یکپارچه سازی سانترال تلفن شعب یک شرکت در شهرهای مختلف:

در تجارت امروزه داشتن بیش از یک شعبه برای یک شرکت موضوعی بسیار  عادی  می باشد  که در سیستم تلفنی سنتی هر دفتر یک شرکت یا سازمان دارای یک سیستم تلفنی جداگانه بوده  که پرسنل هر دفتر برای تماس با یکدیگر باید از خطوط تلفن شهری برای ارتباط با یکدیگر استفاده نمایند که این موضوع هزینه ارتباطات را به صورت قابل ملاحظه ای بالا برده است .

در سیستم تلفنی مبتنی بر VOIP ، این مشکل به راحتی حل گردیده است . به این صورت که تمامی دفاتر شما در هر نقطه ای از دنیا که باشند بصورت یکپارچه در می آیند و علاوه بر اینکه ارتباطات بین دفاتر کاملا رایگان می گردد، شما می توانید از امکان انتقال خطوط شهری بین دفاتر استفاده نمایید و این به معنی کاهش هزینه ها و سهولت در برقراری ارتباط در سازمان ها می باشد.

همچنین اگر یک سازمان دارای دفتر یا کارخانه ای در نقطه ای می باشد که امکان تخصیص تلفن شهری از طریق مخابرات وجود ندارد، می توانید از طریق ویپ خطوط دفاتر دیگر خود را به آنجا انتقال دهید.

به جرئت ادعا می کنیم ، برای ما فرقی ندارد که شعب شرکت شما در کدام یک از قاره های پنج گانه دنیا باشد ، ما سانترال تلفن آنها را به هم وصل می کنیم ، با بهترین کیفیت صدا .

برای سازمانهایی دارای بیش از یک شعبه می باشند  تکنولوژی VOIP قادر است ارتباط بین صد ها  شعبه آنان را برقرار کند که هر کدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IP می باشند. با سیستمهای VOIP دیگر فرقی بین پرسنل این شعبات با پرسنل دفتر مرکزی شرکت  از لحاظ تماس گیرندگان نیست چراکه همه پرسنل در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس گیرندگان خواهند بود.

این ویژگی یکی از مزایای مهم Voip است که تنها کافی است یک ارتباط شبکه ای بین گوشی تلفن و سرور تلفنی وجود داشته باشد. مهم نیست این ارتباط از طریق اینترنت باشد و گوشی در سوی دیگری در دنیا باشد و یا اینکه در اتاق سرور قرار گرفته باشد ، در هر دو صورت کاربران یک شماره داخلی خواهند داشت و از یک امکانات استفاده می کنند.

برای آشنایی با جزعیات بیشتر با همکاران فروش ما در ارتباط باشید

مطالب مرتبط : انتقال خط تلفن