بنر - تماس - با - ما

فکس سرور چیست ؟

یکی از مشکلات رایج در سازمان های بزرگ و کوچک ، هزینه های دستگاه های فکس قدیمی می باشد . این هزینه ها شامل هزینه های : خرید مواد مصرفی شامل انواع کارتریج ها ، ریبون ها و … و یا هزینه های هنگفت نگهداری و پشتیبانی از این تجهیزات می باشد .

این مشکلات شرکت ها را بر آن داشته تا از سرور های نرم افزاری فکس همانند  ماژول fax server به جای سیستم های سخت افزاری فکس استفاده نمایند .

نرم افزار فکس سرور :

این سیستم های نرم افزاری دارای مزایای بسیاری از جمله : اختصاص دستگاه فکس مجازی به تمامی کاربران ، عدم نیاز به نگهداری و خرید تجهیزات مصرفی و کاربری بسیار راحت و…. بوده که باعث محبوبیت بیش از پیش این دستگاه ها در بازار شده است .

نرم افزار فکس تحت شبکه  : 

یکی از معروف ترین نرم افزار فکس تحت شبکه ، هایلافکس می باشد  . این سیستم های فکس نرم افزاری که بر روی سیستم های ویپ پیاده سازی می شوند و بر مبنای سیستم عامل لینوکس بوده و نصب و راه اندازی آن در بسیاری از اوقات ، حتی برای متخصصین این امر نیز،  دشواری های خاص خود را دارد .

برای مطالعه بیشتر درباره : رک سرور

راه اندازی فکس تحت شبکه  :

این شرکت برای رفع مشکلات بسیار سرویس هایلا فکس ، علی الخصوص روی سیستم های الستیکس و ایزابل ، اقدام به تولید و راه اندازی فکس تحت شبکه خود نموده است .

ماژول سرور فکس بروی free pbx نصب و راه اندازی شبکه کامپیوتر گردیده و به ازای هر کاربر ، کد کاربری ایجاد می گردد . از این مرحله به بعد هر فرد می تواند از فکس مجازی خود استفاده نماید .

در این روش هر کاربر برای خود دارای یک inbox فکس خواهد بود و می تواند همانند نامه های ایمیل ، نسبت به ارسال و دریافت نامه های فکس به صورت یک فایل اقدام نماید و در صورت نیاز آن را وارد سیستم اتوماسیون شرکت نموده و یا آن را پرینت نماید .

امکانات سرور فکس :

این سرور فکس که به آن ماژول فکس سرور گفته می شود ،  امکانات بسیاری از جمله موارد زیر را در اختیار ارگان ها و کاربران  قرار می دهد :

1- منوی فارسی.

2- نصب  راه اندازی و کاربری راحت .

3 – ارسال و دریافت همزمان تعداد نامحدود فکس .

4 – ارائه گزارشات بسیار جامع و کامل از کارکرد سیستم .

5 – امکان ارسال انواع فایل ها از روی سیستم رایانه کاربر و دانلود و نگهداری فکس های دریافتی به صورت بسیار کاربردی و راحت

6- سرعت عمل بسیار بالا .

7 – بدون نیاز به خرید سخت افزار فکس و یا …

برای آشنایی با سایر توان مندی های ماژول fax server و  راه اندازی فکس سرور  با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .