تجهیزات ویپ

انواع فروشندگان ویپ

فروشندگان ویپ

فروشندگان ویپ

دسته بندی فروشندگان ویپ

ویپ سرویسی است که به شما امکان برقراری تماس های ارزان قیمت یا رایگان را به صورت محلی یا حتی بین المللی می هد. اما برای استفاده از خدمات ویپ، اولین کاری که باید انجام شود بررسی فروشندگان ویپ است. برخی از کمپانی های فروش ویپ، تجهیزاتی را که برای خط های تلفن سنتی استفاده می شوند ارائه می کنند؛ برخی سرویس ها به شکل نرم افزار و اپلیکیشن هستند که برای تلفن های همراه مورد استفاده قرار می گیرند، و برخی دیگر ممکن است تنها نیازمند یک کامپیوتر و یک اینترنت پرسرعت باشند. به طور کلی، نوع خدماتی که شما انتخاب می کنید تا حد زیادی به این بستگی دارد که چطور و کجا می خواهید از استفاده کنید. فروشندگان ویپ را می توان به گروه های زیر تقسیم بندی کرد:
  • فروشندگان ویپ خانگی
  • فروشندگان ویپ مبتنی بر دستگاه
  • فروشندگان ویپ مبتنی بر نرم افزار
  • فروشندگان ویپ موبایل
  • فروشندگان ویپ مخصوص کسب و کار
این 5 گروه، گروه های اصلی فروشندگان ویپ هستند که در ادامه درباره هرکدام از آنها به طور مفصل توضیحاتی را ارائه می کنیم.

فروشندگان ویپ خانگی

در صورتی که قصد جایگزین کردن تلفن خانگی قدیمی خود با یک سیستم ویپ را دارید، ویپ خانگی می تواند گزینه ی ایده آلی برای شما باشد. در یک سیستم ویپ خانگی، شما تلفن فعلی خود را با استفاده از یک آداپتور به مودم وای فای خود متصل می کنید. نوع پرداخت شما بسته به نوع سرویستان دارد اما به طور معمول نحوه پرداخت هزینه به این صورت است که یا به طور ماهانه برای سرویس خود پول پرداخت می کنید و نا محدود در طول یک دوره از آن استفاده می کنید، یا اینکه بر اساس دقایق مکالمات خود پول پرداخت می کنید. این نوع سرویس برای افرادی مناسب است که علاقه ای به تغییر ساختار تلفن خود ندارند، و همچنین تمایل دارند تا از خدمات تلفن اینترنتی نیز استفاده نمایند.

فروشندگان ویپ مبتنی بر دستگاه

کمپانی ارائه دهنده این سرویس به شما دستگاهی ارائه می کند که با استفاده از آن می توانید تماس های خود را به صورت رایگان در یک منطقه، شهر یا کشور خاص به صورت رایگان برقرار کنید، و در این صورت هزینه ای به صورت ماهانه برای شما محاسبه نمی شود. برای استفاده از این سرویس به هیچ کامپیوتری نیاز نیست، اما وجود یک اینترنت پر سرعت ضروری است. از دست ندهید: دلایل و انتخاب تلفن تحت شبکه

فروشندگان ویپ مبتنی برای نرم افزار

خدمات ویپ نرم افزاری شایع ترین و مرسوم ترین نوع خدمات ویپ در سطح دنیا می باشند. این نوع سرویس در اکثر مواقع از یک نرم افزار استفاده می کنند که نقش یک تلفن را بر عهده می گیرد و سافت فون نامیده می شود. این نرم افزار را می تواند بر روی یک کامپیوتر نصب کرده و از طریق آن تماس های تلفنی را دریافت کرده یا با آن تماس گرفت، و همچنین از دستگاه ورودی و خروجی برای صحبت کردن و شنیدن استفاده کرد. برخی از فروشندگان نرم افزار ویپ، خدمات خود را به صورت تحت وب ارائه می دهند، و در این صورت شما نیازی به نصب نرم افزار نداشته و می توانید از طریق وب از آن استفاده کنید.

فروشندگان ویپ موبایل

فروشندگان ویپ فروشندگان ویپ مخصوص موبایل، از زمانی که VoIP وارد بازار شده است شدیدا مشغول فعالیت بوده اند، و به میلیون ها نفر این امکان را داده اند تا از قدرت VoIP در جیب خود استفاده کرده و در هر جایی که هستند تماس های رایگان و ارزان قیمت بگیرند. برای استفاده از این سیستم شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید. اسکایپ، WhatsApp، وایبر و اینگونه پیام رسان ها از این قبیل خدمات ویپ می باشند.

فروشندگان ویپ مخصوص کسب و کار

امروزه کسب و کار های بسیار زیادی با اندازه های کوچک و بزرگ، از خدمات ویپ استفاده می کنند و هزینه های ارتباطی خود را کاهش می دهند. همچنین، در صورتی که کسب و کار شما کوچک است، می توانید از ویپ های خانگی نیز استفاده کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *