جهت اخذ هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص انواع سرور سیسکو  و اطلاع از آخرین موجودی کالا ها لطفا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

۶۶۵۷۸۹۷۷ -۰۲۱  و ۶۶۹۳۸۱۱۲ -۰۲۱ 


فروش سرور سیسکو:

سیسکو در سال 2009 وارد دنیای سرور ها شد و تنها در مدت 6 سال موفق به کسب رتبه 1 در قاره آمریکا و رتبه 2 در کل دنیا گردید.

در حال حاضر 87 درصد از پانصد شرکت برتر دنیا بر روی UCS سرمایه گذاری کرده اند.

قدرت سرورهای سیسکو به حدی است که تمام برندهای اصلی جهان از جمله Microsoft ، Oracle ،VMware ،NetApp توصیه به استفاده از UCS می نمایند.

سرورهای UCS سیسکو به دلیل بهره گیری از فن آوری های به روز، نسل جدیدی از مراکز داده را معرفی نموده است.

فروش سرور سیسکو در سه دسته اصلی :

  • سرورهای ماژولار سری UCS – M

  •  سرور های رک مونتی سری UCS – C

  • سرور های تیغه ای سری UCS – B

 UCS M-Series : Modular Servers

سری M به صورت ماژولار عمل می کند، بدین صورت که در هر شاسی می توان تا 8، Computer Cartridge قرار داد.

هر Computer Cartridge از دو سرور مستقل با پردازنده های E3 می باشد.

نکته بسیار مهم این است که هیچ کدام از Computer Cartridge ها دارای منابع هارد دیسک و اتصالات شبکه نیستند و فقط مسئولیت Computing را به عهده دارند.

در هر شاسی منابع تغذیه، منابع ذخیره سازی و اتصالات شبکه به صورت Shared وجود دارد.

UCS C-Series : Rack Servers

سیسکو در سرورهای سری Rack Mount خود بیش از 8 مدل عرضه می کند. آخرین نسل سرورهای سیسکو “M4” نام دارد که در سپتامبر 2014 تولید شده اند. نسل “M3” در حال حاضر جزء رایجترین نسل ها می باشد.

سیسکو در مدل های متنوع خود با استفاده از میزان رم بسیار بالا، بهره گیری از فناوری Extended Memory، پشتیبانی از تعداد زیادی HDD و البته خلاقیت در استفاده از Virtual Interface Card ها، با ترکیب Nexus Switching و VMware حداکثر قدرت را در اختیار مدیران شبکه قرار می دهد.

UCS B-Series   : Blade Servers

معماری بسیار هوشمند در طراحی سیستم های Blade آنها را به یک نسل جدید در دیتاسنتر تبدیل کرده است.

بهره گیری از سوئیچ های F.I، استفاده از تکنولوژی FEX، پیاده سازی VM-FEX، استفاده از سرورهای بسیار پر قدرت که ده ها رکورد جهانی Performance در اختیار دارند همگی سیستم UCS را تبدیل به قویترین و خلاقانه ترین سیستم در دنیای Data Center نموده است.

جهت اخذ هرگونه مشاوره و راهنمایی  در خصوص فروش سرور سیسکو و اطلاع از آخرین موجودی کالا ها لطفا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید :

66578977 -021  و 66938112 -021