تجهیزات شبکه

سه دلیل برای انتخاب رک چهار طرفه

انتخاب رک چهار طرفه

انتخاب رک چهار طرفه: بهترین راه نگهداری سرور

امروزه در قرن بیست و یکم، دنیا بر روی سرور هایی میچرخد که حاوی دیتا ها و اطلاعات هستند، اما افراد کمی بهترین راه برای نگه داری از این سرور ها را انتخاب می کنند. انتخاب رک چهار طرفه یکی از بهترین راه های نگهداری از این تجهیزات است. در این مقاله قصد داریم تا به شما دلیل آن را شرح دهیم.

1- قدرت مهم ترین نکته است

رک های شبکه ی 4 طرفه می توانند این قدرت را به شما ارائه دهند. شما نیاز دارید تا بدانید که سرور های شما از نظر فیزیکی ایمن هستند، تا بتوانید به مسائل دیگری همچون امنیت دیجیتالی بپردازید.

یک رک سرور 4 طرفه می تواند از ده ها تا هزاران کیلوگرم وزن تجهیزات را تحمل کند، و شما نیازی به نگرانی درباره امنیت تجهیزات خود نخواهید داشت. اگر چه رک های شبکه ای دو طرفه نیز می توانند امنیت تجهیزات شما را تامین کنند، اما قطعا رک های شبکه ی 4 طرفه امنیت بیشتری را برای شما به وجود خواهد آورد.

2- رک های 4 طرفه همه جا قرار می گیرند

آیا در دیتاسنتر خود فضایی دارید که نمی دانید آن را چطور پر کنید؟ شاید به سرور های بیشتری نیاز داشته باشید اما فضای مورد نظر برای اختصاص دادن به آن مناسب نباشد. یکی از دلایل انتخاب رک چهار طرفه این است که این رک ها در انواع سایز ها و اندازه ها ارائه می شوند.

همین امر باعث می شود تا شما نگرانی از بابت فضایی که نیاز به پر شدن دارد نداشته باشید، چرا که این رک ها می توانند آن را برای شما پر کرده و به شما کمک کنند تا بهترین استفاده را از آن مکان داشته باشید. به یاد داشته باشید که 6 اینچ فضای اضافه برای رک خود در نظر بگیرید. بخشی از این فضا به دلیل ریل های قابل تنظیم این رک ها هستند.

3- رک شما باید انطباق پذیر باشد

هنگام انتخاب رک چهار طرفه ، آپشن ها و گزینه های زیادی برای رک وجود دارد که می توانید در میان آنها انتخاب کنید. شما می توانید از لوازم جانبی رک ها شامل فن های خنک کننده، پنل های کناری، سینی ها و بسیاری از لوازم دیگر استفاده کنید. همچنین شما می توانید برای افزایش ایمنی رک خود از درب های اضافی یا درب های شخصی سازی شده استفاده کنید.

با استفاده از این درب ها شما می توانید از دسترسی افراد متفرقه به رک شبکه ی خود و اطلاعات و دیتا های با ارزشی که توسط سرور ها و دیگر تجهیزات در آن نگه داری می شود جلوگیری کنید.

پس از مطالعه ی کافی در زمینه خرید رک شبکه، شما عزیزان می توانید با مراجعه به این قسمت نسبت به خرید رک خود اقدام فرمایید. همچنین، تیم پشتیبانی آی تی شبکه که از افراد متخصص در زمینه تجهیزات شبکه تشکیل شده است، آماده ی پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *