قیمت تلفن یالینک – فروش گوشی yealink – نمایندگی تلفن yealink – یلینک

قیمت تلفن یالینک – فروش گوشی yealink – نمایندگی تلفن yealink – یلینک : 

معرفی انواع تلفن یالینک :

تلفن های مناسب کارشناسی و کارمندی یالینک – Yealink :

ساده ترین مدل T19 می باشد که دارای ۱ اکانت SIP است ، کیفیت صدای آن HD نیست T19 دارای مدل PoE نیز است که با نام T19P شناخته می شود و به طور کلی یک گوشی ساده و ارزان قیمت ، مناسب برای کارمندان شرکت می باشد .

همه مدل های Yealink دارای جک هدست با اینترفیس RJ9 می باشند .

T19 از کدک های G.711,G723,G.729 و G.726 پشتیبانی می کند کدک iLBC در این مدل T19 پشتیبانی نمی شود ولی در مدل T19 E2 پشتیبانی می شود .

مدل بعدی که می توان برای کارمندان یک شرکت از آن استفاده کرد T21 است که دارای ۲ اکانت SIP و کیفیت صدای HD می باشد . این دو مهمترین تفاوت با T19 است .

ابعاد صفحه نمایش با T19 یکی است اما در T21 E2 نور پس زمینه وجود دارد که در T19 وجود ندارد . T21 نیز دارای مدل PoE است که با نام T21P شناخته می شود .

Yealink SIP-T23P و Yealink SIP-T23G دارای ۳ اکانت SIP ، کیفیت صدای HD و نور پس زمینه می باشند پورت شبکه T23G به صورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ گیگابیت اترنت می باشد اما T23P به صورت ۱۰/۱۰۰ این مدل فقط به صورت PoE ارائه می شود .

 

 

تلفن های مناسب اپراتور و منشی یالینک – Yealink :

مدل های T27P و T29G مدل هایی هستند که بیشتر برای منشی مورد استفاده قرار میگیرند و فقط در مدل PoE ارئه می شوند . T27P دارای ۶ اکانت SIP و T29G دارای ۱۶ اکانت SIP است .

همان طور که از نام مدل T29G مشخص است دارای پورت شبکه Gigabit Ethernet  می باشد . صفحه نمایش T27P بصورت ۲۴۰ در ۱۲۰ پیکسل و T29G به صورت ۴۸۰ در ۲۷۲ پیکسل می باشد .

برای مانیتور کردن داخلی ها می توانید ماژول توسعه اضافه نمایید .

گوشی های سری T3 :

این سری شامل دو مدل T32G و T38G می باشد . مهم ترین مشخصه این دو مدل رنگی بودن صفحه نمایش و پورت شبکه گیگابیت اترنت می باشد . T38G دارای ۶ اکانت SIP کیفیت صدای HD ، ۱۰ کلید BLF برای مانیتور کردن داخلی ها ، و صفحه نمایش ۴٫۳ اینچی رنگی است .

به T38G می توانید ۶ ماژول توسعه برای اضافه کردن کلید های BLF اضافه نمایید . T32G دارای کیفیت صدای HD و صفحه نمایش رنگی ۳ اینچی است که در کنار آن ۳ کلید برای انتخاب خط می باشد .

می توانید در T32G سه اکانت SIP ثبت نمایید .

گوشی های مدیریتی یالینک  – سری T4 :

سری T4 ظاهری متفاوت و شیک تر و خاص تر نسب به مدل های دیگر دارد .در این سری انجام جزئی ترین تنظیمات به راحتی انجام می شود . تمام مدل های سری T4  دارای کیفیت صدای HD و پورت شبکه مجهز به PoE می باشند .

به طور کلی سری T4 برای مدیریت استفاده می شود . مدل های این سری شامل T40P , T41P , T42G , T46G و T48G می باشد . مدلT40P دارای ۳ اکانت SIP می باشد.

T41P از ۶ اکانت SIP پشتیبانی می کند صفحه نمایش آن ۲٫۷ اینچ است .T42G دارای پورت شبکه به صورت گیگابیت اترنت است و می توانید تا ۱۲ اکانت SIP روی آن رجیستر نمایید . T46G نیز پورت شبکه گیگابیت اترنت دارد و صفحه نمایش آن نسبت به T42 بزرگتر و به صورت ۴٫۳  اینچ رنگی است .

تفاوت دیگر این مدل امکان اتصال ۶ ماژول توسعه برای اضافه کردن کلید های BLF تا ۲۴۰ عدد می باشد .

T46G دارای ۱۶ اکانت SIP می باشد . مدل T48G نیز دارای پورت شبکه Gigabit Ethernet و ۱۶ اکانت SIP می باشد. این مدل دارای صفحه نمایش رنگی ۷ اینچی لمسی است که کیفیت فوق العاده ای را به شما ارائه می دهد .

تلفن های تصویری یالینک  Yealink :

این سری شامل ۲ مدل VP530 و T49G می باشد که با استفاده از این تلفن تحت شبکه می توانید تماس تصویری برقرار کنید .

VP530 دارای صفحه نمایش هفت اینچی تاچ و دوربین ۲ مگاپیکسلی است و با استفاده از آن می توانید تماس تصویری ۳ طرفه داشته باشید .

VP530 دارای ۴ اکانت SIP است . T49G مدل بسیار پیشرفته تری است این مدل دارای ۱۶ اکانت SIP و پورت گیگابیت اترنت می باشد.

دوربین آن ۲ مگاپیکسل و Full-HD 1080P  است که با استفاده از آن می توانید کنفرانس تصویری ۳ طرفه برقرار کنید . این مدل دارای Wi-Fi و Bluetooth نیز می باشد و صفحه نمایش آن ۸ اینچی و touch می باشد .

جدول مقایسه انواع گوشی های یالینک  در این لینک (در سایت مرجع)

تلفن بی سیم یالینک  Yealink :

مدل بی سیم یلینک در واقع یک مدل است که از تکنولوژِی DECT – Digital Enhanced Cordless Telephone استفاده می کند . مدل W56P که در واقع شامل یک گوشی هندست و یک base می شود و W56H که فقط شامل هندست می شود .

روی هر بیس می توانید تا ۵ هندست رجیستر نمایید و ۴ تماس همزمان داشته باشید هندست دارای صفحه نمایش رنگی ۱٫۸ اینچی می باشد .

برد این گوشی مانند دیگر گوشی ۵۰ متر داخلی و ۳۰۰ متر خارجی می باشد .

ما نیز با ارائه بهترین مدلهای این محصولات سعی در کسب رضایت مشتریان عزیز از مجموعه آی تی شبکه را داریم لطفا برای مشاوره و خرید محصولات فوق با واحد فروش شرکت آی تی شبکه تماس حاصل فرمایید .

تلفن : ۰۲۱۶۶۹۳۸۱۱۲-۰۲۱۶۶۵۷۸۹۷۷

 

قیمت تلفن یالینک – فروش گوشی yealink – نمایندگی تلفن yealink – یلینک was last modified: بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۷ by admin