تجهیزات ویپ

مقایسه گوشی دکت w53p با گوشی های w60p  و w56p و w52p یالینک

مقایسه گوشی دکت w53p با گوشی های w60p  و w56p و w52p یالینک

مقایسه گوشی دکت w53p با گوشی های w60p  و w56p و w52p یالینک :

معرفی گوشی yealink w53p

معرفی گوشی yealink w53p

معرفی گوشی w53p :

جدید ترین گوشی بی سیم با تکنولوژی دکت شرکت  yealink گوشی w53p می باشد که در سال 2019 تولید وعرضه گردیده است . این گوشی بعد از سری های w52p  ، w56p  و  w60p تولید و عرضه گردیده است .

این گوشی یک گوشی بی سیم دکت می باشد که کاربرد آن برای کاربران پرتابل ، همانند مدیران شرکت ها ، مدیران خط تولید، پزشکان کشیک در بیمارستان  ، انبارداران ، نگهبانان و … می باشند.

بیس و گوشی  w53p :

تلفن بی سیم  Yealink W53P  نیز همانند مدل های پیشین خود شامل یک Base و یک Handset می باشد . بیس این گوشی همان بیس گوشی w60p بوده ولی از گوشی جدید w53h برای جفت شدن با آن استفاده شده است . بنابرین امکان اتصال 8 گوشی از مدل های مختلف را به این بیس مهیا می سازد .

با عنایت به ورود جدید این محصول در بازار و discontinue  شدن مدل های w52p  و w56p ، بر آن شدیم به صورت اجمالی این گوشی جدید را با پیشینان خود مقایسه کنیم .

مقایسه گوشی دکت w53p با گوشی های دیگر یالینک  :

در نگاه اول ، ظاهر کوچکتر جعبه نسبت به مدل  w60p  کاربر را نگران  کم تر شدن تجهیزات و متعلقات جعبه توسط کمپانی می نمائید ولیکن با بررسی دقیق تر محتویات جعبه ،  به این نتیجه می رسیم که محتویات جعبه دقیقا همان محتویات گوشی w60p بوده ولیکن به خاطر ارتفاع گوشی جدید w53 که کوتاه تر از مدل w56p می باشد لذا  از نظر ظاهری ، از جعبه کوچکتری برای بسته بندی این گوشی استفاده شده است .

این تغییر در سایز گوشی باعث خوش دست شدن این سری نسبت به سری قبلی خود شده و به راحتی امکان حمل را در اختیار مدیران قرار میدهد .

تغییرات در گوشی :

این تغییر در سایز و ابعاد گوشی صرفا باعث دو تغییر در گوشی شده است :

اولا :  صفحه نمایش گوشی را از 2.5 اینچ به 1.8 اینچی تبدیل کرده است که عملا خللی در حس کاربر هنگام کار کردن با این گوشی را به وجود نیاورده ورزولیشن تصویر افت نکرده است .

دوما : این تغییر باعث کاهش سایز باتری شده است به صورتیکه که مدت زمان کارکرد متوالی دستگاه را به 18 ساعت و مدت زمان استند آپ گوشی را به 200 ساعت کاهش داده است ، ولیکن توانایی فست شارژ گوشی کماکان به بهترین نحو عمل کرده و با حداقل 10 دقیقه شارژ گوشی ، حداقل 2 ساعت امکان استفاده از گوشی فراهم می آورد .

وضعیت پورت های شبکه و هدست  :

از نظر پورت های ورودی ، همانند مدل های قبلی دارای یک پورت شبکه 10/100 شبکه به صورت poe بوده و در حین حال آداپتور جهت کارکرد بیس در دراخل جعبه وجود دارد .

پورت ورودی جهت استفاده ازهدست همانند مدل   w60p  و بر خلاف مدل های قدیمی تر که از رابط  2.5 میلی متری استفاده میشده از رابط 3.5 میلی متری استفاده می شود .

 کیفیت صدا وپشتیبانی از کدک ها :

منطبق بر مدل w60 می باشد .  

بررخی از ویژه گی های w53p :

  • دارای 12 کلید عددی ، 5 کلید اسکرول ،2 کلید آماده برنامه ریزی ، 6 کلید عملیاتی و 6 کلید شورت کات
  • امکان تماس آی پی در شبکه بدون سرور سیپ 
  • 9 مدل زنگ تماس 
  • دارای screen saver برای صفحه
  • منوی چند زبانه 
  • فرکانس کاری از 1880 تا 1900 مگاهرتز 

با بررسی دقیق کاتالوگ این گوشی با گوشی های قبل تر خود جدول ذیل تهیه گردیده است :

مقایسه گوشی w53p با گوشی w60p

مقایسه گوشی w53p با گوشی w60p

 

لینک خرید این گوشی 

 

ویدئوی معرفی گوشی yealink w53p :

 

جمع بندی :

اگر به دنبال راهکاری بی سیم برای استفاده روی سیستم voip خود هستید گوشی dect یالینک مدل w53p یکی از بهترین انتخاب ها می تواند باشد.     مطالب مرتبط : مقاله معرفی گوشی دکت جدید شرکت یالینک ، مدل  yealink w53p

نوشته های مرتبط