تجهیزات شبکه

چه زمانی سینی رک دو یونیت برای من انتخاب بهتری است؟

سینی رک دو یونیت

چه نوعی سینی برای من مناسب تر است؟

تشخیص و پیدا کردن یک سینی رک که برای کار شما مناسب تر باشد می تواند انتخاب بسیار سختی باشد؛ و دلیل این سختی نیز این است که انتخاب ها و گزینه های زیادی وجود دارد که می توان از میان آنها هر کدام را انتخاب کرد؛ بنا بر این بهترین گزینه ی موجود بستگی به نوع کسب و کار و استفاده ی شما خواهد داشت. در برخی از مواقع، یک سینی رک دو یونیت می تواند گزینه ی مناسب تری برای شما باشد.

چندی پیش در خصوص تفاوت سینی رک متحرک و سینی رک ثابت مقاله ای منتشر کردیم. در مقاله ای که اکنون درحال مطالعه ی آن می باشید، ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم تا بدانید چه مواقعی، سینی های دو یونیت می توانند انتخاب بهتری برای شما باشند. مواردی که این سینی ها گزینه مناسب تری هستند شامل موارد زیر می باشد:

داشتن تجهیزات سنگین

در صورتی که کار شما به گونه ای است که  سخت افزار ها و تجهیزات شما دارای وزن زیادی هستند، شاید به کار گیری یک سینی رک دو یونیت انتخاب مناسبی برای شما باشد. به طور کلی، بر اساس مدل سینی، سینی رک دو یونیت می تواند وزنی برابر با 30 الی 500 پوند ( برابر با 13 الی 220 کیلوگرم) را تحمل کنند.

سینی های با کیفیت دو یونیت از مواد اولیه با کیفیتی ساخته می شوند که می توانند به خوبی وسایل و سخت افزار های سنگین را تحمل کنند.

به یاد داشته باشید که میزان فضایی که سینی ها در اختیار شما قرار می دهند، و همچنین میزان وزنی که می توانند تحمل کنند به نوع و ساختار آنها بستگی دارد. بنا بر این پیش از اقدام برای انتخاب سینی مناسب، ابتدا سعی کنید بفهمید که سینی های مد نظر شما باید چه میزان وزنی را تحمل کنند.

سینی رک دو یونیت با دوام

در صورتی که شما به سینی هایی احتیاج دارید که در شرایط کاری، برای مدت زمان زیادی ماندگاری داشته باشند، یک سینی رک دو یونیت می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

سینی های دو یونیت با کیفیت، معمولا از فولاد محکم و با دوام ساخته می شوند، بنا بر این می توانند شرایط صنعتی و سخت را بدون شکستگی، خم شدن و سایر آسیب ها تحمل کنند. همچنین از آنجایی که فولاد بسیار با دوام است، این سینی ها تا زمانی که شما آنها را لازم داشته باشید مقاوم و با دوام  باقی خواهند ماند.

محدودیت در فضا

اگر فضایی که می خواهید برای قرار دادن سینی ها در نظر بگیرید فضای محدودی است، یک سینی رک دو یونیت می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد. سینی های دو یونیت معمولا دارای تنوع زیادی در سایز و اندازه هستند و در اندازه ای معادل 19 اینچ عرض و 7 اینچ عمق موجود می باشند.

بهترین گزینه برای نیاز های شما اساسا بستگی به محدودیت سایز و اندازه ای دارد که شما تصمیم دارید سینی خود را در آن قرار دهید.

در صورتی که شما نیاز دارید تا تجهیزات، مواد شیمیایی یا هر گونه وسیله ی دیگر که مربوط به کارتان می باشد را از زمین فاصله دهید، سینی رک دو یونیت می تواند گزینه ی مورد نظر شما باشد.

این سینی ها از مواد اولیه محکم و با دوامی ساخته می شوند و این امکان را به شما می دهند تا برای سالهای سال تجهیزات شبکه ی خود را روی آنها نگه دارید. علاوه بر آن، سایز های کوچک و توانایی مناسب در نگهداری وزن باعث می شود تا این سینی رک دو یونیت برای هر کسب و کاری مفید باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *