، از صف بیرون رفته و وضعیت آن به صورت خودکار به حالت در حال مکالمه تغییر میکند .
سرپرست همچنین می تواند تماس های انلاین اپراتور های خود را مشاهده کرده و آنها را شنود نماید.
همچنین سرپرست می تواند به صورت انلاین وضعیت فعلی اپراتور های خود را مشاهده کرده و حتی حالت انها را تغییر دهد.
سرپرست گزارشات متنوعی را  به صورت جدول و نمودار می تواند تولید نماید و مکالمات ضبط شده را نیز بشنود.
همچنین اگر اپراتوری به طور مثال یک ساعت در حالت استراحت بوده ، می تواند انرا تایید کرده و دیگر در نمودار آن اپراتور تاثیر داده نشود .

 هزینه راه اندازی مرکز تماس : 

جهت اطلاع از هزینه راه اندازی مرکز تماس ، ابتدا باید سناریوی مد نظر خود را به همکاران بخش مهندسی فروش ما اعلام نموده تا هزینه راه اندازی مرکز تماس برای شما به درستی و با پایین ترین قیمت استخراج گردد .

جهت آشنایی با جزعیات ماژول کال سنتر ما ، با بخش فروش تماس حاصل فرمائید . 

 

ماژول کال سنتر was last modified: بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۷ by admin