تجهیزات شبکه

آنچه باید درباره رک های 42 یونیته بدانید

رک های ۴۲ یونیته

آنچه باید درباره رک های 42 یونیته بدانید

رک های 42 یونیته به مشتریان و مصرف کنندگان مزایای زیادی را ارائه می دهند و به آنها کمک می کنند تا از سرور ها و تجهیزات تکنولوژیکی خود محافظت لازم را به عمل آورند. درک کردن اینکه چرا این رک ها ایده و ابزار مناسبی برای بسیاری از افراد و کسب و کار ها هستند می تواند به افراد دیگر کمک کند تا هنگام خرید یک رک، بتوانند تصمیم بهتر و هدفمند تری بگیرند.

در مقاله ای که اکنون درحال مطالعه آن می باشید، ما قصد داریم تا اطلاعات بیشتری درباره این رک ها در اختیار شما قرار دهیم و برخی از مزایای آنها را با شما به اشتراک بگذارم.

ویژگ های رک های 42 یونیته

این رک های 42 یونیته قابل تعویض هستند که برای افرادی که به فضای نسبتا زیادی برای سرور های خود نیاز دارند می توانند انتخابی بسیار عالی باشند. همچنین، این رک ها دارای فضای قرار گیری برابر با 6 الی 30 اینچ را دارا می باشند، بنا بر این افراد می توانند هر نوع سروری را در این رک ها قرار دهند. همچنین عمق کلی 39 اینچی رک نیز می تواند فضای زیادی را در اختیار افراد قرار دهد.

سوراخ های مربعی شکل و مهره هایی که در آن استفاده شده است، وظیفه ی این را دارند که راحتی و امنیت استفاده از رک ها را تضمین کنند. علاوه بر آن، محفظه هایی که برای عبور کابل ها در بالا و پایین رک قرار داده شده اند نیز باعث راحتی بیشتر استفاده از آن می شوند.

این رک ها با اکثر برند ها و کامپیوتر ها، نظیر برند های Dell، HP و IBM سازگار هستند و هر کسی که از این مشخصات استفاده می کند قطعا باید به فکر استفاده از این رک های سرور به منظور افزایش بهره وری کار خود باشد.

مزایای استفاده از رک های 42 یونیته نسبت به دیگر رک ها

این رک های ایمن به طور اختصاصی برای سرور ها و تجهیزات شبکه ای طراحی شده اند، و دارای 76 درصد تهویه هوایی بر روی درب های خود می باشند که باعث می شود تهویه ی هوا به خوبی صورت گرفته، و تجهیزاتی که درون رک قرار گرفته اند به دلیل افزایش دمای بیش از حد دچار مشکل نشوند.

از دیگر مزیت ها و قابلیت های این رک ها می توان به درب جلو و اطراف آن اشاره کرد. این درب ها قابل برداشتن ، حذف شدن و قابل قفل شدن می باشند، که باعث می شوند تا قرار دادن و حذف سرور ها درون کابینت به آسانی صورت بپذیرد. قابلیت دیگری که درب های این نوع از رک ها دارند، قابلیت تعویض آن می باشد. این قابلیت می تواند مزایای زیادی برای افراد داشته باشد، برای مثال، در صورتی که درب های رک دچار مشکلی شوند، یا در صورت که مشتری و مصرف کننده از درب پیش فرض رک به هر دلیلی رضایت نداشته باشد، یا به دنبال امنیت بیشتری برای رک خود باشد می تواند آنها را تعویض نماید.

رک های 42 یونیته معمولا دارای ظرفیتی برابر با 1670 پوند یا 760 کیلوگرم می باشند. این ظرفیت بسیار بالا باعث می شود تا مصرف کننده ی محترم نگرانی بابت قرار دادن سرور ها و تجهیزات سنگین وزن در رک خود نداشته باشد و با آسایش خاطر بتواند تجهیزات خود را در رک خود قرار دهد.

رک های سرور چهل و دو یونیته به می توانند کاملا سرور های مشتریان و مصرف کنندگان را ایمن سازی کرده و از تجهیزات و تکنولوژی های آنها محافظت کنند. امکانات و مزیت های زیادی که این مدل اختصاصی از رک ها ارائه می دهند، می توانند برای افرادی که دارای رک ها و تجهیزات زیادی هستند بسیار مناسب و ایده آل باشند.

نوشته های مرتبط