تجهیزات شبکه

نکاتی که باید هنگام خرید کی وی ام سوئیچ بدانید

نکاتی که باید هنگام خرید کی وی ام سوئیچ بدانید
چندی پیش در مقاله ی «آنچه باید درباره کی وی ام سوئیچ بدانید» توضیح دادیم که کی وی ام سوئیچ چیست و چه کاربردی دارد. در این مقاله قصد داریم به نکاتی که هنگام خرید کی وی ام سوئیچ باید مد نظر قرار دهید بپردازیم.

نکات مهم خرید کی وی ام سوئیچ

کی وی ام سوئیچ دستگاهی است که به شما این امکان را می دهد تا با تنها یک کیبورد، مانیتور و ماوس بتوانید به چندین کامپیوتر متصل شده و آنها را کنترل کنید. این دستگاه تا حد زیادی می تواند باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط کار افراد شود. اما چطور می توان یک کی وی ام مناسب خریداری کرد؟ در این مقاله قصد داریم تا به نکاتی که باید هنگام خرید کی وی ام سوئیچ رعایت کنید بپردازیم. این نکات شامل موارد زیر می باشند:

تعداد سورس ها

تعداد پورت های KVM مشخص کننده ی تعداد کامپیوتر ها، سرور ها و دیگر دستگاه ها نظیر  تعداد سوئیچ کی وی ام هایی می باشد که شما می توانید متصل کرده و به آنها قابلیت دسترسی به سوئیچ کی وی ام بدهید. خرید کی وی ام سوئیچ : تعداد کاربران

تعداد کاربران

هنگام خرید کی وی ام سوئیچ باید به این مسئله که چه تعداد کاربر قرار است به طور همزمان به کی وی ام سوئیچ دسترسی داشته باشند دقت کنید. کی وی ام سوئیچ های چند کاربره تعداد کاربرانی که پشتیبانی می کنند از 4 تا چند هزار متفاوت می باشد. لذا بهترین کار این است که تعداد کارکنانی که قرار است تا از این دستگاه استفاده کنند را مشخص نموده و سپس اقدام به خرید کنید. پیشنهاد آی تی شبکه: اکسس پوینت ها چه مزایایی دارند؟

نوع تصویر

کی وی ام سوئیچ ها می توانند از انواع مختلف کانکتور های دیجیتال و آنالوگ پشتیبانی کنند. پشتیبانی از نوع تصویر بستگی به سوئیچ دارد. برخی از کی وی ام ها می توانند به صورت همزمان از VGA، DVI، HDMI و DP پشتیبانی کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است تنها از VGA پشتیبانی کنند.

رزولوشن و عملکرد

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید کی وی ام سوئیچ باید به آن دقت کنید رزولوشن است. رزولوشن ها از دستگاهی به دستگاه دیگر متفاوت است؛ برخی از کی وی ام سوئیچ ها می  می توانند هم به صورت فیزیکی و هم با استفاده از آی پی تا کیفیت 4K پشتیبانی کنند. در صورتی که شما به رزولوشن بالا احتیاج دارید، بهتر است از سوئیچ های آنالوگ استفاده کنید، چرا که آنها می توانند کیفیت بهتری نسبت به محصولات دیجیتال ارائه کنند. از دست ندهید: استاندارد های روتر خانگی یا broadband

پهنای باند

پهنای باند مورد نیاز شما تا حد زیادی بستگی به گرافیک نرم افزاری که استفاده می کنید دارد. اکثر تکنولوژی های فشرده سازی به این گونه عمل می کنند که تنها تغییراتی را نشان می دهند که بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. خرید کی وی ام سوئیچ : پشتیبانی از صدا

پشتیبانی از صدا

دیگر فاکتور مهم خرید کی وی ام سوئیچ پشتیبانی کردن از صداست. برخی از سوئیچ ها از صدا پشتیبانی می کنند و با استفاده از آنها می توان صدای کامپیوتری که به آن متصل است را نیز به خوبی شنید. با این حال، این امر برای تمامی سوئیچ ها صدق نمی کند لذا بهتر است پیش از خرید به این مسئله نیز دقت داشته باشید و اگر کار شما به گونه ای است که به صدا نیاز دارید، بهتر است دقت بیشتری به خرج دهید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *