تجهیزات ویپ

ویژگی های ویپ را بیشتر بشناسید

ویژگی های ویپ

ویژگی های ویپ

انواع ویژگی های ویپ

ویژگی های ویپ شامل طیف وسیعی از قابلیت های جالب، پر کاربرد و پیشرفته می باشد که بسیاری از آنها ممکن است توسط فروشندگان ویپ به صورت رایگان ارائه می شوند. اینکه مایل باشید تا چه ویژگی هایی را شامل حال سرویس خود کنید کاملا بستگی به شما و نیاز های ارتباطی شما دارد.

ویژگی هایی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا به خدمات اضافه دسترسی داشته باشید، از ابزار های کار آمد اضافه کرده، لذت ببرید و تجربه ویپ خود را غنی تر و حرفه ای تر کنید.

برخی از ویژگی های ویپ بیشتر جنبه بیزینسی و کاری دارد، درحالی که برخی دیگر می توانند ابزار های بسیار مفیدی در زمینه ی ارتباط با دوستان و آشنایان باشند. برخی از آنها مخصوص سیستم های شرکتی هستند، برخی از آنها برای آی پی فون ها مناسب هستند و برخی نرم افزار های ویپ نیز روی تلفن های هوشمند اجرا می شوند.

در این مقاله قصد داریم تا به برخی از ویژگی های ویپ، نظیر ویژگی های اصلی و عمومی آن و همچنین برخی از ویژگی های حرفه ای و پیچیده ی محبوب که گاها استفاده از آنها با کمک تجهیزات ویپ امکان پذیر است بپردازیم.

ویژگی های ویپ : عمومی

  • کالر آیدی: اطلاعاتی درباره فرد تماس گیرنده ارائه می کند. این امر به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید که تماس را رد کنید، به آن پاسخ دهید یا آن را به تلفن یا شخص دیگری منتقل کنید. همچنین نرم افزار هایی نیز برای تلفن های هوشمند وجود دارد که اطلاعات مفصلی درباره تماس دریافتی به شما ارائه می دهد.
  • پیغام گیر: هنگامی که به هر دلیلی نتوانید به یک تماس تلفنی پاسخ دهید، پیغام گیر از فرد تماس گیرنده درخواست می کند تا پیام خود که برای آن تماس گرفته است را بگوید تا شما بتوانید بعدا به آن گوش کنید. نوع پیشرفته تر این سرویس به این صورت است که فرد پیام خود را به صورت کلامی گفته، و پیغام گیر آن را به صورت متن در می آورد و آن را ایمیل یا اس ام اس می کند.
  • مسدود کردن تماس ها: این قابلیت در کنار کالر آیدی کار می کند و می تواند تماس ها را از شماره هایی که شما انتخاب می کنید مسدود کند.
  • دایورت کردن تماس ها: این قابلیت با نام انتقال تماس نیز شناخته می شود. با استفاده از این قابلیت شما می توانید تماس دریافت شده توسط یک شماره و تلفن را به شماره یا تلفن دیگری منتقل کنید.
  • تماس چند نفره: با استفاده از این قابلیت، شما می توانید همزمان با بیش از یک نفر تماس تلفنی برقرار کرده و به صورت گروهی به مکالمه بپردازید. این قابلیت برای گوشی های هوشمند نیز قابل انجام است.

ویژگی های ویپ : حرفه ای

آنچه در متن بالا گفته شد ویژگی های پایه برای خدمات ویپ بود که تقریبا در تمامی این سرویس ها وجود دارد. در اینجا برخی ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته تر و حرفه ای را توضیح داده ایم که البته اکثر آنها مناسب کار های اداری و کاری می باشند:

  • مدیریت از راه دور: به شما این امکان را می دهد تا سیستم تلفن خود را از راه دور و با استفاده از درگاه وب مدیریت کنید.
  • سیستم تلفن گویا: تلفن گویا مشتریان و تماس گیرنده های شما را توسط یک منوی صوتی به بخش های مختلف کسب و کار شما هدایت می کند.
  • توضیع خودکار تماس: هنگامی که یک تماس دریافت می شود، سیستم به صورت خودکار آن را به بخش مناسب یا چند دستگاه منتقل می کند تا شخصی به آن پاسخ دهد.
  • پیغام گیر به ایمیل: پیغام های دریافت شده به صورت متن درآمده و توسط یک ایمیل به شما ارسال می شوند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *