تجهیزات ویپ

معرفی کمپانی گرند استریم

معرفی کمپانی گرند استریم

همه چیز درباره کمپانی گرند استریم

کمپانی گرند استریم نتورک یکی از کمپانی های بسیار مطرح در زمینه ی ارتباطات در سر تا سر دنیا می باشد. این کمپانی از سال 2002 فعالیت خود را آغاز کرده است و به گفته ی خود تواسنته است از این سال تا به حال با استفاده از راهکار ها و محصولات سیپ (SIP) خود «سر تا سر دنیا را به هم متصل کرده است».

محصولات گرند استریم به خصوص تلفن های ویپ آن جوایز بسیاری دریافت کرده است و به خوبی توانسته است به کسب و کار های بزرگ و کوچک خدمات رسانی کند و به دلیل کیفیت، خدمات قابل اعتماد و نو آوریش در سر تا سر دنیا شناخته شده است.

محصولات گرند استریم هزینه ی برقراری ارتباط را کاهش می دهند، امنیت ارتباطات شما را افزایش می دهند و کارایی آن را نیز بهبود می بخشند.  محصولات این این کمپانی بر پایه SIP می باشند و در کنار ویژگی های بی رقیب، انعطاف پذیری و قیمت بسیار مناسب خود، همکاری بسیار منظم و مناسبی را در سر تا سر کسب و کار شما به وجود خواهند آورد.

محصولات کمپانی گرند استریم به وسیله کانال های بین المللی این کمپانی در سر تا سر دنیا در دسترس می باشند. این کمپانی یک کمپانی خصوصی است که دفاتر مرکزی آن در بوستون ایالت ماساچوست آمریکا قرار دارد و دفاتر دیگر آن در لس آنجلس، کالیفرنیا، دالاس ایالت تگزاس، چین، ونزوئلا، مراکش، مالزی، اسپانیا، اوکراین و کلمبیا قرار دارد.

حتما بخوانید: تاریخچه و معرفی برند نیوراک

گرند استریم در سال 2016، توسط سازمان تحقیقاتی مشهور Frost & Sullivan به عنوان معتبر ترین کمپانی جهانی آی پی شناخته شده است.

حقایق کلیدی این کمپانی

  • این کمپانی از سال 2002 موفق شده است به صورت دائم و سود آور به کار خود ادامه دهد.
  • در سال سوم فعالیت خود موفق شد تا اکثر کانال های ارتباطی بین المللی خود را گسترش دهد
  • نمونه کار کامل از بیش از 50 محصول موفق ارتباطی بر پایه آی پی
  • همکاری با ارائه دهندگان و توضیع کنندگان ویپ معتبر در سر تاسر دنیا

ارزش های کمپانی

گرند استریم از سال 2002 سر تا سر دنیا را به یکدیگر متصل کرده است. این کمپانی در خصوص نام آن میگوید:

نام گرند استریم به معنای کیفیت، نوآوری و اطمینان است.  ما بیش از 15 سال است که مشغول ساخت وسایل ارتباطی با کیفیت بر پایه آی تی، به منظور افزایش و به حداکثر رساندن میزان کیفیت، کارآمدی و بهره وری کسب و کار ها بوده ایم.

محصولات پر تنوع و با کیفیت کمپانی گرند استریم کمک می کند تا کسب و کار ها با سر تا سر دنیا ارتباط داشته باشند و ضمن برقراری ارتباطات داخلی موثر، با کسب و کار های دیگر نیز در سر تا سر دنیا ارتباط داشته و کسب و کار خود را در سطح ملی و حتی بین المللی نیز افزایش دهند.

کیفیت

محصولات گرند استریم طراحی طراحی شده اند تا کفیت واقعی ارتباط را به کاربران خود نشان دهند، و در طول زمان فعالیت خود ثابت کرده اند که تا چد قابل اطمینان می باشند.

اطمینان

محصولات گرند استریم توسط بزرگترین و معتبر ترین کسب و کار ها و خدمان دهندگان مورد استفاده قرار می گیرند.

نوآوری

کمپانی گرند استریم بخش زیادی از تمرکز و سرمایه خود را روی تحقیقات و گسترش متمرکز کرده است. این کمپانی دائما با محصولات جدید و نوآرانه خود بازار را رو به جلو پیش می برد.

ساختار این کمپانی

کمپانی گرند استریم یک کمپانی خصوصی است که دفتر مرکزی آن در بوستون آمریکا قرار دارد و دیگر شعبات و دفاتر آن در مناطق دیگر نظیر لس آنجلس، کالیفرنیا، تگزاس، یا در کشور های دیگر نظیر چین، ونزوئلا، مراکش، مالزی، اسپانیا، اوکراین و کلمبیا قرار دارند.

ساختار کمپانی گرند استریم

این کمپانی بزرگ درحالی حاضر بیش از 700 نفر را در سر تا سر دنیا مشغول به کار کرده است و با گذشت چندین سال سابقه همچنان با قدرت رو به رشد است. این کمپانی در سال 2018 جزء پنج کمپانی بزرگ دنیا در زمینه ارتباطات بوده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *