فروش اکسس پوینت

 

فروش اکسس پوینت – اکسس پوینت چیست – قیمت اکسس پوینت – خرید اکسس پوینت – انواع اکسس پوینت : 

اکسس پوینت چیست ?

اکسس پوینت ها در شبکه های کامپیوتری به مانند سوئیچ های شبکه کامپیوتر ها را به هم وصل می کنند ، با تفاوت که ارتباطات بین این کامپیوتر ها بی سیم خواهند بود . Access Point ها را معمولا به شکل AP نمایش می دهند ، این دستگاه ها یک عملکرد مرکزی دارند ، تمامی سیگنال های رادیویی را دریافت و ارسال می کنند که در اکثر مواردی که در شبکه های کامپیوتری می باشد سیگنال های Wi-Fi نیز شامل می شود. معمولا از AP ها در شبکه های کوچک و یا شبکه های عمومی اینترنتی برای ایجاد Hot Spot استفاده می شود.

امروزه در اکثر منازل این دستگاها به وفور دیده می شود و بسته به ابعاد و فرکانس و قدرت پرتو دهی می توانند در مدل های مختلف عرضه شوند .

فروش اکسس پوینت

فروش اکسس پوینت

انواع اکسس پوینت :

اکسس پوینت ها به دو دسته خانگی و اداری تقسیم می شوند . در اکسس پوینت های خانگی ،قابلیت پوشش دهی پایین بوده و تعداد افراد کمی می توانند در آن واحد به اکسس پوینت متصل شوند . این موضوع در مدل های اداری متفاوت هست بوده و تعداد آنتن و پوشش دهی بالایی دارند . 

اکسس پوینت های وایرلس در شبکه ،  معمولا از دو باند فرکانسی (dual band) استفاده می کنند .

به بیان ساده تر ، اکسس پورنت ها از دو باند فرکانسی  ۲٫۴ و ۵٫۸ گیگا هرتز  برای انتقال دیتا استفاده می کنند .شما می توانید با انتخاب یک اکسس پوینت وایرلس تک باند هزینهٔ کمتری را پرداخت نمائید .  البته پیشنهاد می شود در محیط های اداری  از اکسس پوینت های دو بانده استفاده نمائید .

این موضوع به افزایش پوشش دهی و کارائی شبکه شما بسیار کمک خواهد کرد . 

استاندارد های مطرح در خصوص اکسس پوینت : 

اکسس پوینت های وایرلس از استاندارد ۸۰۲٫۱۱ استفاده می‌کنند. در استاندارد ۸۰۲٫۱۱ ، کیفیت پوشش دهی، امنیت، و سرعت وایرلس به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است. نسخهٔ فعلی استاندارد فوق ، ۸۰۲٫۱۱n می باشد .

در استاندارد ۸۰۲٫۱۱n، از روش رمزنگاری WPA2  جهت افزایش  امنیت شبکه استفاده کرده و توان پشتیبانی دو باند در مواقع اختلال در سرعت، و پوشش دهی وایرلس تا ۷۰متر، را دارد .

 فناوری وایرلس  ۸۰۲٫۱۱n با فناوری های وایرلس پیش از خود سازگار بوده و از تجهیزات مجهز به فناوری ۸۰۲٫۱۱a، b، g  بدون هیچ مشکلی پشتیبانی می‌کند. 

شما می توانید اکسس پوینت های برند های : سیسکو ، دی لینک ، تی پی لینک ، مای دلینک ، میکروتیک و لینکسیس را از ما بخواهید .

برای خرید اکسس پوینت مناسب منزل و محل کار خود و اخذ قیمت اکسس پوینت ، لطفا با ما تماس حاصل فرمائید :

                      تماس : ۰۲۱۶۶۵۷۸۹۷۷ و ۰۲۱۶۶۹۳۸۱۱۲

 

فروش اکسس پوینت was last modified: بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۷ by admin